• GoHome Professional
do 190 m2 do 63000 eura uknjižen što manji opremlj - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 190 m2 do 63000 eura uknjižen što manji opremlj - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 do 63000 eura uknjižen što manji opremljen

  • Za upit "do 190 m2 do 63000 eura uknjižen što manji opremljen" pronađeno 92 nekretnina - prosečna cena 1.928 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 59000 eura (malo jeftiniji)
    • 66000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 64.900 € na 63.900 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 63.900 €, 43,00 m2 cca 1490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 64.900 €
09.05.2026 - 63.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.knez-nekretnine.com

IZUZETNO KOREKTNA PONUDA! PRODAJE SE PRELEP, RENOVIRAN, OPREMLJEN I UKNJIŽEN STAN U NOVOM NASELJU. STAN JE FUNKCIONALNO JEDNOIPOSOBAN I ODMAH JE USELJIV. ODRŽAVANA ZGRADA OKRUŽENA ZELENILOM, PARKINGOM I KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM. PROSTORIJE: PREDSOBLJE, SOBA, KUPATILO, KOMFORNA KUHINJA....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 67.500 €, 45,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1047130 PRODAJA APARTMANA ZLATIBOR NASELJE ZOVA, 45m2, DVOSOBAN Uživajte ili pružite priliku drugima da uživaju u čarima Zlatibora, vazdušne banje i najlepše srpske planine, i dišu punim plućima na nadmorskoj visini od oko 1.000m, tamo gde se ukrštaju Mediteranski i kontinentalni....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 69.000 €, 46,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1047131 PRODAJA APARTMANA ZLATIBOR NASELJE ZOVA, 46m2, DVOSOBAN Uživajte ili pružite priliku drugima da uživaju u čarima Zlatibora, vazdušne banje i najlepše srpske planine, i dišu punim plućima na nadmorskoj visini od oko 1.000m, tamo gde se ukrštaju Mediteranski i kontinentalni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 45.600 €, 57,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Mirijevo, Orlovska, 57m2 . 57m2, 2.0, 1/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, lux Dokumentacija: uknjižen. Stanje: nov. Stan se nalazi u novoizgrađenoj kvalitetnoj EKO zgradi, u blizini....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 67.000 €, 80,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121011, 4.58a, spratna, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. Vikendica u kojoj možete živeti tokom cele godine. Kuća ima korisnih cca.80m2. Uknjižena....

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 60.000 €, 90,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u Karlovčiću površine oko 90 m2, od toga 51m2 uknjižen, ostatak čeka legalizaciju. Na kući je dograđena jedna velika terasa koja je pokrivena i čini ulazni deo po kom su postavljeni radijatori. To je vrlo lep deo kuće ušuškan, sunčan i prijatan. Takođe je dograđena lepa, komotna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 63.000 €, 134,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve manje kuće na zajedničkom placu, u blizini glavne autobuske stanice, 134 m2 . Objekti se nalaze na parceli površine 285m2. Prvi objekat je površine 94 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila, starije je....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 49.000 €, 156,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120695, 6.37a, spratna, struja, terasa, uknjižen, za renoviranje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, dvorište/bašta, tavan. Spratna kuća za rekonstrukciju ili odličan plac za gradnju. Kuća je prostrana, uknjižena na 94m2 i opremljena za stanovanje u prizemlju.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-92 (od ukupno 93)

<< <1 2 3> >>