• GoHome Professional
do 190 m2 do 55000 eura do 882 eura/m2 što jeftini - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 do 55000 eura do 882 eura/m2 što jeftini - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 do 55000 eura do 882 eura/m2 što jeftiniji

  • Za upit "do 190 m2 do 55000 eura do 882 eura/m2 što jeftiniji" pronađeno 5 359 nekretnina - prosečna cena 536 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 38000 eura
    • do 48000 eura (prosečna cena)
    • do 57000 eura
    • do 481 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • opremljen
    • 3.sprat
    • interfon
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 35.000 €, 58,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU DVOSOBAN KOMFORAN STAN, U JAKO DOBROM STANJU, STRUKTURE: HODNIK, KUPATILO, ŠPAJZ, SPAVAĆA SOBA, VELIKI DNEVNI BORAVAK SA LOĐOM, KUHINJA SA TRPEZARIJOM. ODLIČNA LOKACIJA, UREDNA DOKUMENTACIJA.. .

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Delijski Vis, 4.200 €, 8,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parking mesto na otkrivenoj parceli, 3.700e. Nalazi se u blizini Vagres city-a i standardnih je dimenzija. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija, stojimo vam na raspolaganju. Garaza, Niš - Delijski vis | Prodaja · 8m² · 4.200€.

 
 
 
  Garaža, SUBOTICA, 5.000 €, 14,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se parkig mesto u dvorištu novosagrađene zgrade nedaleko od centra grada. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190 m2 do 55000 eura do 882 eura/m2 što jeftiniji'
60.500 €
35.000 €
7.000 €
  Garaža, LESKOVAC, 6.500 €, 12,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU GARAŽNO MESTO U NOVOJ STAMBENOJ ZGRADI U CENTRU GRADA. .

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Medijana, 7.000 €, 12,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se parking mesto u dvorištu stambene zgrade u blizini Crvenog Pevca. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Petrovaradin, 7.000 €, 15,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000423, PETROVARADIN, PAKING MESTO 15M2 Prodaje se parking mesto u Petrovaradinu u dvorišnom delu zgrade. U pitanju je parking mesto na privatnom parkingu novogradnje . Okrugićeva.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 900044, PETROVARADIN, PAKING MESTO 15M2 Prodaje se parking mesto u Petrovaradinu u dvorišnom delu zgrade. Okrugićeva.

 
 
 
  Garaža, LESKOVAC, 7.000 €, 22,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE GARAŽA U CENTRU GRADA, POVRŠINE OKO 22M2, SA PRIKLJUČKOM NA ELEKTRO MREŽU. .

 
 
 
  Plac, VINIK, 7.000 €, 200,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac P=1.7 ara do puta, ima mogućnost da se dokupi od drugog vlasnika, blizu je struja i voda, Za više informacije pozvati:065/222 3922,065/883 3446. Libo agencija upisana u registar posrednika br 2034 .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 8.500 € na 7.500 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, ĆUPRIJA, 7.500 €, 18,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 8.500 €
15.03.2026 - 7.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u modernoj zgradi u centru Ćuprije. Pristup je obezbeđen putem rampe, a objekat je pod video nadzorom 24/7. Garažno mesto je uknjiženo 1/1 i predstavlja sigurnu i pouzdanu investiciju. .

 
 
 
  Garaža, DUVANIŠTE, 8.000 €, 11,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garažno mesto, u podzemnom delu kompleksa Magdon, veličine 11 kvm. Mesto je zaštićeno, pokriveno leksanom i nalazi se pored samog ulaza u zgradu. Garažno mesto je uknjiženo, kao svojina, a cena istog je 8.000 eur-a VREDI POGLEDATIž Za više informacija agencija nekretnina....

 
 
 
  Garaža, ĆUPRIJA, 8.000 €, 18,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je parking mesto površine 18 m² u zatvorenoj garaži u samom centru Ćuprije. Garaža je obezbeđena, suva i uredna, sa lakim pristupom i automatskim vratima. Idealna je za vlasnike stanova u centru grada ili kao sigurno rešenje za zaštitu vozila tokom cele godine. Za više....

