• GoHome Professional
do 190 m2 do 60000 eura uknjižen što manji porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 do 60000 eura uknjižen što manji porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 do 60000 eura uknjižen što manji porasla cena

  • Za upit "do 190 m2 do 60000 eura uknjižen što manji porasla cena" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 1.219 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 57000 eura (malo jeftiniji)
    • 63000 eura (malo skuplji)
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+7%

Promena cene sa 57.700 € na 61.800 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 61.800 €, 31,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2022 - 39.920 €
23.09.2022 - 41.200 €
16.10.2022 - 43.300 €
29.10.2023 - 51.100 €
12.07.2024 - 54.600 €
03.08.2025 - 57.700 €
27.02.2026 - 61.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU STAN KOMPLETNO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN 31M2 DUPLEX- ODLIČNA LOKACIJA ZA IZDAVANJE ,U DVORIŠTU ZGRADE,IDEALAN ZA IZDAVANJE..BLIZINA PIJACE,PRODAVNICE,....STANICE... ,DOLE:KUHINJA +DN.BORAVAK,KUPATILO,NA SPRATU SOBA.GREJANJE JE CENTRALNO.. STAN UKNJIŽEN 1/1 KAO STAN.. .

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 35.000 € na 36.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 36.000 €, 12,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 35.000 €
01.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130814, III/, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Jednosoban stan, Novi Sad - Grbavica | Prodaja · 12m²....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 35.000 € na 36.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 36.000 €, 12,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 35.000 €
29.04.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130814, III/, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190 m2 do 60000 eura uknjižen što manji porasla cena'
45.000 €
45.000 €
65.000 €
 
+3%

Promena cene sa 52.500 € na 53.900 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 53.900 €, 29,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 52.500 €
27.03.2026 - 53.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan i povoljan novoizgrađen jednoiposoban stan (uknjižen kao garaža), koji se nalazi na Vidovdanskom naselju, u neposrednoj blizini Najlon pijace. Stan se nalazi u prizemlju zgrade koja se sastoji od ukupno 10 stambenih jedinica. Prostor u stanu je....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 62.000 € na 64.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KAMENICA, 64.000 €, 29,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 60.000 €
20.03.2026 - 62.000 €
06.05.2026 - 64.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica, Centar. PRODAJU SE RENOVIRANI STANOVI NA 2 minuta OD EDUCONS FAKULTETA - najlepša ulica u Sremskoj Kamenici, ulica Slobodana Bajića! Stan je uknjižene površine 21m2 + 8m2 terase sa ostavom. U pitanju je manji stambeni objekat sa 7 stanova različitih struktura. Grejanje....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 29.900 € na 33.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 33.000 €, 38,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 29.900 €
18.03.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Delimično renoviran stan na početku naselja Margita, u blizini reke Tamiš, u blizini centra grada. U mirnoj ulici, ušuškano malo dvorište sa tri stambene jedinice. Predmetni stan je na legalizaciji, stan nije uknjižen i knjižiće se kao posebna celina iz ozakonjenja. Trenutno se overava....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 63.000 € na 65.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 38,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 67.600 €
18.01.2026 - 63.500 €
30.01.2026 - 61.000 €
03.04.2026 - 63.000 €
10.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo 1,5 stan od vlasnika. Udaljen 3 km od jezera u mirnom okruženju. Stan je delimično opremljen i odmah useljiv. Najkvalitetniji materijali, počev od vrata, sanitarija do roletni na daljinsko upravljanje. Stan se vodi kao vpr, ali je visina prvog sprata. Bazen i spa se uskoro....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 59.000 € na 60.000 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 60.000 €, 39,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2026 - 66.000 €
31.03.2026 - 60.000 €
07.04.2026 - 59.000 €
16.04.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i pretsoblja. Održavan i očuvan. Kupac može zadržati nameštaj i uređaje, koji su u stanu. Brzo useljiv. Udaljenost od javnog prevoza 300m i od prodavnice, oko, 150m. Stan je okrečen, očuvan i nije uknjižen. Predat zahtev....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 45.000 € na 60.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 60.000 €, 47,00 m2 cca 1280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 45.000 €
01.04.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodju dvorišni stan površine 47 m2 u Maloj Americi. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, jedne velike prostrane sobe i kupatila. Grejanje je na plinske peći, stolarija PVC, po podovima broski pod i keramika. Krov menjan pre 3 godine. Dvorište ograđeno i lepo uređeno.....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 15.000 € na 16.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KNJAŽEVAC, 16.000 €, 50,00 m2 cca 320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 15.000 €
20.03.2026 - 16.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica od 50m2, uknjižene površine 35m2, sa 11a placa, na Staroj Planini. Nalazi se na 13km od Kalne na putu za Babin zub, u selu Gornja Janja, na 40km od Knjaževca. Kuća ima dnevnu sobu sa trpezarijskim i kuhinjskim delom kao i odvojenu spavaću sobu. Prodaje se nameštena.....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 60.000 € na 65.000 € dana 11.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ZRENJANIN, 65.000 €, 100,00 m2 cca 650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2024 - 65.000 €
12.04.2024 - 60.000 €
11.02.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Aradac - trosobna kuća površine 100m2 + letnja kuhinja + ostave + pomoćne prostorije od 200m2 + garaža za kombajne od 100m2 + letnjikovac-terasa od 30m2 na placu od 15 ara. Kuća je građena od čvrstog materijala, PVC stolarija, CG na plin, trofazna struja, laminat, kupatilo, WC, septička....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 50.000 € na 55.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, GORNJI MILANOVAC, 55.000 €, 135,00 m2 cca 410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 50.000 €
04.03.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Selo Kamenica na 33km od Kragujevca, a 20 km do Gornjeg Milanovca, 17km do Gružanskog jezera. Ogranci planine Rudnik sa 554m nadmorske visine. Stambeni objekat 132m2, legalizovan, uknjižen. Plac sa ukupnom površinom 95 a, kao okućnica, organsko zemljiste, nekad bio vocnjak pod šljivama.....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 34.000 € na 37.100 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 37.100 €, 176,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 34.000 €
26.04.2026 - 37.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš. Kuća je 70 m2 u osnovi. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. Podrum je površine 36 m2. U prizemlju se nalazi velika prostorija koju budući....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 11)

<< <1> >>