• GoHome Professional
do 190 m2 do 65000 eura uknjižen što manji opremlj - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 190 m2 do 65000 eura uknjižen što manji opremlj - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 do 65000 eura uknjižen što manji opremljen

  • Za upit "do 190 m2 do 65000 eura uknjižen što manji opremljen" pronađeno 106 nekretnina - prosečna cena 1.959 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 61000 eura (malo jeftiniji)
    • 68000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SOKO BANJA, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 29 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan je kako za život tako i za izdavanje. Nalazi se na prvom spratu manje porodične zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan lokal u centru, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta. Pogodan je za razne uslužne delatnosti, kao što su razna predstavništva, advokatura, knjigovodstvo, kozmetički salon, stomatološka ili specijalistička ordinacija, i dr., . Nalazi se u stambeno- poslovnoj....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 29,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen uknjižen jednoiposoban stan u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru. Nalazi se u suterenu, ali je realno u visini prizemlja. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je na norveške....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 50.700 €, 29,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, dvosoban stan 29m2 u izgradnji u mirnom delu Petrovaradina, u prirodnom okruženju. Zgrada ima mali broj stanova. Stan se nalazi u prizemju zgrade, po strukturi je dvosoban. Poseduje dnevni boravak, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo i hodnik. Zgrada je kvalitetno građena....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 49.000 €, 29,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

RETKO U PONUDI Prodaje se kompletno namešten apartman u samom centru Sokobanje, površine 29m2 (32m2 sa terasom). Nekretnina je funkcionalno organizovana, idealna kako za lično uživanje tako i kao odlična investicija. Apartman je već razrađen za izdavanje i aktivno se oglašava preko....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 60.000 € na 65.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 60.000 €
17.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 122196, SUT/IV, uknjižen, stambena zgrada. Odlicna suterenska garsonjera, dvorisno orjentisana, novija zgrada (2019) Podno grejanje, mali troskovi. Opremljena novim namestajem. Stan se vodi kao magacinski prostor. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 30 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan je kako za život tako i za izdavanje. Nalazi se na prvom spratu manje porodične zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 60.000 €, 30,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122196, SUT/IV, uknjižen, stambena zgrada. Odlicna suterenska garsonjera, dvorisno orjentisana, novija zgrada (2019) Podno grejanje, mali troskovi. Opremljena novim namestajem. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 59.000 €, 30,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen jednosoban stan- apartman, površine 30 m2, koji se nalazi na Kopaoniku, u Vikend naselju, u kompleksu Kraljevi čardaci. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Apartman je moderno opremljen sa kvalitetnim nameštajem i tehnikom....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 67.000 €, 30,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju apartman na Kopaoniku. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u vikend neselju. Odličana investicija za izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 30m2. Nalazi se na četvrtom spratu (nije poslednji) u stambenom kompleksu sa liftom. Sastoji se od ulaznog dela, višenamenske sobe i....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 67.000 €, 30,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 69.000 €, 30,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kompletno opremljen apartman 30 m2. Nalazi se u Vikend naselju, Milmari resort.,sa prelepim pogledom na padine Kopaonika. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika otvorenog tipa, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i odvojene spavaće sobe. Namenjen je za boravak do 4 odrasle....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.000 €, 30,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2025.,

