• GoHome Professional
do 190 m2 do 63000 eura uknjižen opremljen oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 do 63000 eura uknjižen opremljen oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 do 63000 eura uknjižen opremljen oglasi objavljeni od poslednjeg puta što jeftiniji

  • Za upit "do 190 m2 do 63000 eura uknjižen opremljen oglasi objavljeni od poslednjeg puta što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 59000 eura (malo jeftiniji)
    • 66000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Apartman, RAŠKA, 35.000 €, 35,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman na Kopaoniku (Vikend naselje "Treska"), na odličnom mestu, uz granicu Nacionalnog parka. Okrenut je ka sunčanoj strani, iznad planinskog potoka, mir je i divan pogled. Prodaje se kompletno opremljen sa svim potrebnim stvarima. . Apartman je uknjižen, veličine 35....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 35.000 €, 25,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan smešten na odličnoj lokaciji u blizini svih neophodnih sadržaja, kompletno opremljen na prvom spratu, Nekretnina je veoma funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Prostor je pažljivo organizovan kako....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 37.000 €, 34,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen apartman površine 34 m², lociran u apartmanskom kompleksu Dvori, u Vikend naselju na Kopaoniku, na nadmorskoj visini od 1.300 metara. Karakteristike: Cena: 37.000 EUR Lokacija: Kopaonik, Vikend naselje, 4 km udaljen od centra Kopaonika, 3 km od ski staze Sunčana....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 38.500 €, 25,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poslovni prostor u Kragujevcu, u blizini Velikog parka, u stambeno poslovnoj zgradi. Suteren. Površina je 25 m2. Opremljen, odmah dostupan. Trenutno je izdat kao kancelarijski prostor. Poseduje mokri čvor. Dobro je osvetljen. Uknjižen. Vlasnik 1/1. Nema parking mesto. Za....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 39.700 €, 22,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman na Zlatiboru, površine 22m2, u centru, 350 m od Zlatiborskog jezera na idealnoj lokaciji za odmor i uživanje, u mirnom delu bez buke. U blizini je veliki broj radnji, kafića, restorana, butika, autobuska stanica, pijaca, apoteke, ski staza Obudojevica. . . Apartman....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 41.600 €, 23,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2023.,

www.indomio.rs

Odlicna ponuda! U okviru novog dela Milmari Resorta prodaje se apartman moderno opremljen, površine 23m2. Sastoji se iz kuhinje sa prostranim dnevnim boravkom, hodnikom, kupatilom (king size bračni krevet i garnitura na razvlačenje). Luksuzno i funkcionalno opremljen studio apartman....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 47.000 € na 42.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, RAŠKA, 42.000 €, 28,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.08.2025 - 47.000 €
10.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen apartman, modernog enterijera, površine 28 m², koji se nalazi na Kopaoniku, u Vikend naselju u kompleksu Milmari resort. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika i kupatila. Apartman je opremljen sa kvalitetnim nameštajem i tehnikom. Karakteristike....

 
 
 
  Stan, UMKA, 45.000 €, 21,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Ova garsonjera se nalazi na obodu grada u naselju Umka, udaljena 18km od centra grada. Odlična povezanost automobilom ili gradskim prevozom daje mu na kvalitetu. Retko u ponudi, mali stan, uknjižen, kompletno opremljen, 21,25m2. Sve što vidite na fotografijama ostaje u stanu. Nalazi....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 45.000 €, 22,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan ( apartman ) na Kopaoniku, površine 22 kvm , na prvom spratu, sa TA grejanjem ( norveški radijatori ), lift u zgradi. Sastoji se od predsoblja, sobe i kupatila. Stan se prodaje opremljen. U zgradi se nalazi SPA centar, stan se izdaje preko bukinga. Mogućnost kompenzacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 45.600 €, 57,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Mirijevo, Orlovska, 57m2 . 57m2, 2.0, 1/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, lux Dokumentacija: uknjižen. Stanje: nov. Stan se nalazi u novoizgrađenoj kvalitetnoj EKO zgradi, u blizini....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 190 m2 do 63000 eura uknjižen opremljen što jeftiniji (164)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>