• GoHome Professional
do 190 m2 do 60000 eura uknjižen što manji 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 do 60000 eura uknjižen što manji 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 do 60000 eura uknjižen što manji 2.sprat

  • Za upit "do 190 m2 do 60000 eura uknjižen što manji 2.sprat" pronađeno 31 nekretnina - prosečna cena 1.599 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 57000 eura (malo jeftiniji)
    • 63000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Trošarina, 60.000 €, 24,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Tržni centar Banjica, srce naselja, najprepoznatljivija tačka u kraju, mesto gde se trguje, posluje, razgledaju izlozi, ide na lekarsku kontrolu, tretira celulit, uramljuje slika ili pije kafa sa komšijom. Jedan od retkih tržnih centara građenih u tranzicionom periodu koji je održao....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 26.000 €, 12,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor površine 12 m2 u samom centru grada, nalazi se na drugom spratu, u zgradi postoji lift, uknjižen bez tereta, useljiv po isplati. Kontakt: 0693831003 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 28.850 €, 14,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor od 14m2, uknjižen 1/1. Nalazi se na drugom spratu poslovno stambene zgrade u centru grada. Za više informacija pozovite naše agent .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190 m2 do 60000 eura uknjižen što manji 2.sprat'
57.000 €
57.000 €
52.560 €
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 28.840 €, 14,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor od 14m2, uknjižen 1/1. Nalazi se na drugom spratu poslovno stambene zgrade u centru grada. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 45.000 €, 20,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi interesantna garsonjera u Novom Sadu – lokacija Telep. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta, dvorišno je orijentisan ka jugu. Ova garsonjera, iako zahteva određena ulaganja, nudi sjajnu priliku da je uredite potpuno po svom ukusu – bilo da kupujete kao....

 
 
 
  Stan, UMKA, 45.000 €, 21,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Ova garsonjera se nalazi na obodu grada u naselju Umka, udaljena 18km od centra grada. Odlična povezanost automobilom ili gradskim prevozom daje mu na kvalitetu. Retko u ponudi, mali stan, uknjižen, kompletno opremljen, 21,25m2. Sve što vidite na fotografijama ostaje u stanu. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 60.000 €, 24,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera kod fakulteta Zaštite na radu.Stan 24 m2 nalazi se u stambenoj zgradi na drugom spratu sa grejanjem na struju. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika,kupatila i male terase . Sama lokacija zgrade u kojoj se stan nalazi pogodna je za život jer su....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 50.000 €, 24,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 24 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan je kako za život tako i za izdavanje. Nalazi se na drugom spratu manje porodične zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, višenamenske prostorije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 34.000 €, 25,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u tržnom centru Kalča, odličan za izdavanje. Kompletno je renoviran bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Pogodan za razna predstavništva, advokatske kancelarije, ordinacije. Trenutno je izdat. Uknjižen je....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 22.000 €, 25,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovni prostor u centru, nalazi se u sastavu Tržnog centra na drugom spratu, površine 25m2.Sastoji se od prostorije za obavljanje delatnosti i toaleta.Ulaz u poslovni prostor je iz zajedničkog hodnika a ima i izlaz na veliku zajedničku terasu.Po podovima su keramičke pločice, stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 58.000 €, 26,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119726, II/, terasa, uknjižen, novogradnja. Klisa, 26m2, stan, ima terasu 4m, II sprat, uknjižen, vlasnik 1/1. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 47.380 €, 29,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen jednosoban stan u blizini Železničke stanice. Vrlo atraktivna i trazena lokacija. Drugi sprat, PVC stolarija, centralno gradsko grejanje, podrumska prostorija, dovoljan broj slobodnih parking mesta u okolini. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053363 .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 65.000 € na 63.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Apartman, ZLATIBOR, 63.000 €, 29,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.11.2024 - 67.000 €
16.02.2025 - 65.000 €
06.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2024.,

www.advantagebg.net

Prodajemo apartman u super komfornoj zgradi sa SPA centrom. Stan se nalazi na drugom spratu, dvostrano je orijentisan i kompeltno je namešten. Prostorije: ulazni antre, dnevni boravak sa kuhinjsko trpezarijskim delom i izlaskom na terasu koja gleda na breze i borovu šumu, spavaća....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 65.000 €, 31,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 31 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan je kako za život tako i za izdavanje. Nalazi se na drugom spratu manje porodične zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.860 €, 34,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam odličan jednoiposoban stan pozicioniran na jednoj od najtraženijih lokacija - Bulevar patrijarha Pavla! Nalazi se na drugom spratu urbane vile, ne i poslednjem. Ulično orijentisan ali udaljen od gradske buke. Bez većih ulaganja i odlično održavan stan. Uknjižen na....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 35,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