www.indomio.rs

Na samo tri minuta hoda od jezera i Kraljevog trga nalazi se ovaj uknjižen i potpuno opremljen stan za izdavanje u sastavu kompleksa All seasons residence. Stan ima i Rešenje o kategorizaciji apartmana. Mogućnost izdavanja garantuje sigurnu i rentabilnu investiciju. Kompleks poseduje....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 70.000 €, 30,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju LUX apartman na Kopaoniku 30 m2. Sastoji se od hodnika, jedinstvene prostorije, koja ima funkciju spavaće sobe sa dnevnim boravkom iz koje se izlazi na terasu sa prelepim pogledom na planinu i kupatila. Na podu je parket, stolarija je PVC, a poseban ugođaj u zimskom ambijentu....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 65.000 €, 31,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 31 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan je kako za život tako i za izdavanje. Nalazi se na drugom spratu manje porodične zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 66.000 €, 31,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno renoviran jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji, promenjene su sve vodovodne i strujne instalacije, opremljen je novim nameštajem i savremenom tehnikom. Prodaje se sa većinom nameštaja i tehnikom, terasa od cca 10m2 nije u kvadraturi vrlo lako može da se....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 55.000 €, 31,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118929, III/IV, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzno opremljen apartman sa panoramskim pogledom na Tornik.Prelep, kompletno opremljen apartman, idealan za one koji cene kvalitet, udobnost i mir prirodnog okruženja. Svaki detalj enterijera....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 55.000 €, 31,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118929, III/IV, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzno opremljen apartman sa panoramskim pogledom na Tornik. Prelep, kompletno opremljen apartman, idealan za one koji cene kvalitet, udobnost i mir prirodnog okruzenja. Svaki detalj enterijera....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na prvom spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 65.000 €, 32,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan apartman u neposrednoj blizini resorta - Kraljevih Čardaka. Izvanredan za izdavanje, jer se nalazi u prelepom okruženju, gde se mnogi objekti i vile već godinama izdaju. Po strukturi je jednosoban, uknjižene površine 32m2. Nalazi se na visokom prizemlju u luksuznoj....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 62.850 € na 60.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 60.000 €, 32,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 62.850 €
08.03.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen stan sa pripadajućim parking mestom, na prizemlju u ulici Prote Veljka Mirosavljevića. Dnevna soba sa kuhinjom (televizor i frižider novi, pod garancijom), spavaća soba, kupatilo. Stan je uknjižen kao garaža, grejanje na toplotne pumpe, niski mesečni....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.500 €, 32,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen jednosoban apartman površine 32 m², lociran u apartmanskom kompleksu Dvori, u Vikend naselju na Kopaoniku, na nadmorskoj visini od 1.300 metara. Karakteristike: Cena: 49.500 EUR Lokacija: Kopaonik, Vikend naselje, 4 km udaljen od centra Kopaonika, 3 km od ski staze....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 69.500 €, 32,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

ID 1194 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742 Na prodaju lep i funkcionalan apartman, uknjižen 1/1 i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita. Zgrada poseduje lift, skijasnicu, kao i pripadajuće parking mesto sa rampom. Dodatnu vrednost daje....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 70.500 €, 32,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se luksuzan apartman na Kopaoniku, u vikend naselju, u kompleksu Milmari resort. Nalazi se na drugom spratu. Stan je površine 32m2 i sastoji se od ulaznog dela, visenamenske prostorije, kupatila i terase. Grejanje u stanu je na struju, putem norveških radijatora. Stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, BRUS, 64.900 €, 33,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN APARTMAN U DELUX KOMPLEKSU NA KOPAONIKU NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 66.990 EURA Lokacija: Kopaonik, vikend naselje, luxuzni kompeks Milmari Kopaonik, PR Površina: 33 m2 Struktura: Delux apartman koji se sastoji od: - Open space dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 62.000 €, 33,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Zlatiborski konaci NOV stan 33m Lokacija: Zlatibor (Srbija, Čajetina) Ulica i broj: Zlatiborski konaci Sobnost: Jednosoban Kvadratura: 33m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Na struju Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Klima Tekst oglasa 062518545 , 063518546....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 60.000 €, 33,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

062518545 , 063518546 Prodajemo NOV stan 33m na Zlatiboru u Apartmanskom naselju Zlatiborski konaci koje je smešteno na oko 1.200m od Centra Zlatibora.U ponudi imamao stanove različitih struktura i kvadratura 26m,33m,40m,46m,53m prazne ili komplet opremljene spremne za korišćenje....

 
 
 
  Apartman, BRUS, 60.000 €, 33,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno opremljen stan-apartman, na petom spratu sa liftom, u okviru Aparthotela ''Foka SPA 4''. Udaljenom 600m od gondole, koja vodi ka centru Kopaonika. Sa ocenom 9 na Bookingu i razrađenim sistemom izdavanja. Sadržaji hotela: recepcija, restoran, prodavnica, bazen, sauna, tursko....

