• GoHome Professional
do 190 m2 klima useljiv do 41000 eura do 600 eura/ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 klima useljiv do 41000 eura do 600 eura/ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 klima useljiv do 41000 eura do 600 eura/m2

  • Za upit "do 190 m2 klima useljiv do 41000 eura do 600 eura/m2" pronađeno 260 nekretnina - prosečna cena 554 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 44000 eura
    • do 55000 eura (prosečna cena)
    • do 66000 eura
    • do 550 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 42.600 €, 71,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Odličan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji. Nadomak Bulevara oslobođenja, centra grada, Futoške pijace Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, ostava, kupatilo i velika terasa. Tri televizora, klima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem moderno potpuno opremljen jednoiposoban stan (dnevna i odvojena jedna spavaća soba) na odličnoj lokaciji, Ulica Laze Kostića. Uz stan ide i korišćenje garaže u podzemlju zgrade. Sve detalje za stan, kao i zadovoljstvo gostiju tokom prethodnog kratkoročnog izdavanja, možete....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan u najatraktivnijem delu grada. Na samom početku Skadarlije. Stan je okrenut ka dvorištu, tako da nema buke sa glavnih ulica. Par minuta od samog centra. Stan poseduje sve potrebne elemente za udoban život. Koncept stana je open space. Savremena kuhinja sa svim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190 m2 klima useljiv do 41000 eura do 600 eura/m2'
43.200 €
36.000 €
21.000 €
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 43.200 €, 72,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99981, III/, klima, lift, terasa. Izdaje se stan, 72m2, na Limanu. Dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo, terasa. Useljiv od 01.10.2025. Depozit u visini kirije. Agencijska provizija 50. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Odličan, veoma komforan dvosoban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom, spavaća soba, dva hodnika, kupatilo sa tuš kabinom i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Centar Novog Sada - Neposredna blizina Spensa, fakulteta, pešačke zone - Kompletno opremljen stan - Dvosoban, 45m2 - Gražno mesto u ceni kirije - Useljiv od 01.10.2025. - Ulazni hodnik, kuhinja i trpezarija, dnevna soba, kupatilo, spavaća soba, terasa Obavezan depozit u iznosu jedne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 38.400 €, 64,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan u bloku 70,useljiv od 1.10.Moguća manja korekcija cene. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 36.600 €, 61,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Odličan poslovni prostor na jednoj od najtraženijih lokacija za poslovanje. Nadomak Bulevara oslobođenja, centra grada, Spensa Ovaj prostor funkcionalnog rasporeda - u sve kancelarije se ulazi iz hodnika čine tri kancelarije, opremljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEMO ODLIČAN KOMPLETNO NAMEŠTEN STAN NOVIJIM NAMEŠTAJEM NA LEPOJ LOKACIJI NA BULEVARU OSLOBODJENJA NA LIMANU 2 , ODMAH USELJIV ( nije za studente ) TEL. 063538166 ZORAN Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111179. Izdaje se lep, kompletno opremljen novijim nameštajem, dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade, u Centru. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. U stanu su dozvoljeni manji kućni ljubimci. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122434, I/VI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja. Izdaje se lepo namesten dvorisno orjentisan stan, 56m2, u ulici Stevana Musica, u blizini fakulteta,Dunavskog keja , trznog centra, spensa Stan je kompletno namesten, poseduje spavacu sobu, kupatilo, terasu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten stan,nova gradnja, u Vranjskoj ulici (kod Bulevara kralja Aleksandra - Lipov lad), 47m2, sprat 4/5, lift, terasa,CG, klima, aluminijumska stolarija, roletne, infostan 8000 din. Zgrada je kvalitetne gradnje, stan je pozicioniran tako da nema buke.Useljiv odmah. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten,dvosoban stan od 54 m2 na Bežanijskoj kosi u ulici Partizanske avijacije.Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 43.200 €, 72,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Kisačka. Odličan poslovni prostor na IV spratu poslovne zgrade. Neposredna blizina Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Ovaj prostor sa ukupno tri kancelarije čine dve etaže. Na donjoj etaži nalaze se jedna veća kancelarija sjedinjena sa kuhinjom i toalet.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Grčkoškolska. Kompčetno namešten, veoma komforan dvosoban salonski stan sa visinom plafona preko 3.5m. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, ostava i velika terasa sa lepim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Kej), ulica Stevana Musića. Kompletno namešten, lep jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Blizina fakulteta, keja, pešačke zone, vrtića, srednje i osnovne škole Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja odvojena šankom, spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar, Bulevar oslobođenja, u blizini Hrama Sv. Save. Dvoiposoban stan na 5. Spratu , površine 60m². CG, lift, terasa. Kućni ljubimci su dozvoljeni. Useljiv odmah. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. Vračar, Boulevard of Liberation, near the....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 27.600 €, 46,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Branka Bajića - Sajam kompleks. Kompletno i kvalitetno namešten, lep, svetao i komforan dvosoban stan u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu nadomak Bulevara Evrope i novosadskog sajma. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 43.200 €, 72,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan trosoban stan od 72m2 na Grbavici (miran deo, bliže Bulevaru) Useljiv, kompletno opremljen. Stan je renoviran, postavljen pvc, laminat, bračni krevet i dušek novi kao i ugradni plakari, šporet, u kupatilu i wc sve novo. Nalazi na 9. spratu, nije poslednja etaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep i kompletno opremljen stan,odlična lokacija idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće,lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, 2 sobe, kupatilo, terasa,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv odmah,cena 600 e+ depozit+ ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, ilica Novosadskog sajma. Odličan jednoiposoban stan u blizini Bulevara oslobođenja i Medicinskog fakulteta. Ovaj svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa i ostava. Useljiv odmah. IV sprat. (Sofisi home doo Novi Sad,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvoiposoban stan – Grbavica, 60m² | 5. sprat | Kompletno namešten | Pet friendly 🐾 U ponudi je funkcionalan i moderno opremljen dvoiposoban stan površine 60m² , koji se nalazi na 5. