• GoHome Professional
do 190 m2 klima useljiv do 60000 eura - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 190 m2 klima useljiv do 60000 eura - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 klima useljiv do 60000 eura

  • Za upit "do 190 m2 klima useljiv do 60000 eura" pronađeno 466 nekretnina - prosečna cena 778 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 57000 eura (malo jeftiniji)
    • 63000 eura (malo skuplji)
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar, Bulevar oslobođenja, u blizini Hrama Sv. Save. Dvoiposoban stan na 5. Spratu , površine 60m². CG, lift, terasa. Kućni ljubimci su dozvoljeni. Useljiv odmah. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. Vračar, Boulevard of Liberation, near the....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Grčkoškolska. Kompletno renoviran i namešten, dvosoban salonski stan nadomak pešačke zone. Ovaj lep i svetao stambeni prostor sa visinom plafona preko 3,5m čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, ulazni hodnik i kupatilo sa tuš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Kompletno namešten dvoiposoba stan na II spratu bez lifta. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Useljiv odmah. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116014, II/, klima, lift, terasa. Izdaje se prelep, topao i svetao stan od 60m² u mirnoj ulici Bore Prodanovića. Stan ima dve odvojene sobe (spavaća i prilagodljiva druga soba), trpezariju sa dnevnim boravkom, odvojenu kuhinju, kupatilo i terasu sa pogledom na mirniji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 36.000 €, 40,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux renoviran i kompletno opremljen 1.5-soban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u centru Beograda, na uglu Kneza Miloša i Kraljice Natalije. Stan je izuzetno svetao, funkcionalan, opremljen moderno dizajniranim nameštajem i svim neophodnim tehničkim uređajima za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvoiposoban stan – Grbavica, 60m² | 5. sprat | Kompletno namešten | Pet friendly 🐾 U ponudi je funkcionalan i moderno opremljen dvoiposoban stan površine 60m² , koji se nalazi na 5. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji – Grbavica. Stan je kompletno namešten....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Grčkoškolska. Kompčetno namešten, veoma komforan dvosoban salonski stan sa visinom plafona preko 3.5m. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, ostava i velika terasa sa lepim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se trosoban stan – Bulevar Oslobođenja, idealan za poslovni prostor! 🏢📍 Na jednoj od najprometnijih i najprestižnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru Oslobođenja , izdaje se trosoban nenamešten stan površine 60m² , smešten na 2. spratu stambene zgrade. 🏢 Stan se izdaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 64.000 €, 80,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep,komforan,renoviran stan,opremljen novim nameštajem.Ima 2 spavaće sobe,zgrada bez lifta,etažno grejanje.Odmah useljiv.Tačnije,nalazi se u Brsjačkoj ulici,paralelna sa Milana Rakića. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 35.750 €, 65,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 2min.od KEJ-a, DUNAVSKOG PARKA, SPENS-a, FAKULTETA..OŠ, VRTIĆ, SREDNJA ŠKOLA na samo 1min. Svetao trosoban stan sa velikom terasom, dvostrano orijentisan. Sastoji se od pretsoblja iz kojeg se ide u sve prostorije. Odvojena kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.500 €, 71,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namešten, trosoban stan na Bulevaru Slobodana Jovanovića. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje, odvojene dve spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Nalazi se na prvom spratu zgrade. Jedan deo stana će biti renoviran, useljiv od 01.09. Slobodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 35.500 €, 71,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na Telepu, useljiv od 01.10, potreban depozit. Uz stan ide i parking mesto. Potreban depozit, Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.200 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX TROSOBAN NOV STAN U NOVOJ ZGRADI BLIZU VELIKOG MARKETA LIDL I GRAS - a NA POČETKU SUVOBORSKE ULICE, SA GREJANJEM NA GAS I MALIM KOMUNALNIM TROŠKOVIMA U STANU JE SVE NOVO I MALI SU TROŠKOVI A SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, DNEVNE SOBE SA IZLASKOM NA TERASU KOJA POSEDUJE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 35.200 €, 44,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

062518545 Izdajemo Jednoiposoban LUX namešten stan 44m u novogradnji,komplet sve NOVO, gradsko grejanje sa kalorimetrima,uz stan ima i prelepa terasa 75m . . . stan je odmah useljiv,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Na duzi period, za više detalja pozovite agenta Bombyx reg 217 Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u Džona Kenedija,kod Instituta za majku i dete. Renoviran,kompletno namešten,useljiv odmah.Bez kućnih ljubimaca. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvoiposoban stan – Grbavica ✨ U ponudi je kompletno namešten dvoiposoban stan površine 54m² , koji se nalazi na 10. spratu stambene zgrade. Stan je moderan, funkcionalan i idealan za udoban život. 📅 Useljiv od 05.09.2025. 🛋️ Karakteristike stana: Površina: 54m² Sprat:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 33601, III/, klima, lift, telefon, terasa, renoviran, stambena zgrada. U ponudi je dvosoban, renoviran stan u strogom centru gradu. Izdaje se opremljen, grejanje u stanu je centralno. Postoji mogućnost parkinga u dvorištu zgrade. Useljiv je 15.06. