• GoHome Professional
do 190 m2 klima lift do 66000 eura što manji do 85 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 190 m2 klima lift do 66000 eura što manji do 85 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 klima lift do 66000 eura što manji do 850 eura/m2

  • Za upit "do 190 m2 klima lift do 66000 eura što manji do 850 eura/m2" pronađeno 775 nekretnina - prosečna cena 639 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 48000 eura
    • do 60000 eura (prosečna cena)
    • do 72000 eura
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Palilula, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – Kompletno renoviran i luksuzno namešten stan u Takovskoj, kod Botaničke bašte U ponudi je izuzetno sređen, kompletno renoviran i opremljen stan na odličnoj lokaciji – Takovska ulica, neposredna blizina Botaničke bašte. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan,moderan dizajn, kompletno opremljen u novoj zgradi,grejanje na kalorimetre,mali troškovi.Lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, soba, kupatilo, terasa,dvorišno orijentisan mirno,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv odmah, cena 750 e+ depozit+ ag.provizija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na odlicnoj lokaciji, gleda na Bajloni pijacu i teatar, u neposrednoj blizni Skadarlije. Stan je sveze okrecen,pristojan, opremljen kompletno sa novom tehnikom. Sastoji se od velike dnevne sobe, velike spavace sobe sa prostranim bracnim krevetom, prostrane kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Zemunu sa 2 spavaće sobe, u ulici Jovana Ljubinkovića Pube, blizu Novogradske, sa velikim dnevnim boravkom i zastakljenom terasom. Prethodno živeli samo vlasnici stana, stan u odličnom stanju. Na 10 minuta pešaka od centra Zemuna i keja. U blizini autobuskih stanica, Idee i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzno opremljen, nov, neuseljavan stan u novoizgrađenom kompleksu u Radničkoj ulici, Sity gradnja. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora.Garažno mesto. Zgrada je obezbeđena video nadzorom. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE KOMPLETNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN – GRBAVICA, 55m² 🏡✨ U ponudi je potpuno nov, luksuzno renoviran trosoban stan u mirnom dvorišnom delu na odličnoj lokaciji – Bulevar Cara Lazara , Grbavica. Budite prvi stanari u stanu koji nikada nije bio useljavan! 👌 🔹 Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 35.750 €, 55,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov, neuseljavan, lepo opremljen, trosoban stan u ulici Branka Radičevića. Stan je opremljen najmodernijim nameštajem, sastoji se iz hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene dve spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora, terase. Nova zgrada, niski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U pitanju je stan koji je potpuno nov, renoviran u predhodnoj godini od poda do plafona. Nikada nije useljavan tako da bi podstanari bili prvi stanari. Sve je rađeno po meri od nameštaja. Stan se nalazi na Bulevaru cara Lazara 54. Dvorišno je orjentisan, svi prozori i balkonska vrata....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 30, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 30, Bulevar Mihajla Pupina; 55m2, 2.0, 11./17, cg, klima, 3 lifta, interfon, internet, podrum; Svetao, renoviran, kompletno namešten dvosoban stan u urednoj zgradi sa tri lifta; Odlična struktura - iz hodnika se ulazi u sve prostorije: dnevno-trpazarijski deo, prostranu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran stan na Grbavici. Stan se sastoji od dnevne, dečije i spavaće sobe, kuhinje, ostave, kupatila i terase. Stan poseduje nove uredjaje. Obezbedjeno parking mesto ispod terase stana, a ispred garaže vlasnika. Potreban je depozit u visini kirije + agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namesten dvoiposoban stan sa PARKING MESTOM na Grbavici blizu Promenade.Stan je veoma svetao,cist i uredan.Cena 550e+depozit+agencijska provizija. Tel:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 49.500 €, 55,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Neuseljavan dvosoban stan, moderno namešten i vrlo svetao, u najnovijoj zgradi u poznatom novom kompleksu Voždove kapije. Prostorije: hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Plaćanje za centralno grejanje je po potrošnji. Voždove kapije je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0 stan 55 kvadrata u bloku 70 preko puta Male Piramide, 2 sobe, trpezarija + kuhinja, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom, lodja, kompletno opremljen, što uključuje nameštaj, security ulazna vrata, ugradni plakari za garderobu, frižider sa zamrzivačem, šporet, mikrotalasnu rernu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 17048, VIII/XII, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja, parking, ostava, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan preko puta TC Piramida(ugao Gandijeve i Jurija Gagarina).Useljiv. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna ponuda.Predstavljamo vam odličan trosoban stan na najboljoj lokaciji. Centar Novog Sada. Na 6-7 minuta hoda od SNP, na 7-8 minuta hoda od SPENS-a. Zgrada je završena pre 2 godine, tako da je sav ugođaj novogradnje zagarantovan.U dvorištu postoje parking mesta za stanare.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Bloka 70, preko puta Male Piramide, nalazi se svetao i funkcionalan dvosoban stan od 55 kvadrata koji odiše urednošću i toplinom doma. Raspored je osmišljen tako da pruža komfor u svakom kutku – dve sobe, trpezarija sa kuhinjom, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom i lođa čine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 Izdaje se renoviran stan – Grbavica 🔹 📍 Lokacija: Alekse Šantića, Grbavica 🏢 Površina: 55m², dvoiposoban stan 🏠 Sprat: 1. sprat 🏡 Opis stana: ✅ Renoviran i opremljen novim uređajima ✅ Struktura: Dnevna soba 🛋️ Spavaća soba 🛏️ Dečija soba 👶 Kuhinja 🍳 Ostava 🏡 Kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 70, ulica Jurija Gagarina, 2.0 stan , 8/9, površine 55 m2, u bloku 70 preko puta Male Piramide, dvosoban po strukturi, dnevna soba, spavaća, trpezarija + kuhinja, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom, lođa, kompletno opremljen što uključuje: nameštaj, security ulazna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 47.600 €, 56,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.codex.co.rs

