• GoHome Professional
do 190 m2 do 63000 eura uknjižen što manji novogra - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 do 63000 eura uknjižen što manji novogra - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 do 63000 eura uknjižen što manji novogradnja

  • Za upit "do 190 m2 do 63000 eura uknjižen što manji novogradnja" pronađeno 124 nekretnina - prosečna cena 1.725 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 59000 eura (malo jeftiniji)
    • 66000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 51.500 €, 10,00 m2 cca 5150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lokal u prometnoj ulici na Novoj Detelinari, može biti pogodan za mnoge delatnosti. Ima wc i sudoper. U stvarnosti ima 11m2+6m2 galerije pogodne za ostavu. Lokal uknjižen 1/1. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Agencijska šifra: 529311, Kontakt: 0612533507 Novogradnja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 20.500 €, 13,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118040, uknjizen. Dva garazna mesta (lift) povrsine 13,5m2 na etazi -1. Cena 20.500 EUR je za 1 garazno mesto. Cena za oba garazna mesta iznosi 41000 EUR. Zgrada je sagradjena 2025. godine i lift je potpuno nov. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine....

 
 
 
  Garaža, BELI POTOK, 20.500 €, 13,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 118040, uknjižen. Dva garažna mesta (lift) površine 13,5m2 na etaži -1. Cena 20.500 EUR je za 1 garažno mesto. Cena za oba garažna mesta iznosi 41000 EUR. Zgrada je sagradjena 2025. godine i lift je potpuno nov. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190 m2 do 63000 eura uknjižen što manji novogradnja'
61.485 €
58.500 €
36.050 €
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 35.000 €, 14,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo odličan lokal u blizini Trošarine i Vojvode Stepe. Prostor idealan za otvaranje kancelarije, kozmetičkog ili frizerskog salona i raznih drugih namena. Prostire se na 14 m², i deo je unutrašnjeg kompleksa zgrade, što pruža dodatnu sigurnost i mir. Smešten....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 67.000 €, 16,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo stan u strogom delu Starog grada, odličan za izdavanje, stan na dan i kao investicija. Uknjižen je na 16m2, a mereno ima 24m2. Stan je odmah useljiv. Vredi pogledati. Agencijska provizija 2% Agent: Jelica Jevtović br. licence 4742 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 50.000 €, 17,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

-Vlasništvo 1/1. -Uknjižen. -Čista i uredna dokumentacija. -Vlasnik prihvata prioritetno keš kupce. - Odlična lokacija, u blizini su linije gradskog prevoza. -Mali stan/studio, salonske visine. - Korisna (grejna) merena kvadratura je 17m2. - Uknjižen na 12m2. - Idealan je kao investicija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 48.000 €, 19,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Kotež po strukturi garsonjera ukupne površine 19 m2.Odlična lokacija.Uknjižen. Oglas za: Prodaju Kvadratura: 19 m 2 Sobe: 1 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Sprat: 1 Ukupno Spratova: 1.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 50.000 €, 21,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Nov stan u niskom prizemlju, na lepoj lokaciji na Miljakovcu, useljiv u maju . Funkcionalna garsonjera sa odličnim rasporedom. Bivši naziv ulice Frana Levstika. Grejanje na norveške radijatore, kvalitetna keramika, parket, PVC stolarija, uknjižen. Samo za keš kupce. Prostorije: Predsoblje,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.999 €, 22,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103743, IV/V, klima, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking. Apartman LUX, odlična lokacija! Merena površina 24,3m2. Terasa površine 6m2. Odlična investicija za izdavanje ili za odmor. Pogodan za 3 osobe,poseduje TV smart 58inča,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 38.500 €, 22,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Po izuzetno korektnoj ceni prodajemo (vlasnici) ili menjamo uknjižen 1/1 stan površine 22m2 u Viogorskoj ulici, uži centar Zlatibora (u opštinskoj dokumentaciji naša ulica se nalazi u tkz. ekstra zoni ). . . prodaje se kompletno namešten , sve što vidite na fotkama. . . stan je u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 61.000 €, 23,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Jednoiposoban stan, nisko prizemlje, uknjižen kao garažni boks od 23m2 (mereno 33m2). Samo keš kupci. Zgrada ima za stanare, veliki pripadajući parking sa rampom. Stan se sastoji od predsoblja, kupatila, dnevne sobe, uvučene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i terase. Stan se vodi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 59.225 €, 23,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova Detelinara-Lep Uknjižen Lokal 23 m2 za razne namene-065/385 8880 Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Pogodan Lokal 23 m2 na TOP LOKACIJILokal se nalazi u Prizemlju Ulično je orijentisan,sastoji se iz jedne prostorije ima mokri čvor.vlasnički i urbanistički je uredno.grejanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 61.800 €, 24,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara. Izdvajamo iz ponude nov, višenamenski, ulični lokal koji se nalazi na odličnoj lokaciji za poslovanje. U neposrednoj blizini Centra grada. Ovaj lokal čini jedna prostorija, galerija, toalet. Aluminijumska stolarija. Grejanje se plaća po utrošku. Lokal je trenutno....

