• GoHome Professional
do 190 m2 klima 2.sprat zadnjih 7 dana porasla cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 klima 2.sprat zadnjih 7 dana porasla cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 klima 2.sprat zadnjih 7 dana porasla cena

  • Za upit "do 190 m2 klima 2.sprat zadnjih 7 dana porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 295.000 € na 300.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 300.000 €, 87,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 295.000 €
08.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno nov penthouse od 87 m2, sa terasom od 180m2, garažom i parking mestom. Agencijska oznaka stana 1099596, CENA SA URAČUNATOM AGENCIJSKOM NADOKNADOM OD 3 %, Novi Sad, Vetrenička rampa, 87 m2, troiposoban, drugi sprat. Ukoliko želite mirno i komforno stanovanje, a želite terasu....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 110.000 € na 115.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 115.000 €, 75,00 m2 cca 1530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.06.2024 - 99.500 €
17.07.2025 - 115.000 €
13.12.2025 - 110.000 €
05.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2024.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan u novoj zgradi u naselju Lesnina. Uknjižen na 75 m2. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka, trpezarija i kuhinje (špajz), dve odvojene spavaće sobe, kupatila sa kadom, toaleta, hodnika i terase. Cg gradsko. Lokacija je odlična,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 195.000 € na 210.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 60,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 210.000 €
01.05.2026 - 195.000 €
08.05.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lep, sređen, prostran i izuzetno svetao stan ukupne površine 60m2 (terasa 7 m2), koji se nalazi u mirnom delu kod Zvezdarske šume, u blizini SC Olimp. Stan je idealno pozicioniran u blizini prirode, a opet nedaleko od centra grada, sa parking mestom ispred zgrade. Raspored prostorija:....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 36.000 € na 38.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 38.000 €, 58,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 43.000 €
05.04.2026 - 39.500 €
08.05.2026 - 36.000 €
10.05.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan na drugom spratu stambene zgrade u strogoj zoni centra grada, sa izuzetnim potencijalom, ali uz potrebu za renoviranjem. Stan se sastoji od: *dnevne sobe *spavaće sobe * kuhinje *hodnika *kupatila *dve terase sa prelepim pogledom na glavnu ulicu i reku *Lokacija je....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 105.411 € na 111.600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 111.600 €, 56,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 95.829 €
27.03.2026 - 105.411 €
06.05.2026 - 111.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se izuzetno funkcionalan trosoban stan u novogradnji, smešten u mirnoj, slepoj ulici, bez buke i saobraćaja, idealan za sve koji žele udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi u objektu koji je u izgradnji sa važećom građevinskom dozvolom i kompletnom dokumentacijom, što garantuje....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 77.073 € na 78.750 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 78.750 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 77.073 €
09.05.2026 - 78.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Cvetanova ćuprija, opština Voždovac. Stan je površine 33,51m2. Po strukturi je jednoiposoban stan. Nalazi se u drugom spratu stambene zgrade od tri sprata. U ponudi stanovi iste strukture i u prizemlju, prvom, drugom i trećem spratu. Zgrada....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 77.073 € na 78.750 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 78.750 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 77.073 €
10.05.2026 - 78.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 87.000 € na 90.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 29,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 87.000 €
05.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052112. NOVI SAD, CENTAR, GARSONJERA 29 m2 Prodaje se garsonjera u centru grada, površine 29 m², na drugom spratu zgrade sa ukupno tri sprata. Stan je dvorišno orijentisan, što ga čini mirnim i idealnim za stanovanje ili izdavanje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 190 m2 2.sprat zadnjih 7 dana porasla cena (14)
  • do 190 m2 klima zadnjih 7 dana porasla cena (34)
  • do 190 m2 klima 2.sprat porasla cena (13)
  • do 190 m2 klima 2.sprat zadnjih 7 dana (32)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>