• GoHome Professional
do 190 m2 klima do 100000 eura što veći Zadnjih 14 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 190 m2 klima do 100000 eura što veći Zadnjih 14 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 klima do 100000 eura što veći Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 190 m2 klima do 100000 eura što veći zadnjih 14 dana" pronađeno 105 nekretnina - prosečna cena 2.278 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podno grejanje
    • namešten
    • 2.sprat
    • opremljen
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 58.000 €, 43,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Hitna prodaja! U ponudi je j ednoso ban stan površine 43m , smešten na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade , u u samom centru Niške Banje, na nekoliko koraka od šetališta i parka. Lokacija je mirna, a istovremeno odlično povezana sa svim delovima grada, a autobusko stajalište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 109.676 €, 43,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • -Odlicna investiciona prilika, izgradnja prati razvoj projekta Expo 2027. • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 97.300 €, 42,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. - Svi stanovi su predbeleženi u katastru nepokretnosti (prednost). • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Nikole Altomanovića Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 84.900 €, 42,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131466, VPR/IV, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, podrum, ostava, stambena zgrada. Odmah preko puta skole u odrzavanoj zgradi na visokom prizemlju (10 stepenika do ulaza,sa druge strane 2.5m visina) nalazi se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 95.150 €, 41,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, VINIK, 92.000 €, 41,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je moderno dizajnirana stambeno-poslovna zgrada spratnosti 2Po+P+5 na Panteleju. Prodaje se jednoiposoban stan površine 40,60m2, koji se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po najvišim standradima....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 84.000 €, 41,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.gsigma.rs

Jednoiposoban stan u novoj zgradi. Površine 41 m2. Stan se prodaje opremljen. Pažljivo birana lokacija, u neposrednoj blizini samog centra grada. Efikasna kontrola grejanja, hlađenja,roletnisve putem mobilne aplikacije(OBLO LIVING). Inovativno tehničko rešenje, tih i kvalitetan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.120 €, 41,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 91.670 €, 40,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Zlatibor – u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini jezera, izdvajamo prelep jednoiposoban stan površine 40m2 u novogradnji. Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade i predstavlja odličan izbor za odmor, tako i kao investicija za izdavanje stanova na Zlatiboru.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 86.000 €, 40,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Udoban 2.5-soban stan u Mirijevu I, idealan za život ili izdavanje. Nova zgrada u završnoj fazi, useljenje leto ove godine. Dokumentacija uredna. Prizemlje (nije ukopan). Površina 36,76 m² + terasa 3 m². Istočna orijentacija, ka dvorištu. Visina plafona je 2.7. Funkcionalan raspored:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 103.250 €, 40,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na trećem spratu izuzetno kvalitetne zgrade, sa liftom, EG-podno grejanje, šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija, na podovima je višeslojni hrastov parket, granitna keramika, klima, odlična izolacija između soba i stanova, efikasnost B elegantna vrata i materijali koji omogućavaju....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 78.000 €, 40,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Nov stan 40m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored, komforan dnevni boravak sa trepezarijom, spavaća soba, kupatilo, hodnik, terasa i pripadajuće parking mesto. Novogradnja na odličnoj....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 110.000 €
10.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131797, III/IV, klima, terasa, uknjižen, podrum. Prodaje se jednoiposoban stan od 40m2, u ulici Save Kovacevica u blizini glavne autobuske i železnicke stanice.Dnevna soba ima izlaz na terasu, kuhinja je odvojena. Manja soba ima dovoljno prostora za bračni krevet i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131797, III/IV, klima, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se jednoiposoban stan od 40m2, u ulici Save Kovacevica u blizini glavne autobuske i zeleznicke stanice. Dnevna soba ima izlaz na terasu, kuhinja je odvojena. Manja soba ima dovoljno prostora za bracni krevet i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131522, SUT/, klima, terasa, uknjizen, fasada dobra, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u mirnom delu grada, nadomak raskosnog zelenila Zvezdarske sume. Stan je po strukturi dvosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevno trpezarijskog boravka, kuhinje, spavace....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131522, SUT/, klima, terasa, uknjižen, fasada dobra, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u mirnom delu grada, nadomak raskošnog zelenila Zvezdarske šume.Stan je po strukturi dvosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevno trpezarijskog boravka, kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Centar, 94.500 €, 39,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ VRHUNSKA LOKACIJA - CENTAR GRADA - OBILIĆEV VENAC BLIZINA ŠOJKE 3-5 min. hoda do PRAVNOG I EKONOMSKOG FAKULTETA. Prelep, vrhunskog kvaliteta gradnje, odmah useljiv, kompletno renoviran i kompletno prvoklasno opremljen se prodaje JEDNOIPOSOBAN stan, odv.lepa spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.780 €, 39,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.760 €, 39,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 89.100 €, 38,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 80.000 €, 38,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Renoviran i čist, uredan stan. Sastoji se od dnevne i spavaće sobe, pretsoblja i kupatila. Kuhinja je opremljena. U zgradi postoje lift, video nadzor, interfon, ktv Uknjižen na vlasnika- moguća kupovina uz pomoć kredita. Opremljen klima uređajem, frižiderom, šporetom i ugradnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 75.000 €, 38,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen 1/1. - 38 m2 uknjižena površina. - Uredna dokumentacija. . - Etažno grejanje na struju. - PVC stolarija. - Klima. - Novija gradnja. - Zgrada sa samo 3 stana. - Prostor za parkiranje ispred zgrade. - Jedinstvena prilika. . - Veliki investicioni potencijal. - Mogućnost uređenja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 67.000 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju 1.5 stan u novogradnji na Paliluli, u blizini hotela ,,Tami". Nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade strukture SU+PR+2. Kvadratura: 38,35m² Sastoji se od: Ulaznog hodnika Dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom Spavace sobe Kupatila Karakteristike: -tarket i keramika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 99.900 €, 37,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Pravosnažna građevinska dozvola. - Svi stanovi su predbeleženi u katastru. - Kompletna dokumentacija. - Vrhunska novogradnja! . - Investitor koji iza sebe ima bogat portfolio. - Investitor je u sistemu PDV-a. - Pravo na povrat PDV-a za kupce prve nekretnine. . - Visok kvalitet završnih....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 92.000 €, 37,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju moderno uređen jednoiposoban stan površine 37 m, smešten u mirnom delu Pančeva naselje Sodara, u neposrednoj blizini Tamiškog keja. Idealan izbor za život, ali i kao investicija, s obzirom da je stan trenutno izdat. Stan se nalazi na 2. spratu uredne zgrade sa liftom (ukupno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na drugom spratu novije trospratne zgrade na odličnoj poziciji naselja Vojvode Vlahovića. Blizina autobuske stanice, marketa, škole Predsoblje, dnevno trpezariski deosa izlazom na terasu, kuhinja, spavaća soba sa ugradnim plakarom, kupatilo je prostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 100.800 €, 36,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • - Izuzetan kvalitet gradnje. - Energetska efikasnost C. - Šestokomorna PVC stolarija sa ALU roletnama. - Italijanska granitna keramika. - Woodura - švedski parket. - Etažno grejanje na struju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 89.825 €, 36,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan površine 35.93m2 koja se nalazi u zgradi u izgradnji u Mirijevu, u blizini Sedme Beogradske gimnazije, Mirijevskog bulevara, prodavnica, marketa, škola, vrtića, kao i brojnih ostalih sadržaja i infrastrukture. Zgrada se gradi sa kompletnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 72.860 €, 36,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.850 €, 36,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Rok završetka radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo vam jednosoban stan u modernoj zgradi u izgradnji, u jednom od najtraženijih i najmirnijih delova Vrnjačke Banje – destinacije koja živi 365 dana u godini zahvaljujući turistima iz celog regiona. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 68.592 €, 35,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompleks zgrada u čijoj se blizini nalaze svi potrebni infrastrukturni sadržaji, osnovne škole, vrtići, dom zdravlja, apoteka. Odlična povezanost sa centrom grada preko Bulevara JNA i Bulevara oslobođenja. Fantastičan pogled se pruža na grad i obližnju šumu. PROSTORIJE: Ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 57.000 €, 35,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten jednoiposoban stan na prvom spratu zgrade u naselju Beli bagrem na Srebnom jezeru. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, hodnik, kupatilo i terasa. Kompletno namešten, inverter klima, podno grejanje, ugradni aparati u....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Mala Amerika, 60.000 €, 34,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.gsigma.rs