 
 
 
  Stan, BRUS, 60.400 €, 24,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 89953, PR/IV, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.400 €, 24,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 89953, PR/IV, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 65.000 €, 24,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Podbara, Novi Sad - 24m2, uknjižen 1/! - nova zgrada - niski računi - idealno kao investicija, pogodno za manje kancelarije, frizerski salon. - trenutno je zakupac u prostoru, 300eur mesečni zakup Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200 Igor Ćućuz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 67.980 €, 24,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju svetao stan površine 24m² na odličnoj lokaciji – Bulevar Evrope u Novom Sadu. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji i predstavlja idealnu priliku kako za život, tako i kao investicija za izdavanje, s obzirom na veliku potražnju u ovom delu grada. Prostor je funkcionalno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 53.560 €, 25,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lični lokal, višenamenski. U radu. Uknjižen. šifra:445832 b122 Novogradnja.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 65.000 €, 25,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV UKNJIZEN LOKAL ULICNI LOKAL FREKVENTNA LOKACIJA MOGUCNOST OTVARANJA BASTE IDEALNO ZA UGOSTITELJSKU DELATNOST-brza hrana uradjena kompletna ventilacija na krov zgrade USELJIVO PO DOGOVORU KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 UPIS U REGISTAR POSREDNIKA 187 KISACKA, Novogradnja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 66.000 €, 25,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120365, klima, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Odlična garsonjera na Bulevaru Patrijarha Pavla 25m2! Dvorištan stan sa niskim mesečnim režijama. Grejanje na toplotne pumpe po potrošnji se placa. Nova zgrada , dobro uradjena....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 43.750 €, 25,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118509, VI/III, klima, lift, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, mogućnost proširenja, stambena zgrada. ---APARTMAN SE NALAZI NA 4. NIVOU OD UKUPNIH 6 ( IZUZETNA SPRATNOST ZA PLANINU ) ---KOMPLEKS RESIDENCE HILL ZAVRŠEN 2025 GOD ---50....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 68.000 €, 25,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV UKNJIZEN LOKAL ULICNI LOKAL FREKVENTNA LOKACIJA MOGUCNOST OTVARANJA BASTE IDEALNO ZA UGOSTITELJSKU DELATNOST-brza hrana uradjena kompletna ventilacija na krov ygrade USELJIVO PO DOGOVORU KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 UPIS U REGISTAR POSREDNIKA 187 Novogradnja, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 62.830 €, 26,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokacija: Adice, Novi Sad Tip nekretnine: Garsonjera u novogradnji Stanje: Nova gradnja, polunameštena Status: Uknjižena, odmah useljiva Grejanje: Norveški radijatori Parking: Parking mesto ispred zgrade Dodatno: KATV, interfon Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera u novogradnji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 58.000 €, 26,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan. Jugoistočno orijentisan, svetao stan sa prelepim pogledom. Novogradnja sa odličnom izolacijom, dobrom stolarijom i kvalitetnom keramikom. (Agencijska provizija 2%) .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 58.000 €, 26,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119726, II/, terasa, uknjižen, novogradnja. Klisa, 26m2, stan, ima terasu 4m, II sprat, uknjižen, vlasnik 1/1. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 62.500 € na 56.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 56.000 €, 26,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 62.500 €
01.03.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan APARTMAN se nalazi na Zlatiboru,u širem centru blizu Univer eksporta, površine 26 kvm, na prvom spratu , sa grejanjem na struju - podno. Sastoji se od sobe sa kuhinjiom, kupatila i terase. Stan je nov, sa novim nameštajem.Prodaja sa stvarima. UKNJIŽEN cena : 56.000 eura .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 53.560 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova, moderno opremljena garsonjera. Opremljena novim nameštajem i uređajima koji su pod garancijom. ~Karakteristike: - Površina: 26m2 - Uknjižen 1/1 , bez tereta i zabeležbi - Grejanje : podno (toplotne pumpe) ; klima - Novogradnja - zgrada završena 2024.godine - Niske režije - Odmah....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 42.000 €, 26,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se nalazi u novoj zgradi na 4. spratu, preko puta parka Borići, naselje Miloševi konaci. Upisana kvadratura stana je 26.4 kvm, u pomenutu kvadraturu ne ulazi prostor ispod prozora namenjen za ugradne garderobere. Poseduje odličan raspored i maksimalno iskorišćenu kvadraturu,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 75.000 € na 69.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 69.000 €, 26,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2026 - 75.000 €