 
 
 
  Apartman, BRUS, 59.000 €, 33,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman u Brzeći, 0.5, 33m2, V sprat od V, sa blagim kosinama (najniža tačka na 1,87m), lift. PVC stolarija, EG na stuju, podno grejanje u kupatilu. Kompletno opremljen i uknjižen. Okrenut ka planini, 500m2 udaljen od ski gondole, u objektu Foka Spa, izgradjenom 2014. godine, koji....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 56.000 €, 33,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Studio se nalazi u sklopu kompleksa Milmari Resort u Vikend naselju na 5,5 kilometara od ski centra Kopaonik. U blizini kompleksa se nalazi autobusko stajalište što predstavlja značajnu pogodnost za goste koji ne dolaze svojim kolima. Studio od 33 m2 može primiti 3 osobe. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 64.400 €, 34,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novo naselje - Lokacija koja se traži! Uknjižen lokal u funkciji stana - idealna investicija ili nastavak uhodanog posla!Na prodaju je lokal površine 34 m2 + galerija od 10 m2, koji se već 10 godina uspešno izdaje kao stan na dan.*Lokacija: Novi Sad, Novo naselje, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 37.000 €, 34,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen apartman površine 34 m², lociran u apartmanskom kompleksu Dvori, u Vikend naselju na Kopaoniku, na nadmorskoj visini od 1.300 metara. Karakteristike: Cena: 37.000 EUR Lokacija: Kopaonik, Vikend naselje, 4 km udaljen od centra Kopaonika, 3 km od ski staze Sunčana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 70.000 €, 34,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📍 Novo naselje – Lokacija koja se traži! 🏠 Uknjižen lokal u funkciji stana – idealna investicija ili nastavak uhodanog posla! Na prodaju je lokal površine 34 m² + galerija od 10 m² , koji se već 10 godina uspešno izdaje kao stan na dan . 📌 Lokacija: Novi Sad, Novo naselje, u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 59.500 €, 35,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Objekat je uknjižen i građen po najnovijim standardima koji su propisani u građevinarstvu. Svi apartmani su oko 35 m2. Zgrada ima lift za 8 osoba. Nalazi se na kilometar od centra Zlatibora, u naselju Sloboda. Dobra zvučna i toplotna izolacija. Podne obloge Tarket 1. klase, sa 30....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 55.000 €, 35,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman je na dva nivoa (23 m2+12 m2 galerije) i nalazi se u neposrednoj blizini gondole u Brzeću, u mestu Bela Reka, u objektu Bele staze. Apartman je kompletno opremljen i sređen i prodaje se sa nameštajem. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade, sa galerijom u potkrovlju. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.950 €, 35,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

RENOVIRAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA KLISI---Agencijska šifra: 1007645. Prodaje se delimično namešten, kompletno renoviran, jednoiposoban stan na trećem spratu zgrade na Klisi, nadomak Temerinskog puta. Sastoji se od prostranog hodnika iz kojeg se ulazi u dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.980 €, 35,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Struktura: Jednoiposoban stan Kvadratura: 35 m2 Lokacija: Adice, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: Prizemlje Uknjiženje: Uknjižen kao garaža Parking / garaža: Obezbeđeno parking mesto Dodatne pogodnosti Internet Satelitska i kablovska TV Klima uređaj Prilagođen osobama sa posebnim....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 47.000 €, 35,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

HIT - SNIŽENA CENA - TOP PONUDA Na prodaju apartman na Kopaoniku, 35m2, 47.000e. Apartman se nalazi u novoj zgradi na trećem spratu bez lifta u kompleksu Kraljevi Čardaci i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 47.000 €, 35,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 46.500 €, 35,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se apartman na Kopaoniku, koji se nalazi u zgradi u neposrednoj blizini kompleksa "Sunčani vrhovi - konaci". Ovo je, praktično, najbolja lokacija na Kopaoniku. Apartman se nalazi na potkrovlju zgrade, koje predstavlja treći nivo. Potpuno je opremljen i može se odmah....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 69.999 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux jednoiposoban stan na III spratu novosagrađene zgrade (zgrada useljena jula 2021. godine). Sastoji se od prostranog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Po podovima postavljen parket i keramika, grejanje na norveške radijatore, stolarija....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 35.000 €, 35,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman na Kopaoniku (Vikend naselje "Treska"), na odličnom mestu, uz granicu Nacionalnog parka. Okrenut je ka sunčanoj strani, iznad planinskog potoka, mir je i divan pogled. Prodaje se kompletno opremljen sa svim potrebnim stvarima. . Apartman je uknjižen, veličine 35....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 107)

<< <1 2 3> >>