• GoHome Professional
do 190 m2 klima do 88000 eura parking što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 klima do 88000 eura parking što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 klima do 88000 eura parking što veći

  • Za upit "do 190 m2 klima do 88000 eura parking što veći" pronađeno 2 963 nekretnina - prosečna cena 1.482 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 83000 eura (malo jeftiniji)
    • 92000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MAJUR, 72.100 €, 58,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2022.,

www.indomio.rs

Nekretnina je uknjižena Terasa Parking Interfon Telefon Kablovska Internet Klima .

 
 
 
  Farma, ŠID, 26.500 €, 204,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18251 Seosko domaćinstvo uknjiženo 204m2 na placu od 1530m2. Kuća je gradjena od mešanog materijala cigla i čerpić.Zidovi su debljine 20cm . Uz kuću ima pomoćni objekti. garaža, šupa, pušnica, svinjac i par ptostorija.Stolarija je drvena, , podovi su laminat i pločice,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 83.000 €, 200,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Malim Pčelicama od oko 200 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata koje su kao dve celine sa posebnim ulazima. U prizemlju se nalazi veliki hodnik, prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i radionica. U dvorištu ima i garaža. Na spratu se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190 m2 klima do 88000 eura parking što veći'
67.980 €
72.100 €
65.000 €
  Kuća, BANJA, 75.000 €, 200,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa vikend - kuća u Prolom banji, osnova kuće je 68 m2, na parceli od 2813m2. Nalazi se na mirnom mestu, izolovanom od buke i gradske vreline. Kuća je po strukturi Pr+I+Po. U prizemlju kuće se nalazi letnja kuhinja sa dnevnim boravkom, dok se sprat kuće sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 71.000 €, 200,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kvalitetnu porodičnu kucu na 25min od Novog Sada. Kuca je spratna ,poseduje podrum, kvalitetna gradnja... Plac je velik, 1.738m2 i izlazi na dve ulice . Parking, garaža, Internet, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 55.000 €, 200,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća, u osnovi 88m2, prizemlje sprat i potkrovlje. Kuća se nalazi na parceli od 335m2, ali se na korišćenje dobija jos jedna parcela ispred kuće. Kuća se satoji od prizemlja gde su garaža, hodnik, letnja kuhinja i kupatilo, i sprata, na kome su dve spavaće sobe, dnevna....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 95.000 €, 200,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju deo kuće u samom centru naselja Branko Bjegović. Kuća se nalazi na placu od 2.5 ara. Odmah do kuće su mnogobrojne prodavnice, autobuska stajališta, obdanište, škola, sve neophodno za normalan zivot, na 5 minuta vožnje do samog centra grada. Kuća se sastoji od ulaznog dela,....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 46.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikendica na Oblačini. Odlična investicija za miran život u prirodi, van gradske buke. Nalazi se nedaleko od Oblačinskog jezera. Plac je površine 497m2. Kuća ima tri etaže (P+1+PK), u osnovi 70m2. Prizemlje je adaptirano, dok druge etaže zahtevaju kompletnu adaptaciju prostorija.....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 45.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u selo Gradište opština Merošina, na oko 14 km od centra Niša. Sa placem od 1.623 m2. Porodična stambena zgrada je pr plus sprat u osnovi od 108 m2 ukupno oko 200 m2, kao I pomočne objekat oko 100 m2. Prizemlje se sastoji od garaže, podruma, kotlarnice i jedne velike....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 41.240 €, 200,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2022.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvospratna porodična kuća u Knez Selu pored asfaltnog puta. Kuća je na parceli koja je 1079m2 i na njoj se nalazi jos pomoćnih prostorija i iza toga voćnjak i bašta. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju kuće je sledeći raspored, hodnik kupatilo velika dnevna....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 95.000 €, 190,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje na Trošarini. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu su osnovna škola, vrtić, brojni marketi. Lokal u prizemlju kuće je pogodan za više delatnosti, jer je kuća na odličnoj poziciji. Kuća se sastoji od podruma, visokog prizemlja....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 17.000 €, 188,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u selu Gornji Barbeš, kuća je u osnovi 94 m2 (prizemlje) plus sprat. Pored kuće na placu od 796 m2 nalazi se i okućnica. U selu ima apoteka, pošta, autobusko stajalište, prodavnica. U prizemlju kuće je garaža (u jednom delu). Sprat se sastoji od dnevne sobe, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Novo Selo, 90.000 €, 187,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Kuća na Karađorđevom putu, pogodna i za poslovni prostor, pa čak i za investitore.Kompletna ponuda nekretnina na www.sunekretninebonus.rs Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 87.000 €, 180,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VLASNIK DIREKTNO Kuća sa nameštajem na prodaju na 1,8km od kružnog toka, oko 300m od samog centra Vrnjačke Banje. Kuća se nalazi u mirnom delu grada - naselje Mezgraja, udaljena oko 200m od glavnog puta koji vodi u grad. Ispred kuće se nalazi mala šumica bogata zelenilom. 2016 godine....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem noviju spratnu kuću u Kikindi , u izuzetno mirnom delu grada. Udaljena je od centra 1700m. U blizini je Gradski park, Gradski stadion, Sportski centar Jezero sa bazenima i sportskim terenima, kao i Staro jezero, prelepo mesto za odmor i šetnju. Kuća je u odličnom stanju i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 84.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Prodaje se eskluzivni poslovni prostor sa lokalom, Bul. Nemanjića – TC Zona II, 180 m2, uknjižen, mokri čvor, čajna kuhinja, KTV, NET, TEL, kompletno klimatizovan, CG, alarm, ALU portali, parket, granitna keramika, idealan za sve delatnosti, odlična lokacija, parking,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kuća u naselju Apelovac u blizini hotela Vazdušna banja. Nalazi se na placu od 405m2. Izdaje se visoko prizemlje i prvi sprat kuće koje se spojeni unutrašnjim stepenicama. Površina objekta je 180m2. Donji deo se sastoji od ulaznog hodnika, toaleta, ostave, velike dnevne....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuća u Radničkom naselju, korisne površine od 180m2, sa pomoćnim objektom površine 10m2, na placu od 418m2. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu škole, vrtića, pošte, pijace, marketa i pogodne su kako za stanovanje tako i za izdavanje.Kuća je spratnosti Po+Pr+I,....