21.04.2026 - 69.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen 1/1. - Bez tereta i zabeležbi. . - Izuzetna lokacija. - Nadomak Gardoša. . - Kompletno renoviran. - Odmah useljiv. . - 26 m2. - Odlično iskorišćen prostor. . - U zajedničkom dvorištu. - Zaštićen od buke. . - Jedinstven stan. - Pogodan za život ili kao investicija. . - Za....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 62.500 €, 27,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA PREPORUKA GARANCIJA CENA 62.500 evra, ODLIČNA PRELEPA LOKACIJA NASELJE DURLAN UL.ŽARKA ZRENJANINA U SAMOJ BLIZINI DURLANSKE PIJACE, ŠKOLE I NASELJA BEVERLI HILS KAO I DIS-a, PRODAJEM IZUZETA NOV malo korišćen LEP JEDNOSOBAN STAN, VRHUNSKI KVALITET GRADNJE,....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 61.485 €, 27,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 89951, I/IV, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi fantastican studio apartman,u zgradi vrhunskog kvaliteta na samo 30m od gondole. Imamo cast da predstavimo prodaju nekretnina od investitora....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.430 €, 27,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118078, PR/, uknjizen, nov luks, novogradnja, moze zamena(), stambena zgrada. Prodaje se apartman u novoj, kvalitetno gradjenoj zgradi na odlicnoj lokaciji sa idelanim pogledom na planinu svega 400 metara od ski lifta “Sidro” i 5 minuta hoda do staze. Orijentisan je....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 60.430 €, 27,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118078, PR/, uknjižen, nov luks, novogradnja, može zamena(), stambena zgrada. Prodaje se apartman u novoj, kvalitetno građenoj zgradi na odličnoj lokaciji sa idelanim pogledom na planinu svega 400 metara od ski lifta “Sidro” i 5 minuta hoda do staze. Orijentisan je....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 54.000 €, 27,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. - Lux novogradnja. - Prvi sprat. - Etažno grejanje na struju. - Klima (Daikin). - Lift. - ALU stolarija. - Roletne na dugme. - Komarnici. - Bosch kotao za grejanje s nižom potrošnjom. -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 38.950 €, 27,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Garsonjera u novogradnji. Stan uknjižen na vlasnika 1/1. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman III, 61.800 €, 28,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran lokal na odličnoj lokaciji! Promenjene sanitarije, pločice i postavljen nov laminat. Uknjižen 1/1. Za više informacija pozovite. 021/230-00-31 064/803-33-23 art.nsgroup@gmail.com .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 50.000 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130023, PR/II, terasa, uknjižen, novogradnja. Prodaje se ekstra sređena garsonjera 28m2 + 5m2 zatvorena terasa. Uknjižena kao stan 1/1. Parking ispred zgrade. Moguća je kupovina na kredit. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 50.000 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130023, PR/II, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se ekstra sredjena garsonjera 28m2 + 5m2 zatvorena terasa. Uknjizena kao stan 1/1. Parking ispred zgrade. Moguca je kupovina na kredit. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Palilula, 35.000 €, 28,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal Mokranjceva kod okretnice. Lokal je u prizemlju zgrade, novogradnja, povrsine 28m2, Lokal je celina koja moze da se odvoji i na dve jedinice, grejanje je na struju. Lokal je izdat tako da buduci kupac moze da nastavi sa rentiranjem ili privede prostor svojoj nameni. Cena 35000....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 68.500 €, 28,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119724, PR/, klima, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, ostava. Fantasticna garsonjera na Adicama 28m2! Novogradnja zgrade sa parking mestom! Lepo i mirno okruzenje sve od prodavnica se nalazi na 100m2. Stan uknjizen 1/1! Kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 68.500 €, 28,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119724, PR/, klima, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, ostava. Fantastična garsonjera na Adicama 28m2! Novogradnja zgrade sa parking mestom! Lepo i mirno okruženje sve od prodavnica se nalazi na 100m2. Stan uknjižen 1/1! Kompletno....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 69.000 €, 28,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121555, PR/V, klima, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Kaze se da svaka cena ,mora da ima opravdanje,a ovde je to slucaj od kvaliteta pa do sadrzaja koje se nude,a to cete saznati kada procitate ostatak. Nudimo vam na....