• GoHome Professional
do 190 m2 klima do 95000 eura zadnjih 14 dana što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 klima do 95000 eura zadnjih 14 dana što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 klima do 95000 eura zadnjih 14 dana što jeftiniji

  • Za upit "do 190 m2 klima do 95000 eura zadnjih 14 dana što jeftiniji" pronađeno 84 nekretnina - prosečna cena 2.245 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 90000 eura (malo jeftiniji)
    • 99000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • potkrovlje
    • parket
    • dvorište
    • 3.sprat
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 99.500 €, 45,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo nov dvosoban stan na Veterničkoj rampi. Zgrada se nalazi u mornom i dobro povezanom delu grada, u blizini svih neophodnih sadržaja. U stanu je obezbedjena inverter klima. Grejanje je podno na toplotne pumpe što pruža izuzetnu energetsku efikasnost i niže troškove potrošnje.....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 40.000 €, 120,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Parking Terasa Podrum Djordja Beslina Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Borči se prodaje nova garsonjera od 24 m² u zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na niskom prizemlju šestospratne zgrade sa liftom i gleda na dvorište. Garsonjera je polunameštena i opremljena klimom, veš mašinom i kuhinjskim elementima sa šporetom i rernom. Grejanje je na struju.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190 m2 klima do 95000 eura zadnjih 14 dana što jeftiniji'
100.000 €
48.000 €
49.500 €
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan lokal u Ravaničkoj ulici, opština Zvezdara. Prostor se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Vrlo komforne open space strukture i površine 45m 2. U vrlo prometnoj ulici sa nizom lokala različitih namena. Grejanje je centralno po utrošku. Poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 48.000 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131778, V/V, klima, uknjižen, podrum, ostava. SAJAM - ŠARMANTNO POTKROVLJE 27 m2. Za ljubitelje kosina i krovnih prozora! Podne površine je 27 m2, korisne 19 m2. Ima odvojenu spavaću sobu. Parket odrzavan kao i celi stan. 5 sprat - zgrada nema lift. Ima biciklanu u....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 48.000 €, 15,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Kanalizacija Metohijska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 53.520 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo nov jednosoban stan na Veterničkoj rampi. Zgrada se nalazi u mornom i dobro povezanom delu grada, u blizini svih neophodnih sadržaja. U stanu je obezbedjena inverter klima. Grejanje je podno na toplotne pumpe što pruža izuzetnu energetsku efikasnost i niže troškove potrošnje.....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 57.000 €, 35,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se namešten jednoiposoban stan na prvom spratu zgrade u naselju Beli bagrem na Srebnom jezeru. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, hodnik, kupatilo i terasa. Kompletno namešten, inverter klima, podno grejanje, ugradni aparati u....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 58.000 €, 34,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Klima Parking Novogradnja Terasa Podrum Mijaila Radovica 8 Sprat: 1 Spratnost: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NIŠ, 58.000 €, 43,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Hitna prodaja! U ponudi je j ednoso ban stan površine 43m , smešten na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade , u u samom centru Niške Banje, na nekoliko koraka od šetališta i parka. Lokacija je mirna, a istovremeno odlično povezana sa svim delovima grada, a autobusko stajalište....

 
 
 
  Stan, KOVAČICA, 59.000 €, 55,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan stan od 55m² u jednom od mirnijih delova Jagodine – naselje Vašarište. Idealan izbor za sve koji žele mir, privatnost i prijatan porodični ambijent, a opet dobru povezanost sa gradskim sadržajima. Stan odiše toplinom i funkcionalnim rasporedom, a sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Mala Amerika, 60.000 €, 34,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.gsigma.rs

Garsonjera na prodaju, naselje Mala Amerika. Prizemlje. Površine 34m2,Novija zgrada. Spoljna PVC stolarija, na podovima parket, keramika, centralno gradsko grejanje sa ugrađenim kalolimetrima... Održavana...Garsonjera se prodaje opremljena... Grejanje CG Klima.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 60.000 €, 29,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen jednosoban stan u novogradnji u Jagodini, na izuzetnoj lokaciji – K kompleks pored samog Akva parka. Stan se izdvaja po nesvakidašnjem i modernom konceptu prostora. Organizovan je tako da poseduje zaseban dnevni boravak, dok je prostor za spavanje opremljen....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Mala Amerika, 63.000 €, 44,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.gsigma.rs

