• GoHome Professional
do 190 m2 klima do 50000 eura dvorište Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 klima do 50000 eura dvorište Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 klima do 50000 eura dvorište Najnovije

  • Za upit "do 190 m2 klima do 50000 eura dvorište najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 47000 eura (malo jeftiniji)
    • 52000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 210.000 €, 118,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kontakt: 066069699 U ponudi je izuzetno funkcionalan petosoban dupleks, smešten u mirnoj i jednoj od najprijatnijih ulica Zvezdare – Slavujev venac, u neposrednoj blizini Stanke Vraza. Stan se nalazi u manjoj, urednoj stambenoj zgradi sa svega nekoliko stanova, što budućim vlasnicima....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Stari Grad, 698.000 €, 204,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Luksuzna kuća sa dvorištem u srcu grada – Gornji Dorćol, kod Prirodno Matematičkog Fakulteta, spratnosti Sut+PR+I Imamo izuzetnu priliku da vam ponudimo luksuznu kuću sa dvorištem, na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Gornjem Dorćolu, svega 3 minuta hoda od Knez Mihailove....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, kompletno renoviran trosoban stan, 2 mokra čvora, terasa, dvorište, klima, internet, interfon, podrum, parking. Odličan, svetao stan, dvostrane orijentacije, sa terasom i dvorištem, u održavanoj vojnoj zgradi starije gradnje sa samo 6 stanova, na Dedinju odmah ispod Belog....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 174.000 €, 47,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130126, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, stambena zgrada. Novogradnja koja se nalazi blizu Ade Ciganlije,autobusko stajališta, i drugi infrastrukturnih elemenata.Raspored,hodnik,dnevna....