Stan se nalazi u zgradi sa dvorištem, interfonom i liftom koji ide do VI sprata. Trosobni stan ​od 56​ m2​ ​s​astoji se od dve spavaće sobe sa po dva kvalitetna single kreveta​ koji se mogu koristiti kao francuski ležaj​, dnevne sobe sa udobnom sofom ​za 2 osobe ​​koja se razvlači​....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 44.800 €, 56,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvoiposoban stan – Bulevar Evrope, 56m² | 2. sprat | Kompletno namešten | Odmah useljiv ✨ Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Evrope , izdaje se moderno opremljen i kompletno namešten dvoiposoban stan površine 56m² . Stan se nalazi na 2. spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 42.000 €, 56,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u ulici Bulevar kralja Aleksandra, Konjarnik. Stan se nalazi na šestom spratu stambene zgrade u novogradnji sa liftom. Površine je 56m2 i nov je i neuseljavan stan, izuzetno pogodan i kao kancelarijski prostor. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u ulici Bulevar kralja Aleksandra, Konjarnik. Stan se nalazi na šestom spratu stambene zgrade u novogradnji sa liftom. Površine je 56m2, nov je, namešten i neuseljavan. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog hodnikam dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom možemo da Vam ponudimo stan u novogradnji u centru grada na Vračaru u blizini Južnog bulevara. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja ima 5 sprata i lift. Stan je izuzetno svetao i funkcionalan sa prostranom dnevnom sobom koja je spojena sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten stan u ulici Save Maškovića na duži vremenski period u novom kompleksu Park Villa. Postoji mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu od 50e. Odmah useljivo. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo dvodoban namešten stan useljiv odmah, kompletno opremljen, osim posteljine i pribora za jelo. Stan je renoviran prošle godine što se može videti sa slika. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se amešten dvosoban stan površine 56m2 u Centru, u Pupinovoj palati. Treći spat, ima terasu. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Potreban depozit. Agencijska provizija 50% na cenu zakupa, prvi mesec. Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 600 Dragana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan kod Vukovog spomenika, ul.Ruzveltova, po strukturi 1.5, ukupne površine 56 m2, spratnost III/7, CG. Režije infostan 7000,upravnik i održavanje zgrade 2000, struja po potrošnji, internet i katv na ime zakupca. Zgrada se nalazi se na odličnoj lokaciji koja omogućava povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban komforan,svetao stan u mirnoj ulici u blizini Generalštaba i ulice Neznanog junaka.Odmah useljiv.Stan nije pet friendly. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 36.400 €, 56,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

590 EUR10,54 €/m² 56 m² Kvadratura: 56 m² Sobe: - Grejanje: - Parking: Ne Sprat: 2 / - Opremljenost: Namešten sa uređajima KONTAKT SLIKE DETALJI OPIS LOKACIJA Detalji Podaci o nekretnini Transakcija: Izdavanje Kategorija: Dvosoban stan Kvadratura: 56 m² Uknjiženo: Da Stanje nekretnine:....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan u blizini Đeram pijace. Stan je skoro renoviran, sa novom belom tehnikom i nameštajem. Poseduje terasu. klimu, interfon i lift. Grajenje je CG na kalorimetre (po potrošnji) Depozit u visini kirije je obavezan. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stranci su dobrodošli.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122434, I/VI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja. Izdaje se lepo namesten dvorisno orjentisan stan, 56m2, u ulici Stevana Musica, u blizini fakulteta,Dunavskog keja , trznog centra, spensa Stan je kompletno namesten, poseduje spavacu sobu, kupatilo, terasu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten dvosoban-Nova Detelinara Izdaje se dvosoban namešten stan u zgradi novije gradnje sa liftom. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine plus pola mesečne zakupnine agencijska provizija(jednokratno). Za više informacija pozovite. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u Braće Baruh. Stan se izdaje zaposlenim osobama ili studentima. U stanu nema uslova za porodice. Prednost ima zaposlena devojka. Pored kirije, plaćaju se računi za infostan i električnu energiju. Infostan je 8800 dinara. Stan je odmah useljiv. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Kej), ulica Stevana Musića. Kompletno namešten, lep jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Blizina fakulteta, keja, pešačke zone, vrtića, srednje i osnovne škole Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja odvojena šankom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEMO ODLIČAN KOMPLETNO NAMEŠTEN STAN NOVIJIM NAMEŠTAJEM NA LEPOJ LOKACIJI NA BULEVARU OSLOBODJENJA NA LIMANU 2 , ODMAH USELJIV ( nije za studente ) TEL. 063538166 ZORAN Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 50.400 €, 56,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 777)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>