 
 
 
  Kuća, MALČA, 75.000 €, 180,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća koja se nalazi na desetak kilometara od Niša u selu Malča. Kuća je povrsine 126m2. Sastoji se od prizemlja i sprata koj je u sivoj fazi, u sastavu prizemlja nalazi se dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, toalet i kupatilo. Kuća je kvalitetne gradnje u....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 69.000 €, 180,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća na odličnoj lokaciji u Vinarcu, prigradskom naselju, 4km od Leskovca. Kuća je korisne površine oko 180m2 i nalazi se na placu od 12,70 ari. Prizemni i spratni deo kuće su iste strukture i sastoje se iz predhodnika, hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 58.000 €, 180,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa imanjem od 92 ara .Kuća ima 180m2 na 150m od glavnog puta za Gornji Milanovac. Udaljenost imanja od Kragujevca je 20 kilometara. Ovo je jedno kompletno seosko domaćinstvo pogodno za bavljenje poljoprivredom. Kuća ima pet spavaćih soba. dnevni boravak, kuhinju, ostavu,....

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 55.000 €, 180,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlučna kuča zidana čvrstog materijala. Puno pomočnih objekta dvw ggaraže bašta ograđena ima i viredova kvalitetne VINOVE loze . U blizini se nalzi jezero Kraljevac poznato po velikom broju riba . Kao i Deliblatska Peščara k9ja je piznata avima . Terasa, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Plac, ALEKSINAC, 35.000 €, 180,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju seoska kuća, prizemlje i prvi sprat površine 180m2 u mestu Vitkovac. Kuća je starije črste građe, i uslovna je za život. U dvorištu koje je 7,6 ari se nalaze pomoćne prostorije od oko 140m2. Kuća je pored asfaltnog puta, prošao je seoski vodovod u blizini je železnička....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 29.500 €, 176,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš. Kuća je 70 m2 u osnovi. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. Podrum je površine 36 m2. U prizemlju se nalazi velika prostorija koju budući....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 75.000 €, 175,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 175m2 uknjiženana top lokaciji u samom centru sela na placu od 1848m2 koji izlazi na drugu stranu ulice.Kuća je kompletno izrenovirana i naparavljena je nova velika garaža sa dva parking mesta plus jedna otvorena prostorija.Kuća je izrenovirana sa luksuznim pločicama, nova PVC....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 68.000 €, 175,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Vrbas - prodajem kompletno namešteni kuću starije gradnje ..renovirana ...odmah useljiva .. Vlado ..065 8288628 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 90.000 €, 174,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća površine 174 m² , smeštena na prostranom placu od 14 ari , u mirnom i lepom delu Bačke Palanke. Pored glavnog stambenog objekta, u dvorištu se nalaze i pomoćni objekti koji pružaju dodatne mogućnosti za skladištenje ili druge namene. - Spratna kuća – funkcionalan....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 90.640 €, 171,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Bačkoj Palanci na vrlo atraktivnoj poziciji. Na 10 min laganog hoda nalazi se obala reke Dunav gde su najveće lepote ovog grada: šetališta, sportski centar, bazen, restorani, jezero Tikvara. Isto toliko šetnje potrebno je do škole, vrtića, kulturnog centra, marketa, prodavnica....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 85.000 €, 170,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna pr i sprat kuća kvalitetne gradnje, u centru Gornjeg Komrena, na placu sa pomoćnim objektom. Prizemlje se sastoji od velike višenamenske prostorije moguće lokala u funkciji dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve spavaće sobe. Unutrašnjim stepenicama,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Gat, 65.000 €, 170,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Gatu, blizu somborskog puta. Kuća se sastoji iz 4 dela: 1. deo ima tri sobe; 2. deo je kancelarija (poslovni ulaz sa ulice); 3. deo: 2 sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo; 4. deo: kuhinja, kupatilo i jedna soba. Grejanje je na gas. Parking, garaža, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, GORNJA TOPONICA, 60.000 €, 170,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa kuća u Gornjoj Topinici koja se nalazi na placu od 8.5 ara. Plac je u kaskadama, do kuce se dolazi stepenicama. Dvoriste i kuca su pokriveni sa video nadzorom, kao i lampama koje osvetljavaju celo dvoriste. Kuca je povrsine 170m2, sastoji se od podruma koji je povrsine....