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji – Grbavica. Stan je kompletno namešten....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, Bulevar cara Lazara. Odličan jednoiposoban stan kompletno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinom, spavaća soba, kupatilo, veliko predsoblje i terasa. V sprat u stambenoj zgradi sa liftom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepo namešten stan, kompletno opremljen,lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, 2 sobe, kupatilo, terasa,mali troškovi grejanje na gas,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće,nisu dozvoljeni kućni ljubimci,useljiv od 01 avgusta,cena 600 e+ depozit+ ag.provizija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Nov, neuseljavan kompletno namešten, po strukturi jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace, centar grada, Bulevara oslobođenja. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep i kompletno opremljen stan u centru,sve imate u stanu, lep raspored hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, soba, kupatilo, terasa,mali troškovi,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv od 15 septembra,cena 600 e+ depozit+ ah.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao, potpuno renoviran i namešten trosoban stan, smešten u visokom prizemlju zgrade sa urednim ulazom, u mirnom i porodičnom delu naselja Braće Jerković, u neposrednoj blizini TC Stadion, predškolske ustanove "Čika Jova Zmaj", osnovne škole "Zmaj Jova Jovanović" i prelepog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Svetojovanska. Predstavljamo kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Osnovne škole ´Ivo Lola Ribar ´, centra gradaOvaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 44.400 €, 74,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov ,komforan,potpuno opremljen stan u mirnom kraju ozbiljnom bračnom paru ili porodici useljiv 1.10.2025.Potreban depozit u visini kirije.Sve dodatne informacije na tel.0612184814 Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan, uredan, namešten trosoban stan sa dva mokra čvora, dve lođe, u urednoj zgradi sa dva lifta, na odličnoj lokaciji. Zgrada se nalazi u centralnom delu naselja Cerak, okružena parkovskim površinama u mirnom okruženju, sa obezbeđenim prostorom za parkiranje ispred....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdaje se nov, svetao i lepo uređen dvosoban stan od 45 m², na 2. spratu zgrade sa liftom. Stan je namešten i odmah useljiv, a postoji i mogućnost dodatnog opremanja u skladu sa potrebama zakupca. 📍 Lokacija: mirna ulica na Zvezdari, u blizini Doma zdravlja, Cvetkove pijace i sportskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Laze Kostića. Odličan, nov, moderno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Blizina pešačke zone, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116014, II/, klima, lift, terasa. Izdaje se prelep, topao i svetao stan od 60m² u mirnoj ulici Bore Prodanovića. Stan ima dve odvojene sobe (spavaća i prilagodljiva druga soba), trpezariju sa dnevnim boravkom, odvojenu kuhinju, kupatilo i terasu sa pogledom na mirniji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✨ Izdaje se – Moderan jednosoban stan (37 m²) ✨ 🏠 Novogradnja – kompletno namešten – odmah useljiv 📍 Odlična lokacija, u blizini svih sadržaja i gradskog prevoza ☀️ Jugozapadna orijentacija, svetao i sunčan, 4. sprat 🔹 Ulazno predsoblje sa ugradnim plakarima 🔹 Dnevno-spavaća soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Nov, neuseljavan, kompletno namešten jednoipoosban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj enterijerski lepo uređen stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan,komforan trosoban stan površine 65m2 u Tolstojevoj ulici, u srcu Grbavice, opremljen za funkcionalno stanovanje. U blizini stana je sve potrebno za život i funkcionisanje. Stan se sastoji od dnevne sobe u čijem sastavu čini kuhinja sa tepezarijom i izlaz na lepu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 42.600 €, 71,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan – Mirijevo, Kraljičin Cvet, ul. Ljube Danilovića | 71m² | 3 spavaće sobe | Terasa | Parking Izdaje se funkcionalan, kompletno namešten stan od 71m² u prizemlju novije zgrade u naselju Kraljičin Cvet, ulica Ljube Danilovića. Struktura stana: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 43.800 €, 73,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102083, V/VI, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se sastoji iz ulaza sa plakarima, gostinskog toaleta, dnevnog boravka, trpezarije, kuinje, i odvojenog spavaćeg bloka koji poseduje veću i manju spavaću sobu i kupatilo. Stan poseduje zatvorenu terasu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban, namešten stan od 50 m² na Dorćolu, u ulici Jelisavete Naćić, na prizemlju zgrade sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika. Potpuno je opremljen i odmah useljiv. Grejanje je etažno, sa radijatorima i TA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u Braće Baruh. Stan se izdaje zaposlenim osobama ili studentima. U stanu nema uslova za porodice. Prednost ima zaposlena devojka. Pored kirije, plaćaju se računi za infostan i električnu energiju. Infostan je 8800 dinara. Stan je odmah useljiv. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.600 €, 41,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119618, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Izdaje se luksuzan jednoiposoban stan – u blizini centra grada, Valentina Vodnika Izuzetna lokacija između Bulevara oslobođenja i Socijalnog O lokaciji i zgradi: Novoizgrađena zgrada, lift, interfon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan na Dorćolu, blizu Bajlonijeve pijace i Bitef teatra. Namešten, spavaća i dnevna soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom i hodnik. Računi oko 60e mesečno.Struja zimi do 150e. Grejanje na struju. Svuda su radijatori + TA pec u dnevnoj sobi. Odmah useljiv. Agencijska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 260)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>