• GoHome Professional
do 190 m2 klima 2.sprat do 77000 eura porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 klima 2.sprat do 77000 eura porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 klima 2.sprat do 77000 eura porasla cena što skuplji

  • Za upit "do 190 m2 klima 2.sprat do 77000 eura porasla cena što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 73000 eura (malo jeftiniji)
    • 80000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 77.073 € na 78.750 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 78.750 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 77.073 €
09.05.2026 - 78.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Cvetanova ćuprija, opština Voždovac. Stan je površine 33,51m2. Po strukturi je jednoiposoban stan. Nalazi se u drugom spratu stambene zgrade od tri sprata. U ponudi stanovi iste strukture i u prizemlju, prvom, drugom i trećem spratu. Zgrada....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 77.073 € na 78.750 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 78.750 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 77.073 €
10.05.2026 - 78.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 66.500 € na 75.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VINIK, 75.000 €, 42,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.12.2025 - 66.500 €
26.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo više stanova u novoj zgradi u naselju Branko Bjegovića. Ovaj stan je P=42m2 na drugom spratu i sastoji se od sobe sa kuhinjom, spavače sobe, kupatilo, terasa. Može kupovina putem kredita i kupovina parking mesta. Predviđen završetak zgrade za mart meseca....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 66.600 € na 68.400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 68.400 €, 36,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 66.600 €
01.05.2026 - 68.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 36m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na prvom....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 39.000 € na 40.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 40.000 €, 46,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 39.000 €
29.03.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je funkcionalan i lepo održavan jednosoban stan, smešten u širem centru Ćuprije, na drugom spratu stambene zgrade. Stan poseduje ulazni hodnik, dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Prostor je uredan, svetao i redovno održavan,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 39.000 € na 40.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 40.000 €, 46,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 39.000 €
03.04.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na drugom spratu zgrade u širem centru Ćuprije prodaje se funkcionalan stan odličnog rasporeda. Stan poseduje: *prostranu dnevnu sobu *kuhinju *jednu spavaću sobu *kupatilo Savršen je za parove, ali i kao odlična investicija za izdavanje. Lokacija je mirna, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 36.000 € na 38.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 38.000 €, 58,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 43.000 €
05.04.2026 - 39.500 €
08.05.2026 - 36.000 €
10.05.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan na drugom spratu stambene zgrade u strogoj zoni centra grada, sa izuzetnim potencijalom, ali uz potrebu za renoviranjem. Stan se sastoji od: *dnevne sobe *spavaće sobe * kuhinje *hodnika *kupatila *dve terase sa prelepim pogledom na glavnu ulicu i reku *Lokacija je....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 190 m2 2.sprat do 77000 eura porasla cena što skuplji (24)
  • do 190 m2 klima do 77000 eura porasla cena što skuplji (73)
  • do 190 m2 klima 2.sprat porasla cena što skuplji (13)
  • do 190 m2 klima 2.sprat do 77000 eura što skuplji (236)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.