Garsonjera na prodaju, naselje Mala Amerika. Prizemlje. Površine 34m2,Novija zgrada. Spoljna PVC stolarija, na podovima parket, keramika, centralno gradsko grejanje sa ugrađenim kalolimetrima... Održavana...Garsonjera se prodaje opremljena... Grejanje CG Klima.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 58.000 €, 34,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Klima Parking Novogradnja Terasa Podrum Mijaila Radovica 8 Sprat: 1 Spratnost: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 107.100 €, 33,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Lokacija: Učiteljsko naselje (najmirniji deo, blizina BEO Shopping Centra i Cvetkove pijace) Strukture: 1.5, 2.0 i 2.5 (dostupno na više etaža) Status: Pouzdan i proveren investitor (čista dokumentacija) Kupovina stana nije samo kupovina kvadrata, već investicija u kvalitet života.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 96.870 €, 32,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Bez provizije za Kupca! Dvosoban stan u prizemlju, površine 32,29m² u Šejkinoj ulici. Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini Sedme beogradske gimnazije, kao i OŠ „Despot Stefan Lazarević“, crkve, vrtića, marketa.. Grejanje stanova je podno, električnim grejnim kablovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 88.000 €, 31,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

1.5, 31m2, 4/4, EG, klima, interfon, internet, ktv Ulica Roze Luksemburg proteže se od Borske do Ulice Prve šumadijske brigade u centralnom delu Kanarevog brda. Blizina Miljakovačke šume, kompletno razvijena infrastruktura, kao i dobra saobraćajna povezanost sa centrom i ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 110.000 €, 31,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju garsonjera od 31m2 u novoj, neuseljavanoj zgradi na Grbavici. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupovinu stana na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je po strukturi jednosoban (garsonjera), nalazi se na visokom prizemlju i odlikuje ga moderan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Susedgradska Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2007 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, gornji Dorćol - Strahinjića bana 1.0, uknjžen na 24m2 mereno 30m2, npr/4, terasa, TA, klima, KATV, interfon, podrum Prostorije: hodnik, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa U Strahinjića bana, jednoj od najlepših gornjo-dorćolskih ulica, skriven od buke,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše stilom, kvalitetom i modernim komforom. Stan površine 30 m² je kompletno renoviran od poda do plafona, sa pažljivo biranim materijalima....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 106)

<< <1 2 3> >>