• GoHome Professional
do 190 m2 interfon što manji do 300000 eura zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 interfon što manji do 300000 eura zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 interfon što manji do 300000 eura zadnjih 14 dana porasla cena

  • Za upit "do 190 m2 interfon što manji do 300000 eura zadnjih 14 dana porasla cena" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 2.599 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • centralno grejanje
    • podrum
    • pogodan
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+14%

Promena cene sa 220.000 € na 250.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 220.000 €
08.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Botanička bašta - Bulevar despota Stefana 2.5, 53m2, CG, četiri lifta, 5/12, interfon U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvosoban stan, adaptiran u dvoiposoban. Stan je kompletno renoviran, tako da nisu potrebna dodatna ulaganja i prodaje se namešten. Zgrada ima....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 55.000 € na 63.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 55.000 €
08.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše stilom, kvalitetom i modernim komforom. Stan površine 30 m² je kompletno renoviran od poda do plafona, sa pažljivo biranim materijalima....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 84.000 € na 96.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 96.000 €, 33,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.06.2025 - 68.181 €
18.07.2025 - 78.000 €
10.12.2025 - 79.500 €
20.02.2026 - 84.000 €
29.04.2026 - 96.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1046 -U najlepšem i najurbanijem delu Ledina, kod nove crkve Sv. Apostola, novoplanirani kompleks zgrada sa kompletnim urbanim sadržajima (pošta, banka, supermarket, restoran, apoteke, vrtić i ostale uslužne delatnosti). - Kompleks je odlično pozicioniran u neposrednoj blizini....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190 m2 interfon što manji do 300000 eura zadnjih 14 dana porasla cena'
210.000 €
210.000 €
68.400 €
 
+2%

Promena cene sa 77.073 € na 78.750 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 78.750 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 77.073 €
09.05.2026 - 78.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Cvetanova ćuprija, opština Voždovac. Stan je površine 33,51m2. Po strukturi je jednoiposoban stan. Nalazi se u drugom spratu stambene zgrade od tri sprata. U ponudi stanovi iste strukture i u prizemlju, prvom, drugom i trećem spratu. Zgrada....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 77.073 € na 78.750 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 78.750 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 77.073 €
10.05.2026 - 78.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 58.450 € na 62.100 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Futog, 62.100 €, 35,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 58.450 €
02.05.2026 - 62.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 35 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon.

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 106.092 € na 109.881 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 109.881 €, 37,89 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 106.092 €
29.04.2026 - 109.881 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1374 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju je dvosoban stan površine 37.89m2 u novogradnji u Beogradu na....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 124.488 € na 128.934 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 128.934 €, 44,46 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 124.488 €
29.04.2026 - 128.934 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1376 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju je dvosoban stan površine 44.46m2 u novogradnji u Beogradu na....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 86.000 € na 93.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 93.000 €, 45,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 86.000 €
28.04.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Novogradnja Terasa Interfon Vladimira Rolovića Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 93.000 € na 112.800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.800 €, 47,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 93.000 €
10.05.2026 - 112.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 47m2, terasa, PR/2, interfon. Po pravosnažnom rešenje o ozakonjenju 37.23 m2 , mereno 47m2. Dvosoban, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji,na obroncima zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Kontakt Snežana 064/8132 137 Broj u registru....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 170.000 € na 180.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 180.000 €, 50,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 210.000 €
22.02.2026 - 170.000 €
01.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju stan na atraktivnoj lokaciji na Labudovom brdu, u naselju Žuti plato. Stan se nalazi na 15. spratu od 15, u zgradi starije, kvalitetne gradnje. Lift ide do 12. sprata. Stan je uknjižen na 50 m², a dodatnu vrednost daje prelepa, funkcionalno iskorišćena galerija od 28 m²,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 110.000 €
28.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Ugrinovački put 21. deo Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 110.000 €
01.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo 2. 0, 50m2 (terasa 3m2), PR/3, grejanje - norveški radijatori, interfon, parking Prodaje se kvalitetan dvosoban stan u prizemlju stambene zgrade izgrađene 2020. godine. Potpuno opremljen nameštajem, kuhinja sa kompletnom belom tehnikom. Vrlo....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 220.000 € na 250.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 220.000 €
05.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Bulevar despota Stefana Sprat: 5 Spratnost: 12 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 117.950 € na 123.800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 123.800 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 117.950 €
01.05.2026 - 123.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.0 stan, 59m2, na 6. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, spavaće sobe i kupatila, a iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Orijentisan je istočno. Uz stan....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 117.950 € na 123.800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 123.800 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 117.950 €
01.05.2026 - 123.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2025.,

www.indomio.rs

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.0 stan, 59m2, na 8. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, spavaće sobe i kupatila, a iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Uz stan ide i pripadajuća podrumska....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 174.000 € na 180.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 174.000 €
04.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najmirnijih lokacija Banovog brda, s pogledom na Adu Ciganliju, nalazi se ekskluzivna zgrada sa malim brojem stanova. U pitanju je kvalitetna novogradnja renomiranog investitora, gde je pažljivo osmišljen svaki detalj – od pozicije objekta do rasporeda prostorija. Stan....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 94.290 € na 97.328 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 97.328 €, 61,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025 - 88.203 €
22.02.2026 - 94.290 €
06.05.2026 - 97.328 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan u novogradnji površine 60,83m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, sobe,kupatila i lođe. Stan će imati podno grejanje koje se ističe niskim troškovima grejanja na prirodni gas, kvalitetnu PVC stolariju sa troslojnim niskoemisionim staklom i PVC roletnom.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 111.400 € na 114.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 111.400 €
09.05.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je funkcionalan stan u novom naselju, u neposrednoj blizini Hrama Sv. Mateja i sportskog centra „Milan Gurović. Stambeno poslovni objekat poseduje 13 jedinica i izgrađen je po visokim standardima kvaliteta – prvoklasna italijanska keramika, Woodura parket, granitne pločice,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.500 € na 159.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 149.500 €
01.05.2026 - 159.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 3.5, 64m2, VPR/1, TA/struja, telefon, interfon, podrum U ponudi funkcionalan stan, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri odvojene spavaće sobe i kupatila. U stanu....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 226.769 € na 244.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 244.000 €, 79,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.05.2025 - 269.769 €
13.06.2025 - 226.769 €
08.05.2026 - 244.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Gornji grad - Cara Dušana 3. 0, 79m2 (terasa i lođa 12m2), 4/4, EG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Na prodaju trosoban stan u izgradnji, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Zemunu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 226.769 € na 244.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 244.000 €, 79,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 226.769 €
05.05.2026 - 244.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Cara Dušana Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 153.970 € na 161.900 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 161.900 €, 79,00 m2 cca 2050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 153.970 €
01.05.2026 - 161.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 3.0 stan, 79m2, na 4. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, 2 spavaće sobe, kupatila i mokrog čvora, ulaznog hodnika koji povezuje sve prostorije, a iz dnevne....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 300.000 € na 320.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 320.000 €, 160,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 300.000 €
29.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Osmana Djikica, 4.0, 160 m2 sa 2 terase, II od III sprata, dupleks, mermerni radijatori, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, izvorno stanje, uknjizen na 94 m2, prema nacinu koriscenja po katastru poseduje i 2 terase....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 22)

<< <1> >>