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 34.650 €, 63,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, potpuno i veoma opremljen dupleks. Kuhinja je kompletno opremljena novim i modernim uredjajima (frizider, ugradna rerna i ploca, masina za sudove), a kupatilo takodje ima ves masinu, ugradjena je i klima. Stan je izradjen od najkvalitetnijih materijala, svetao je i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 34.300 €, 49,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Vojvode Šupljikca. Kompletno namešten dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Petra I i Socijalnog. Ovaj stambeni prostor čine komforan i svetao dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 34.300 €, 49,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vojvode Šupljikca. Kompletno namešten dvoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa sa lepim pogledom. IV (poslednji) sprat u zgradi sa liftom. Mašina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Jerneja Kopitara. Odličan, nov, neuseljavan dvoiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhonjom, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom i terasa. U stanu mašina za pranje posuđa, mašina za pranje i sušenje veša Zakup na duži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan – Južni Telep, Jerneja Kopitara ✨ 📍 Lokacija Ulica Jerneja Kopitara, Južni Telep, Novi Sad Mirno i atraktivno okruženje u blizini Dunava Iza zgrade dečije igralište 👶 Odlična povezanost – autobuska linija 12 🚍 📐 Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 33.800 €, 52,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Maksima Gorkog. Kompletno renoviran poslovni prostor kod Osnovnog suda i Spensa. Visoko prizemlje. Ovaj poslovni prostor čine dve prolazne kancelarije, opremljena kuhinja, kupatilo sa tuš kabinom, ulazni hodnik i zatvorena terasa. Centralno gradsko grejanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 33.800 €, 52,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvosoban stan – Spens, 52m² | 1. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je moderno opremljen i funkcionalan dvosoban stan površine 52m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – kod Spensa. Lokacija nudi odličnu povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen jednoiposoban stan u sirem centru grada,na 5min od pesacke zone. Stan je useljiv odmah po potpisivanju ugovora. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavacom sobom,kupatilom,a poseduje i galeriju od 8kvadrata u vidu radne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Kej), ulica Stevana Musića. Kompletno namešten, lep jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Blizina fakulteta, keja, pešačke zone, vrtića, srednje i osnovne škole Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja odvojena šankom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEMO ODLIČAN KOMPLETNO NAMEŠTEN STAN NOVIJIM NAMEŠTAJEM NA LEPOJ LOKACIJI NA BULEVARU OSLOBODJENJA NA LIMANU 2 , ODMAH USELJIV ( nije za studente ) TEL. 063538166 ZORAN Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Dvosoban LUX namešten stan u ulici Kraljevića Marka, komleksu ''Kraljev park''.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo i terasu. Uz stan se dobija i korišćenje parkinga.Grejanje gradsko sa kalorimetrima, Komleks je obezbeđen sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u Braće Baruh. Stan se izdaje zaposlenim osobama ili studentima. U stanu nema uslova za porodice. Prednost ima zaposlena devojka. Pored kirije, plaćaju se računi za infostan i električnu energiju. Infostan je 8800 dinara. Stan je odmah useljiv. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux namešten dvosoban stan u ulici Kraljevića Marka, u modernom komleksu zgrada ''Kraljev park''. Stan je namešten sa novim nameštajem.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo sa kadom i terasu sa predivnim pogledom na Frušku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 – MAXIS GROUP 💸 Na izdavanje: 700 € mesečno (stan + garaža) + depozit Agencijska provizija: 50% od ugovorene cene zakupa od prve kirije. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan je idealan. 🔑 EKSKLUZIVNA PONUDA – Luksuzan stan u Zemunu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122434, I/VI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja. Izdaje se lepo namesten dvorisno orjentisan stan, 56m2, u ulici Stevana Musica, u blizini fakulteta,Dunavskog keja , trznog centra, spensa Stan je kompletno namesten, poseduje spavacu sobu, kupatilo, terasu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Doža Đerđa. Kompletno namešten, renoviran dvosoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace, TC Promenada, Spensa, Merkatora, niza trgovinsko-ugostiteljskih objekata Ovaj svetao i komforan stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Svetao, funkcionalnog rasporeda, dvostran. Izdaje se polunamešten. Kompletna bela tehnika, bračni krevet, sofa. Ima ostavu, divnu terasu. Predsoblje, ostava, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, veliko kupatilo sa prirodnom ventilacijom, terasa. Odmah useljiv. Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Gagarinova. Kompletno namešten, renoviran, svetao dvoiposoban stan u blizini glavne autobuske stanice, nekoliko obrazovnih ustanova i Bulevara oslobođenja. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 33.000 €, 66,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan,namesten stan 66m2.Bela tehnika nova( bosh,lg).Stan poseduje ostavu i podrum.Cena zakupa 500e+depozit+agencijska provizija.Useljiv odmah. Tel.:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 33.000 €, 66,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv delimično opremljen dvoiposoban stan na top lokaciji.Po želji zakupca uz dogovor sa vlasnikom stan moze biti kompletno opremljen ili prazan. Potreban depozit, Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE KOMPLETNO OPREMLJEN DVOSOBAN STAN Vase Pelagića, Novi Sad Useljiv od: odmah Površina: 47m² Sprat: 4. sprat (zgrada sa liftom) Garažno mesto uz doplatu od 100 eura. U ponudi je moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na odličnoj lokaciji – mirna ulica Vase Pelagića, nadomak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Pelagića. Odličan, nov, kompletno namešten jednoiposoban stan koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini Futoške pijace, strogog centra grada, Spensa i Bulevara oslobođenja. Ovaj enterijerski moderno uređen stambeni prostor je pozicioniran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno namešten, po strukturi jednoiposoban stan. Pozicioniran na četvrtom spratu stambene zgrade, na veoma atraktivnoj lokaciji za stanovanje u neposrednoj blizini centra grada, TC Promenada, Futoške pijace, osnovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Stražilovska. Odličan, nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji za stanovanje. Nadomak strogog centra grada i TC Promenada, Spensa, fakulteta Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Pelagića. Odličan, nov, dizajnerski opremljen, komforan dvosoban stan u blizini pešačke zone, Futoške pijace i Sinagoge. Ovaj lep stambeni prostor čine svetao dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, spavaća soba, dugačak ulazni hodnik, kupatilo i terasa.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 466)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>