• GoHome Professional
do 190 m2 do 63000 eura uknjižen što manji opremlj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 do 63000 eura uknjižen što manji opremlj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 do 63000 eura uknjižen što manji opremljen zadnjih 14 dana porasla cena

  • Za upit "do 190 m2 do 63000 eura uknjižen što manji opremljen zadnjih 14 dana porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 59000 eura (malo jeftiniji)
    • 66000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 110.000 €
01.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo 2. 0, 50m2 (terasa 3m2), PR/3, grejanje - norveški radijatori, interfon, parking Prodaje se kvalitetan dvosoban stan u prizemlju stambene zgrade izgrađene 2020. godine. Potpuno opremljen nameštajem, kuhinja sa kompletnom belom tehnikom. Vrlo....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 196.000 € na 200.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 200.000 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja Aleksandra. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji, potpuno opremljen stan bez....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 133.900 € na 164.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 164.000 €, 65,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 133.900 €
20.02.2026 - 144.200 €
05.04.2026 - 133.900 €
04.05.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

ODLIČAN TROSOBAN STAN, KOMPLETNO NAMEŠTEN, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA 8--- Agencijska šifra 1006044.  Prodaje se odličan trosoban, dvoetažni, stan na traženoj lokaciji na Bulevaru patrijarha Pavla, nedaleko od kružnog toka sa Limanima. Stan se nalazi na četvrtom spratu u novijoj....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 218.180 € na 222.270 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 222.270 €, 90,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 224.500 €
19.04.2026 - 218.180 €
29.04.2026 - 222.270 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada koja pomera standarde u gradu, na odličnoj lokaciji. Građena po najvišim arhitektonskim standardima, uz korišćenje vrhunskog materijala, što će Vam pružiti potpuni užitak savremenog života. Stan se nalazi na prvom spratu. Ima dve spavaće sobe, dva kupatila. Dvostrano orijentisan,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 370.000 € na 405.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 405.000 €, 97,00 m2 cca 4180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 350.000 €
19.12.2025 - 370.000 €
10.05.2026 - 405.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2024.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja iz 2023 god. sa reprezentativnim ulazom na Crvenom krstu u blizini prevoza, marketa, škola. Lux, 4.0, od 97m2, na 3 spratu. Sastoji se prostranog dnevno-trpezariskog prostora povezanog sa kuhinjom, 3 sspavaće sobe, 2 kupatila i terase. Stan je luksuzno opremljen i ne zahteva....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 455.510 € na 465.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 465.000 €, 110,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 548.900 €
10.04.2026 - 451.000 €
12.04.2026 - 455.510 €
03.05.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

5.0, 110m2(dve terase 3,2m2 i 7,4m2), CG, lift, III/III, telefon, interfon. Uknjiženo 96m2 korisne površine. Prodaje se izuzetan petosoban dupleks od 110m2 u centru Beograda. Stan (dupleks) se nalazi na 3 spratu kvalitetno odradjene nadogradnje iz 1997. godine. Stan je useljen 2001.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 190 m2 uknjižen što manji opremljen zadnjih 14 dana porasla cena (23)
  • do 190 m2 do 63000 eura što manji opremljen zadnjih 14 dana porasla cena (1)
  • do 190 m2 do 63000 eura uknjižen što manji zadnjih 14 dana porasla cena (7)
  • do 190 m2 do 63000 eura uknjižen što manji opremljen porasla cena (4)
  • do 190 m2 do 63000 eura uknjižen što manji opremljen zadnjih 14 dana (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>