• GoHome Professional
do 190 m2 klima do 47000 eura useljiv zadnjih 7 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 klima do 47000 eura useljiv zadnjih 7 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 klima do 47000 eura useljiv zadnjih 7 dana pala cena

  • Za upit "do 190 m2 klima do 47000 eura useljiv zadnjih 7 dana pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 44000 eura (malo jeftiniji)
    • 49000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 380.000 € na 360.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 360.000 €, 92,00 m2 cca 3910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380.000 €
06.05.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sumatovacka, 3.0 (adaptabilan u 3.5), 92 m2 sa lodjom, I od IV sprata, toplotne pumpe, lift, interfon, ktv, video nadzor, internet, klima, odmah useljiv, luks, uknjizen na 85 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi (uknjizeno na....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 270.000 € na 263.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 263.000 €, 90,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 270.000 €
06.05.2026 - 263.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kluz, Zivka Davidovica, 3.0, 90 m2 sa terasom, I od II sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 89 m2, parking za stanare u dvoristu zgrade, zgrada iz 2008. godine. Stan je trostrano orijentisan i sastoji....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 390.000 € na 359.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 359.000 €, 88,00 m2 cca 4080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2024 - 255.000 €
23.05.2024 - 245.000 €
12.09.2024 - 255.000 €
03.10.2024 - 279.000 €
10.04.2025 - 249.000 €
18.09.2025 - 355.000 €
02.10.2025 - 349.000 €
02.04.2026 - 390.000 €
07.05.2026 - 359.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2024.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 88m2, 5/5, inverter klima, duplex, lift, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući se od Kondine do Takovske ulice. Poznata je po Radio Beogradu, prvom klubu u Srbiji - Kod Laze Šećera, Ateljeu 212, Srpskoj kafani zbornom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 335.000 € na 325.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 325.000 €, 84,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 335.000 €
10.05.2026 - 325.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju izuzetan trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, na Vračaru. Stan se nalazi u mirnom i uređenom delu opštine, sa odličnom povezanošću ka svim delovima grada i neposrednom blizinom svih važnih sadržaja za svakodnevni život. Stan je dvostrano orijentisan,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji u naselju Altina, opština Zemun, prodaje se svetao i funkcionalan stan u novogradnji, površine 59m², smešten u potkrovlju moderne zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, kao i dve manje prostorije koje....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KNEŽEVAC, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132004, PR/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 122.000 € na 115.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Betanija, 115.000 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 135.000 €
30.01.2026 - 130.000 €
22.04.2026 - 122.000 €
10.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123930, IV/IV, klima, terasa, renoviran, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen i odmah useljiv stan na odličnoj lokaciji – Sajmište, ulica Slobodana Bajića. Površina: 43 m² + galerija 15 m². Sprat: 4. sprat (zgrada bez lifta).Funkcionalan i svetao....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 117.600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 117.600 €, 42,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 120.000 €
08.05.2026 - 117.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1359 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Moderan stan od 42 m² nalazi se na Ledinama, u mirnom delu Beograda koji pruža dobru povezanost sa svakodnevnim sadržajima i prijatan ambijent za život. Raspored prostora je funkcionalan i jasan, sa....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 190 m2 klima useljiv zadnjih 7 dana pala cena (19)
  • do 190 m2 klima do 47000 eura zadnjih 7 dana pala cena (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>