Dvosoban stan naselje Mala Amerika. Površine 44 m2. Lep raspored u stanu. Komforan dnevni boravak sa izlazom na terasu. Kuhinja i trpezarija su zajedno sa špajzom. Spavaća soba sa izlazom na terasu. Hodnik. Centralno grejanje gradsko sa ugrađenim kalolimetrima. Na podovima keramika,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše stilom, kvalitetom i modernim komforom. Stan površine 30 m² je kompletno renoviran od poda do plafona, sa pažljivo biranim materijalima....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.850 €, 36,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Rok završetka radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo vam jednosoban stan u modernoj zgradi u izgradnji, u jednom od najtraženijih i najmirnijih delova Vrnjačke Banje – destinacije koja živi 365 dana u godini zahvaljujući turistima iz celog regiona. Ova nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 64.600 €, 17,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Gajeva. Predstavljamo ulični lokal u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenjaOvaj lokal čini jedna prostorija, ostava i toalet. Grejanje centralno. Klimatizovan. Visina plafona 3m. Uknjižen. (Vinson nekretnine, Novi....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Centar,dvosoban stan na trećem, poslednjem spratu, bez lifta. Renoviran, prodaje se opremljen stvarima i uređajima: sudomašina, mašina za sušenje. Bez ulaganja. Hodnik, kupatilo, spavaća i dnevna soba, kuhinja i terasa. Grejanje inverter klima i norveški radijatori. Obezbeđen parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 66.775 €, 27,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan površine 26.71m2 koja se nalazi u zgradi u izgradnji u Mirijevu, u blizini Sedme Beogradske gimnazije, Mirijevskog bulevara, prodavnica, marketa, škola, vrtića, kao i brojnih ostalih sadržaja i infrastrukture. Zgrada se gradi sa kompletnom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 67.000 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju 1.5 stan u novogradnji na Paliluli, u blizini hotela ,,Tami". Nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade strukture SU+PR+2. Kvadratura: 38,35m² Sastoji se od: Ulaznog hodnika Dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom Spavace sobe Kupatila Karakteristike: -tarket i keramika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 67.830 €, 29,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. - Svi stanovi su predbeleženi u katastru nepokretnosti (prednost). • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 68.592 €, 35,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kompleks zgrada u čijoj se blizini nalaze svi potrebni infrastrukturni sadržaji, osnovne škole, vrtići, dom zdravlja, apoteka. Odlična povezanost sa centrom grada preko Bulevara JNA i Bulevara oslobođenja. Fantastičan pogled se pruža na grad i obližnju šumu. PROSTORIJE: Ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 72.860 €, 36,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 75.000 €, 38,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen 1/1. - 38 m2 uknjižena površina. - Uredna dokumentacija. . - Etažno grejanje na struju. - PVC stolarija. - Klima. - Novija gradnja. - Zgrada sa samo 3 stana. - Prostor za parkiranje ispred zgrade. - Jedinstvena prilika. . - Veliki investicioni potencijal. - Mogućnost uređenja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.600 €, 28,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA U IZGRADNJI – NOVI SAD (TELEP) Tražite moderan dom koji spaja funkcionalnost, mir i vrhunski kvalitet? Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni objekat , projektovan po meri savremenog načina života. Istaknute karakteristike svakog stana: Ekonomičnost: Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 77.360 €, 47,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odmah useljiva novogradnja - Komforni, moderni i funkcionalni stanovi, - Predivna lokacija u srcu Banovaca, - Pogled na Dunav, - Mirno okruženje, na svega nekoliko minuta od centra, - Strukture stanova od 44 m² do 80 m², - Kuhinja, kupatila i toaleti od keramike visokog kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 78.000 €, 40,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Nov stan 40m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored, komforan dnevni boravak sa trepezarijom, spavaća soba, kupatilo, hodnik, terasa i pripadajuće parking mesto. Novogradnja na odličnoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 78.000 €, 25,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi lokal, nekadašnji frizerski salon, u ulici Vojvode Milenka. Površine 25m2, klimatizovan, mokri čvor. Okrenut ka unutrašnjosti lamele, pogodan za delatnosti nege lica i tela, knjigovodstva, ordinacija, konsaltinga i sl. Agencijska nadoknada iznosi 2%. . .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 80.000 €, 38,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Renoviran i čist, uredan stan. Sastoji se od dnevne i spavaće sobe, pretsoblja i kupatila. Kuhinja je opremljena. U zgradi postoje lift, video nadzor, interfon, ktv Uknjižen na vlasnika- moguća kupovina uz pomoć kredita. Opremljen klima uređajem, frižiderom, šporetom i ugradnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 80.000 €, 18,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1397 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Na prodaju je funkcionalna garsonjera na Zvezdari u blizini Vukovog spomenika. Predstavlja praktično rešenje za one koji traže manji, lako održiv prostor u gradu. Zahvaljujući kompaktnom rasporedu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.120 €, 41,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 84.000 €, 41,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.gsigma.rs

