• GoHome Professional
do 190 m2 klima što manji do 45000 eura - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 190 m2 klima što manji do 45000 eura - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 klima što manji do 45000 eura

  • Za upit "do 190 m2 klima što manji do 45000 eura" pronađeno 1 408 nekretnina - prosečna cena 798 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 42000 eura (malo jeftiniji)
    • 47000 eura (malo skuplji)
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 28.000 €, 40,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji u srcu Beograda izdaje se nov dvosoban stan. Stan se nalazi na 4 spratu zgrade sa kontrolom pristupa. Uslovi zakupa Obavezan depozit Nije dozvoljeno pušenje Dozvoljeni kućni ljubimci Agencijska provizija 50% Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 28.000 €, 40,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux, renoviran, nekorišten, odmah useljiv. Mesečne režije 50 €. Na izuzetno atraktivnoj lokaciji i jednoj od najlepših ulica u Beogradu. Vrhunska lokacija, najlepsa ulica na Zvezdari, blizu Cvetkove pijace, Vojislava Ilica, auto-puta Lux sigurnosna vrata. Mermerni podovi sa podnim....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 26.000 €, 40,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Zelenog venca, izdaje se kompletno renoviran poslovni prostor površine 40 m². 📍 Lokacija: Centar grada 🏢 Sprat: 1/3 📐 Površina: 40 m² Struktura: Hodnik • Manja soba • Veća soba • Čajna kuhinja • Kupatilo • Ostava Karakteristike: Grejanje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 26.000 €, 40,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran stan od 40kvm u centru na Zelenom vencu u stambenoj zgradi na prvom spratu. Stan se izdaje dugoročno isključivo za poslovni prostor za mirnu delatnost tipa salona lepote,kancelarija,agencija i slično. Sastoji se od hodnika, jedne posebne sobe,jedne veće sobe ,čajne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije za izdavanje je odličan moderan dvosoban stan na Bulevaru Evrope u ulici Polgar Andraša u tek useljenoj zgradi investitora Karin Invest.Stan se nalazi na 2/4 spratu u zgradi sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom,odvojene kuhinje,spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ulica Dragoslava Popovića, 40 m2, dve prostorije, hodnik, kuhinja, kupatilo, ulaz sa ulice, . Centralno grejanje, internet.Pogodan za kancelarijski prostor, manju školu, ordinaciju. Agencijska provizija iznosi 50 % od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. 066-308-908 Dragoslava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno i luxuzno opremljen NOV neuseljavan dvosoban stan površine 40m2. Stan ima odvojenu kuhinju (u potpunosti opremljenu novom belom tehnikom) i spavaću sobu (nov ležaj) kao i dnevni boravak sa trpezarijom i terasu. Podno grejanje na gas u svim prostorijama sa kalorimetrima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odlican jednoiposoban stan na odlicnoj lokaciji i u mirnoj ulici. Stan je kompletno i veoma lepo i moderno opremljen. Poseduje sve od bele tehnike, tv, ves masina, masina za sudje, masina za susenje vesa, klima, a takodje ima i internet. Stan nije pet friendly. Useljivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121191, II/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja. Izdaje se potpuno nov, moderan stan od 40m² na drugom spratu novoizgrađene zgrade useljene pre samo 15 dana. Stan nikada nije korišćen – vi ćete biti prvi stanari! Raspored je izuzetno funkcionalan: dnevna soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Novi Sad, Podbara - 1.5 stan, 39m2 - Nova tehnika i nameštaj - Vanstandarna visina plafona - Prostrana terasa sa hladnom ostavom - U cenu kirije uračunat internet i kablovska - Doplata za parking (50Eur) - Ulazni hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, terasa, spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122933, VI/VII, klima, lift, renoviran, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113431, III/III, klima, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na svega 100m od Ugrinovacke ulice u slepoj ulici se nalazi stan na 3 spratu. Od stana na 50m je skola a na 100m je stanica autobuska sa vise linija. Zgrada....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi za izdavanje na visokom prizemlju u starogradnji, renoviran jednoiposoban stan, površine 40m2, odmah useljiv. Klima, centralno grejanje, mesečne režije u okviru 130e. Nalazi se u oazi mira u najvibrantnijem delu grada, u jednoj od najstarijih ulica Beograda, dubokog istorijskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep ušuškan stan u održavanoj predratnoj zgradi. Stan je kompletno opremljen, za udoban život za 1-2 osobe. Poseduje i lepu terasu na kojoj možete uživati u trenucima odmora. Uredno stepenište zgrade sa mnogo lepih detalja. Kopletno režijski trpškovi iznose 80eur. 0604398024 Nebojša....