 
 
 
  Garaža, KRAGUJEVAC, 8.500 €, 15,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garaža u Kragujevcu - naselje Centar .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 10.000 € na 9.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, NOVI SAD, Bulevar, 9.000 €, 11,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 10.000 €
05.05.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000449. NOVI SAD, BULEVAR OSLOBOĐENJA, GARAŽNO MESTO, 11m2, EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE. Oglašavamo prodaju uknjiženog garažnog mesta pozicioniranog na trećem spratu, od ukupno pet spratova, u garaži na Bulevaru oslobođenja. Nalazi se u blizini Promenade i Merkatora i, obzirom....

 
 
 
  Garaža, RAŠKA, 9.000 €, 12,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je 10 parking mesta u podzemnoj garaži zgrade u centru Kraljeva. Izlaz i garaže kroz prolaz direktno u pešačku zonu. Prvenstveno se prodaje ceo paket, svih deset mesta, uz mogućnost dogovora oko cene za kupovinu cele ponude. Cena pojedinačnog mesta je 9000 evra + PDV. .

 
 
 
  Garaža, PANČEVO, 9.500 €, 12,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju više garažnih mesta na -1 i -2 nivou. Različitih kvadratura, predbeleženih u katastru. Pristup garažnim mestima predviđen sa dva auto lifta. Odlična cena, 9.500 eura sa uračunatim PDV-om. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Podbara, 9.500 €, 12,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 121311. Prodajemo parking mesto u dvorištu zgrade, Podbara, siri centar grada. Parking ima preko 12m2 ali je malo uže (idealno za neko manje vozilo ili motore skutere). Prodaje se na trajno korišćenje. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Garaža, RAŠKA, 10.500 €, 15,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se više garažnih mesta, površine 12 - 19m², u podzemnoj garaži zgrade novije gradnje. Karakteristike: • Cena : 10.500 EUR • Površina: 12-19 m² • Lokacija: Kraljevo, neposredna blizina Zdravstvenog centra • Auto lift: Ugrađen auto lift koji omogućava lakše parkiranje i optimizaciju....

 
 
 
  Garaža, SOMBOR, 10.800 €, 16,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

SOMBOR - GARAŽA 16 m2 Prodaje se zidana garaža, izbetonirana i uknjižena na Prvomajskom Bulevaru .

 
 
 
  Garaža, KRAGUJEVAC, Centar, 11.000 €, 12,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju garaža u blizini Velikog Parka 12 m2 za 11.000 e . Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h i subotom od 09-17h. Ovu i druge nekretnine sa većim brojem fotografija možete pogledati na našem sajtu: bulevarnekretnine.rs, kontakt:....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 9.000 € na 12.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Garaža, OBRENOVAC, 12.000 €, 15,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 9.000 €
24.04.2026 - 12.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sa velikim zadovoljstvom , predstavljamo Vam stambeni objekat za kolektivno stanovanje, koji se nalazi na adresi Prote Mateje Nenadovića 10 b u Obrenovcu, na samo nekoliko minuta od centra grada. U svojoj neposrednoj blizini nalaze se brojni sadržaji neophodni za sve životne potrebe....

 
 
 
  Garaža, PANČEVO, 12.000 €, 16,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Više garažnih mesta u predgradnji, u centru grada. U stambenoj zgradi, u prvom nivou podruma. Predviđeni rok završetka leto 2027. Nema plaćanja Pdv-a, već se plaćaju apsolutna prava. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 12.500 €, 25,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru 25m2 u Bulevaru Despota Stefana u blizini Skadarlije. Nalazi se na trećem spratu zgrade od pet spratova. Odlično pozicionirana u užem centru grada. Stan je kompletno namešten sa svim novim stvarima. Poseduje i TV, veš mašinu. Internet, Kablovska.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 13.000 €, 26,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Beograda - Zeleni venac u ulici Jug-Bogdanova, izdaje se na duži period, potpuno renovirana i nameštena garsonjera (nov, funkcionalan nameštaj i nova bela tehnika). Garsonjera adaptitana u 1,5 stan, sastoji se iz: pretsoblja, kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe i....

 
 
 
  Garaža, SOMBOR, Centar, 13.500 €, 16,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U centru grada u novoj zgradi se prodaje garaža od 16m2, dovoljno široka i visoka za veći automobil. Građena od čvrstog materijala. Uknjižena 1/1. Garaza, Sombor | Prodaja · 16m² · 13.500€.

