• GoHome Professional
do 190 m2 do 60000 eura opremljen klima oglasi obj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 do 60000 eura opremljen klima oglasi obj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 do 60000 eura opremljen klima oglasi objavljeni od poslednjeg puta što veći

  • Za upit "do 190 m2 do 60000 eura opremljen klima oglasi objavljeni od poslednjeg puta što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 57000 eura (malo jeftiniji)
    • 63000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SOKO BANJA, 55.500 €, 37,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

SOKOBANJA Stanovi u izgradnji u naselju Carina na oko 5min od šetališta. Zgrada modernog dizajna sa liftom, parkingom i solarnim panelima za toplu vodu. Objekat izgrađen od termo blokova sa dodatom termo izolacijom od 12cm, PVC stolarijom sa roletnama i komarnicima. Stanovi su kvadrature....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 41.200 €, 151,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renovirana kuća u samom centru sela Pivnice. Sastoji se od spavace sobe, dnevnog borovka, kuhinje i trpezarije. Dobra lokacija, 758m2 placa. Kuća je renovirana pre godinu dana. Uveden internet. Opremljena je priključkom na gradski vodovod, trofaznom strujom. Postoji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 63.000 €, 134,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve manje kuće na zajedničkom placu, u blizini glavne autobuske stanice, 134 m2 . Objekti se nalaze na parceli površine 285m2. Prvi objekat je površine 94 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila, starije je....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 63.000 €, 105,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Preko puta Poljoprivredne škole, u mirnoj ulici, useljiv, namešten stan, čeka možda baš Vas. Podovi hrastov i bukov parket. Opremljen. Dobro izolovan. Tri spavaće sobe, velika dnevna soba. Trostrano orijentisan. Inverter klima i nov kotao na struju tek ugrađen. Sigurnosna ulazna vrata.....

 
 
 
  Kuća, BEZDAN, 33.000 €, 104,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA!!! Prodaje se kuća površine 104m² na placu od 7a u Bezdanu, idealna za miran porodični život. Sastoji se od dve veće sobe, jedne manje sobe, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, ostave i kupatila, dok toalet nije urađen, što pruža mogućnost da ga novi vlasnik sredi po svom ukusu.....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je kuća u selu Oplanici (Sirča), udaljenom 4km od Kraljeva. Kuća je legalizovana sa upotrebnom dozvolom. Kuća ima površinu od 100m2, sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatilo, hodnik i terasa. Kuća je opremljena trofaznom strujom, etažnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 47.500 €, 95,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 9100475. Novi Sad, Sajam – ABC. Ulica Rumenačka. Trosoban nenamešten stan, opremljen kuhinjskim elementima sa sudoperom, dvostrano orijentisan. 95M2, komforne sobe, terasa. Prvenstveno namenjen za tihu poslovnu delatnost. Uvučen od ulice i buke. kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 47.000 €, 94,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan za poslovne delatnosti u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Četvrti sprat u zgradi sa liftom. Opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 51.150 €, 93,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan za poslovne delatnosti u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Prvi sprat u zgradi sa liftom. Opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 54.000 €, 90,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan jednoiposoban stan u Duvaništu. Površine je 90m2, nalazi se na VII spratu stambene zgrade sa liftom. Stan čine: ulazni hodnik, prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatilo, toalet i dve terase, jedna je 30m2. Grejanje je etažno i ima....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 190 m2 do 60000 eura opremljen klima što veći (599)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>