ZLATIBORSKI KONACI 35m² Prodaje se stan u kompleksu Zlatiborski konaci, površine 35 m². Stan je uknjižen, sa etažnim grejanjem, i nalazi se na 2. spratu stambene zgrade od ukupno 3 sprata. Idealan je kako za odmor, tako i kao investicija za izdavanje. Kompleks je uređen, miran i veoma....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 52.000 €, 36,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stan u centru Zlatibora; - Uknjižen 1/1; - Knjižne površine 30m2, plus 6m2 zastakljene terase; - II sprat, bez lifta; - TA grejanje, norverški radijator; - Sastoji se iz hodnika, sobe, kuhinje, kupatila, i zastakljene terase; - Poseduje veliki pripadajući podrum; - Slobodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 36,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan na Adicama, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje dvosoban stan na Adicama , u neposrednoj blizini nasipa i Telepa, površine 36m2, na drugom spratu stambene zgrade. Stan je koncipiran tako da je pogodan kako za život para ili za izdavanje. Uknjižen je 1/1 na vlasnika. Za....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 40,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u naselju Zova Naselje Zova predstavlja jedno od zelenih oaza Zlatibora izdvojeno od urbanog centra i okruženo šumom i prirodom koja Vam daje priliku za odmor i relaksaciju Udaljeno 10 minuta vožnje od centra i jezera Stan ima komfornih....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 61.000 €, 43,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.trionekretnine.rs

Prodaje se jednosoban stan 43 m2, na izuzetnoj lokaciji, ulica Trg Jakaba i Komora, na 2. spratu od ukupno 4, u neposrednoj blizini Sinagoge i Mlečne pijace (na 1 min udaljenosti). Stan se nalazi u samom centru Subotice (Gradska kuća je na 5 minuta hoda, zgrada je na početku Radijalca,....

 
 
 
  Stan, RUMA, 58.000 €, 45,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan stan od 45m2 na Tivolu u novijim policijskim zgradama. Nalazi se na drugom spratu, zgrada je lepo održavana i ne poseduje lift, takođe ima podrumsku ostavu. Ceo stan je dvorišno orijentisan. U krugu prodavnice, pijaca, pošta, autobuska stajališta, tereni i....

 
 
 
  Stan, RUŠANJ, 53.000 €, 45,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen stan u Rušnju, na drugom spratu u blizini se nalaze svi infrastrukturni ojekti, prodavnice, stanica, škola, Dom zdravlja, pošta. Stan je prazan i brzo useljiv. PROSTORIJE: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, soba, kupatilo, lođa.....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 65.800 €, 47,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana je 47m2 i nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stolarija je pvc, na podu je laminat I klase, grejanje je na stuju. Odlična investicija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 48.000 €, 50,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen dvosoban stan na drugom spratu četvorospratne zgrade u naselju Jabučki rit blizu Padinske skele. U izvornom stanju, održavan. U blizini gradski prevoz. Grejanje TA/klima. Agencijska provizija 1000 € Jabučki rit.

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 48.000 €, 50,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen dvosoban stan na drugom spratu četvorospratne zgrade u naselju Jabučki rit blizu Padinske skele. U izvornom stanju, održavan. U blizini gradski prevoz. Grejanje TA/klima. Agencijska provizija 1000 € uknjizen Ratko 064/192-9897 2/4 Jabučki rit -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 40.500 €, 54,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako želite da živite u epicentru dešavanja, u ponudi za Vas imamo odličan 2.0 stan u ulici Nikole Spasić, odmah kod Knez Mihailove. Stan je uknjižen, 54 m2, dvosoban. Nalazi se na 2.spratu/8, u lepo održavanoj starijoj zgradi, sa liftom i centralnim grejanjem. Sastoji se od hodnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep, dvosoban stan na Podbari, uknjižene površine 55 m², dok u stvarnosti raspolaže sa čak 70 m² prostora. Nalazi se na drugom spratu u urednoj zgradi sa liftom, u mirnoj ulici nadomak centra grada, svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone. Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 57.680 €, 65,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

531790- Komforan dvosoban stan u samom centru Vrdnika. Stan se nalazi u zgradi starije gradnje, na drugom spratu. Uknjižen je na 65m2 na vlasnika 1/1. Stan je odličnog rasporeda i pruža izuzetan komfor, iz hodnika se ulazi u sve prostorije, dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju, kupatilo.....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 56.650 €, 65,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvosoban stan u samom centru Vrdnika. Stan se nalazi u zgradi starije gradnje, na drugom spratu. Uknjižen je na 65m2 na vlasnika 1/1. Stan je odličnog rasporeda i pruža izuzetan komfor, iz hodnika se ulazi u sve prostorije, dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju, kupatilo. Dnavna....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 54.100 €, 65,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 28)

<< <1> >>