• GoHome Professional
do 190 m2 klima što manji do 68000 eura renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 klima što manji do 68000 eura renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 klima što manji do 68000 eura renovirano Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 190 m2 klima što manji do 68000 eura renovirano oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 64000 eura (malo jeftiniji)
    • 71000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 48.000 €, 15,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Metohijska lokal, 15m2, prizemlje, klima Prodaje se lokal na Vračaru i prizemlju stambene zgrade. Lokal ima dosta prirodne svetlosti od ulaznog dela koji je većinski u staklu, kao izlog. Sastoji se od prijemnog dela, male čajne kuhinje i toaleta. Renoviran je,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 49.900 €, 16,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlična garsonjera u lepoj zgradi koja je nekad bila samački hotel u Železniku, ulica Radnih akcija. U blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za komforan i lagodan život, prodavnice, pijaca, dom zdravlja, gradski prevoz, skola, vrtići. Stan je kompletno renoviran pre godinu-dve.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 49.900 € na 47.900 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 47.900 €, 16,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 49.900 €
07.05.2026 - 47.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 28.000 €, 16,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan lokal u strogom centru grada, u podzemnom prolazu kod hotela Ambasador. Odličan za izdavanje, višenamenski, za različite uslužne delatnosti ili manja predstavništva, agencije i sl. Sastoji se od jedne prodajne prostorije i ostave, uknjižene površine 16m2. Portali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 56.000 €, 17,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan nadomak okretnice u Ustaničkoj ulici, Zvezdara. Stan je površine 17m2 sa maksimalno upotrebom svakog kvadrata. Nalazi se na desetom spratu stambene zgrade od petnaest spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana sa dva lifta. Kompletno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 27.000 €, 17,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u tržnom centru Gorča, odličan za izdavanje. Kompletno je renoviran bez ulaganja, višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Pogodan za razna predstavništva, advokatske kancelarije, ordinacije. Trenutno je izdat. Nalazi se na prvom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 59.230 €, 19,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam funkcionalan i kompletno renoviran stan u dvorišnom objektu, idealan za one koji traže komfornu životnu sredinu ili sigurnu investiciju. Stan se nalazi na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Bulevar Evropre. Stan je uknjižen na 19m2 dok u stvarnosti ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 55.620 €, 19,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u NOVOM SADU, kod NAJLON PIJACE površine 19 m2.Prodaje se nameštena. Stan je renoviran,podno grejanje na gas kao i protočna topla voda. Niski komunalni troškovi.Nalazi se u blizini svih sadržaja potrebnih za život.Dovoljno slobodnog parkinga oko zgrade.Dobra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 62.000 €, 20,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130791, V/, klima, uknjizen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renovirana garsonjera od 20m² na odlicnoj lokaciji na Detelinari. Stan je maksimalno funkcionalno iskoriscen, svetao i prijatan za boravak, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 62.000 €, 20,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130791, V/, klima, uknjižen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renovirana garsonjera od 20m² na odličnoj lokaciji na Detelinari. Stan je maksimalno funkcionalno iskorišćen, svetao i prijatan za boravak, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Kompletno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 190 m2 klima što manji do 68000 eura renovirano (345)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>