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo divan, osvetljen stan u ulici Stevana Sremca, Stari Grad. Stan je 1.0, 40m2, orjentisan ka dvorištu što daje potpun mir i tišinu. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, odvojene kuhinje sa trpezarijom i velike dnevne sobe (spavaće sobe). Grejanje je na TA peć, veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 22.400 €, 40,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Sarajevskoj ulici. Odlično pozicioniran, u blizini Beograda na vodi Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od pet spratova. Površine je 40m² i vrlo je funkcionalnog rasporeda Struktura stana: Predsoblje Dnevni boravak sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prazan Dvosoban neuseljavan stan na Somborskom Bulevaru u extra kvalitetnoj novogradnji Nalazi se na početku Somborskog Bulevara i odlično je povezan sa Limanima, Cara Dušana, Bulevarom Evrope kao i ostalim delovima grada Stan će biti opremljen Kuhinjom Useljiv je Poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Jednoiposoban stan sa garažnim mestom – Bulevar Evrope 📍 Lokacija: Bulevar Evrope 📏 Površina stana: 40 m² 🚗 Garažno mesto: 15 m² uključeno u cenu 🏢 Sprat: 4. sprat (zgrada sa liftom) 🏗️ Nova, kvalitetno građena zgrada (termoizolacija, fasadna cigla, alu-drvo prozori) ✨ Karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Predstavljamo kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Limanske pijace, TC Promenada, Spensa, centra grada, više poslovnih banaka i trgovinsko-ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan,renoviran stan kod Beograđanke,u Dobrinjskoj ulici,useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97290, IV/VII, klima, lift, terasa, garaza, parking. Izdaje se stan, 40m2, na Bulevaru Evrope sa garaznim mestom (povrsine 15m2) .Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa liftom. Grejanje je preko toplotnih pumpi, topla voda uvek dostupna bez obaveze paljenja bojlera, klima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzno opremljen stan-Grbavica, Lasla Gala ✨ Karakteristike stana: 🛋️ 40m2, jednoiposoban, potpuno namešten i opremljen za udoban boravak 🅿️ Obeleženo parking mesto u dvorištu zgrade 🏞️ Mirna orijentacija, idealna za opuštanje 🏢 Nalazi se na drugom spratu Pet friendly....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Nov, neuseljavan, nenamešten jednoiposoban stan sa kompletno opremljenom kuhinjom, klima uređajem, veš-mašinom i plakarom u spavaćoj sobi. Neposredna blizina škole, glavne autobuske stanice i centra grada. Pozicioniran na III spratu novoizgrađenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Nov, neuseljavan, delimično namešten jednoiposoban stan sa kompletno opremljenom kuhinjom, klima uređajem, veš-mašinom i plakarom u spavaćoj sobi. Neposredna blizina centra grada. III sprat u novoizgrađenom stambenom objektu sa liftom. Obezbeđeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Slovačka. Izdvajamo iz ponude odličan, dvosoban stan u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, Bulevara Oslobođenja, više trgovinsko-ugostiteljskih objekata Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom, zasebna kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux namešten stan, potpuno opremljen sa parking mestom u dvorištu zgrade. Stan je mirno orijentisan, na drugom spratu. Dostupan je od 01.08. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Blizina centra grada, TC Promenada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux opremljen stan na Grbavici,jednoiposoban 40m2.Pet-friendly.STAN POSEDUJE SVOJE PARKING MESTO u dvoristu zgrade.Cena 550e+depozit+agencijska provizija. Tel:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 21.200 €, 40,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešten 1,5 stan u zgradi, 40m2, u centru grada - kod Mašinskog fakulteta. Zgrada ima zajednički besplatni parking od 40 mesta. Stan je u mom vlasništvu, na 1. spratu zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Sadrži hodnik, dnevni boravak, sobu, kuhinju, kupatilo, terasu i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Autokomanda, Triše Kaclerovića, komplet namešten, renoviran .. / soliter u Triše Kaclerovića, uredan ulaz, spr.V/12, 2 lifta, CG, funkcionalan, svetao, renoviran, pvc stolarija, roletne, komarnici, nove instalacije, novo kupatilo, komplet namešten, plakari, klima, TV, nova kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odmah useljiv stan u novoj zgradi. Depozit u visini kirije. Agencijska provizija 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno novi stan za izdavanje - useljiv odmah! Lokacija je na svega nekoliko minuta od centra Novog Sada, na Grbavici Stan je moderno opremljen i sastoji se iz dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i hodnika. Nameštaj i keramika su vrhunskog kvaliteta, ceo stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten stan na Vračaru kod Hrama. Dozvoljeni su manji kućni ljubimci. Odmah useljivo. Agencijska provizija 50% Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.