 
 
 
  Garaža, SOMBOR, Centar, 13.500 €, 15,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se garaža od 15m2 u novijoj zgradi. U potkrovlju je napravljen prostor za odlaganje stvari. Uknjižena 1/1. Garaza, Sombor | Prodaja · 15m² · 13.500€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 13.500 €, 27,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan u ponudi, u samom srcu Vračara, površine 27m2. Stan se nalazi u delu Crvenog krsta, na odlično pozicioniranoj lokaciji. Nalazi se na visokom prizemlju i po strukturi je jednosoban stan. Sastoji se od predsoblja, dnevno spavaćeg dela sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 13.500 €, 27,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten jednosoban stan u blizini Ateljea 212, u mirnom delu ulice, svetao 4. sprat, lift, klima/norveški, površina 27m2. Male režije, depozit. Kontakt tel. 0641683765 Potreban depozit, Lift, Klima.

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Telep, 14.000 €, 18,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130767. HITNO! Na prodaju garažno mesto u suterenu u stambenoj zgradi, ulica Heroja Pinkija. Uredni papiri. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Pantelej, 14.000 €, 19,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju zidana garaža na Panteleju, na odličnoj lokaciji u blizini Osnovne Škole Stefan Nemanja. Garaža je površine 19 m2, ima kanal, potrebna izvesna ulaganja. Uknjižena, svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt. Garaza, Niš -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 14.000 €, 28,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimao jednosoban stan u strogom centru grada, u Makedonskoj ulici u neposrednoj blizini Doma omladine. Stan je kompletno renoviran i moderno opremljen. Dvorišno je orijentisan tako da je izolovan od buke. Svetao sunčan. Stan je dobro koncipiran bez gubitka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 14.000 €, 28,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Garaža, ŠIMANOVCI, 15.000 €, 18,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje garaža, 18m2, prizemlje U ponudi garaža površine 18m2 u prizemlju zgrade. U garaži ima struja, voda i kanalizacija. Uknjižena na 18m2 Agencijska provizija 1. 000€ Agent: Anđelka Rastović-Obradović 18 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Garaža, PEĆINCI, 15.000 €, 18,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje garaža, 18m2, prizemlje U ponudi garaža površine 18m2 u prizemlju zgrade. U garaži ima struja, voda i kanalizacija. Uknjižena na 18m2 Agencijska provizija 1.000€ Agent: Anđelka Rastović-Obradović .

 
 
 
  Garaža, PEĆINCI, 15.000 €, 18,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Kanalizacija Novo naselje Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 16.000 € na 15.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 15.000 €, 25,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.12.2025 - 16.000 €
24.04.2026 - 15.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac P=70m2 sa starom kućom P=25m2, kuća je za rušenje, zajedniki prilaz . Upisana u katastar, Postoji mogućnost dogradnje. Za više informacija pozvati:065/222 3922,065/883 3446 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 15.000 €, 25,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 22460, I/VI, lift, stambena zgrada. Izdajem garsonjeru 25m2 u blizini Vukovog spomenika i TC Zira,poseduje hodnik, kupatilo i sobu sa kuhinjom, lepo nameštena sa dizajnerskim kožnim krevetom prečnika 2,10 m, koji se sklapa u trosed., klima, wifi, ktv, kamin. Visoko....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na sedmom spratu, u novoj stambenoj zgradi, sa tri lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan. Površina stana je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Centar, ulica Futoška. Odlična, nova, apartmanski i moderno nameštena, komforna garsonjera na jednoj od najatraktivnijih lokacija za stanovanje. Preko puta Futoške pijace, blizina strogog centra grada. Ovaj stambeni prostor čine jedna prostrana soba,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lokal na odličnoj lokaciji. Nalazi se u neposrednoj blizini Terazija, Zelenog Venca, kao i autobuskih stajališta. Prostor od 30 m2 se sastoji od dve funkcionalne prostorije, što nudi mogućnost prilagođavanja prostora potrebama zakupca. Visina plafona....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 15.000 €, 40,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikend kuća u Kniću na 700m od Gružanskog jezera i isto toliko od centra Knića. Kuća je napravljena od drveta sa urađenom izolacijom na jednom aru placa.Sve je uknjiženo i u postupku je legalizacije. Poseduje veliku terasu, jednu spavaću sobu sa francuskim ležajem i kupatilo.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 582)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>