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 75.000 €, 168,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća prizemlje, sprat i potkrovlje korisne površine 168m2 u potpunosti završena i uknjižena. Kuća se nalazi na parceli veličine 1276m2 na obroncima Jastrebca uz Južnu Moravu. Kuća je blizu magistralnog puta na oko 10km od Niša. Kuća ima drvenu stolariju, grejanje je na....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 77.000 €, 167,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Stara Zvezda, od kojih je jedna starije gradnje, površine 61 m2, useljiva je i uz mala ulaganja uslovna za život. Od prostorija poseduje zastakljenu terasu, hodink iz koga se ulazi u kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo i dve spavaće sobe.....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 62.000 €, 165,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća 165m2 uknjiženih na placu od 2374m2 koji se sastoji iz 3 parcele. Vlasnik 1/1 , kuća nema tereta. Prizemlje kuće se sastoji iz:spavaće sobe, velika dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i hodnik.Sprat kuće se sastoji iz 2 spavaće sobe, dve terase sa lepim pogledom,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 83.500 €, 164,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća sa lokalom u Sremskoj Mitrovici, 164m2 površina kuće 164 m2 površina placa 817 m2, dve parcele trofazna struja / gradska voda / grejanje CG na gas / PVC stolarija, podovi keramika 4 soba + 1 kupatilo + 1 Wc lokal do ulice + 1 pomoćni objekat uknjižena kuća vlasništvo....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 74.200 €, 162,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća sa dve stambene jedinice i radionicom u Bačkoj Palanci! Na prednjem delu placa do ulice se nalazi prizemna kuća sa odličnim rasporedom za porodično stanovanje, a u podnožju placa se nalazi radionica sa stambenom jedinicom na 1. spratu za koju postoji zaseban ulaz. Odlična....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, IVANČA, 80.000 €, 160,00 m2 cca 500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 85.000 €
15.02.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

USELJIVO ODMAH | NAMEŠTENO | TOP LOKACIJA Prodaje se retka nekretnina u samom centru Male Ivanče – kuća + poslovni prostor, idealna za život, rad ili sigurnu investiciju sa prihodima. 160 m² ukupne površine Uknjiženo 58 m² Prodaje se KOMPLETNO NAMEŠTENA – bez ikakvih ulaganja ✨ Svetao,....

 
 
 
  Kuća, ŽITORAĐA, 77.500 €, 160,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Žitorađi. Odlična investicija za miran porodični život. Plac je površine 1119m2. Kuća ima dve etaže (P+1), u osnovi 80m2, ukupne površine 160m2. Prizemlje je adaptirano i sastoji se od ulaznog dela, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 75.000 €, 160,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca 160m2, od cega je 57 m2 lokal u kome je nekada bio kafic. Stambeni prostor se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i 3 velike sobe. dvoriste sa letnjikovcem od oko 500 m2 plus pomocni objekat (supa). Na samo 10 km od Temerina ili 27 km od novog Sada....

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 75.000 €, 160,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća se sa stoji od prizemlja i od sprata, po 80 m2 je i prizemlje i sprat. Pomoćni objekti nisu legalizovani. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Farma, KNIĆ, 62.000 €, 160,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća od 160m2 sa okućnicom i imanjem u Pajsijeviću. Kuća i okućnica se nalaze na oko 3,5 hektara zemlje, gde se nalazi kuća, štala, pomoćni objekat, a sve ostalo je pod voćem. Kuća je spratna na lepoj lokaciji na svega 2km od crkve u Pajsijeviću. U prizemlju se nalazi veliki....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 60.000 €, 160,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2023.,

www.oglasi.rs

Kuća u širem centru grada površine 123 m2 i lokal od 37 m2 na placu 2,83 a. Prizemlje kuće sastoji se od natkrivene terase, hodnika, kuhinje sa trpezarijom, radne sobe, kupatila. Potkrovlje čini dnevni boravak, spavaća soba, toalet. Struja trofazna, grejanje na TA peći ili čvrsto....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 560)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>