Jednoiposoban stan u novoj zgradi. Površine 41 m2. Stan se prodaje opremljen. Pažljivo birana lokacija, u neposrednoj blizini samog centra grada. Efikasna kontrola grejanja, hlađenja,roletnisve putem mobilne aplikacije(OBLO LIVING). Inovativno tehničko rešenje, tih i kvalitetan....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 84.900 €, 42,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131466, VPR/IV, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, podrum, ostava, stambena zgrada. Odmah preko puta skole u odrzavanoj zgradi na visokom prizemlju (10 stepenika do ulaza,sa druge strane 2.5m visina) nalazi se....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 85.000 €, 51,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.gsigma.rs

Dvosoban kompletno renoviran stan naselje Ruže Šulman. Treći sprat. Površine 51 m2 + terasa. Lep raspored u stanu - iz hodnika se ide u sve prostorije. Trpezarija i kuhinja su zajedno (sa špajzom). Komforan dnevni boravak sa izlazom na veću terasu. Spavaća soba. Hodnik. Kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Površina stana je 40m2 i plus prelepa terasa od 45m2. Kompletno namešten, bez većih ulaganja. Grejanje i hladjenje je regulisano toplotnim pumpama, ali ima i inverter klima (kupljena pre 2 meseca, još uvek u garanciji). Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 28,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Olimp, 0.5s, 28 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih materijala....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 85.000 €, 74,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U lepom i mirnom okruženju, u ponudi je montažni objekat projektovan u šumadijskom stilu. Površina objekta je 74m2 stambene površine. Hodnik, veliki dnevni prostor sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatilo. U suterenu pomoćna prostorija, vrlo korisna, ostava i vešernica.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 85.490 €, 25,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar. Izdvajamo iz ponude odličan višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lokal čini jedna prostorija, ostava i toalet. Grejanje centralno. Klimatizovan. Visina plafona 3m. Lokal je trenutno u zakupu....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 85.840 €, 46,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, na I spratu ukupne površine 46,40m2, I sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Orijentisan je ka severoistoku. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 86.000 €, 40,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Udoban 2.5-soban stan u Mirijevu I, idealan za život ili izdavanje. Nova zgrada u završnoj fazi, useljenje leto ove godine. Dokumentacija uredna. Prizemlje (nije ukopan). Površina 36,76 m² + terasa 3 m². Istočna orijentacija, ka dvorištu. Visina plafona je 2.7. Funkcionalan raspored:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 88.000 €, 31,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

1.5, 31m2, 4/4, EG, klima, interfon, internet, ktv Ulica Roze Luksemburg proteže se od Borske do Ulice Prve šumadijske brigade u centralnom delu Kanarevog brda. Blizina Miljakovačke šume, kompletno razvijena infrastruktura, kao i dobra saobraćajna povezanost sa centrom i ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 89.100 €, 38,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com