• GoHome Professional
do 190 m2 do 52000 eura centralno grejanje pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 do 52000 eura centralno grejanje pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 do 52000 eura centralno grejanje pala cena uknjižen zadnjih 14 dana što manji

  • Za upit "do 190 m2 do 52000 eura centralno grejanje pala cena uknjižen zadnjih 14 dana što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 49000 eura (malo jeftiniji)
    • 54000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 97.000 € na 93.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 93.000 €, 33,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 108.000 €
19.04.2026 - 103.000 €
27.04.2026 - 97.000 €
10.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivno u agenciji ZidArt Uknjižen stan na ime vlasnika Može na kredit Mali dupleks Donji deo 23 m2 sa normalnim prozorima Iznad stana dodatna soba sa toaletom u potkrovlju Penjanje tavanskim stepenicama na izvlačenje Idealno za mlade osobe, studente ili zaposlene osobe Veoma....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 215.000 € na 205.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 205.000 €, 44,00 m2 cca 4660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 215.000 €
05.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen stan. - Dugogodišnji vlasnik. - Čista i uredna dokumentacija. • - Merena kvadratura stana je 44 m2. - Prvi sprat. - Lift. - Centralno grejanje. - Zastakljena terasa. - Zasebna ostava na spratu koja pripada stanu. • - Izuzetna lokacija. - Savski venac, Tiršova ulica. - Preko....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 175.000 € na 150.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, 150.000 €, 48,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 175.000 €
08.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

* VENIS Nekretnine * - Prodajemo 48 m2 NOVO NASELJE – KAFIĆ sa dve bašte za koje poseduje dozvolu za rad ( jedna bašta ispred lokala a druga iza), Lokal je kompletno opremljen za rad kafića. Lokal je u radu, veliki izlog. Lokal je opremljen kuhinjom, klima uređajem, svim potrebnim....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 153.000 € na 148.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 148.000 €, 49,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 153.000 €
07.05.2026 - 148.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053688, PRODAJA STANOVA, NOVI SAD - BULEVAR OSLOBOĐENJA, DVOSOBAN STAN, 49m2 U našoj ponudi fantastičan, dvosoban stan na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji. Odlično očuvan, svetao, čist u dobro održavanom stambenom objektu. Hodnik,dnevna soba, trpezarija, kuhinja,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 130.000 €, 50,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.02.2026 - 140.000 €
07.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053911, PRODAJA NEKRETNINA - NOVI SAD, STARI GRAD - CENTAR, DVOIPOSOBAN STAN 50 m² Kao i dosad, mi Vam uvek nudimo NAJBOLJE I NAJATRAKTIVNIJE nekretnine. I ovog puta u našoj ponudi šarmantan, skockan i upakovan dvoiposoban duplex stan na prestižnoj lokaciji u Novom Sadu.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 189.000 € na 182.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 182.000 €, 53,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 199.900 €
23.04.2026 - 189.000 €
28.04.2026 - 182.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uredna dokumentacija. - Uknjižen na 53 m2. - Ukupna (merena) površina 58 m2. . - 2 lifta. - Uredna i održavana zgrada. - 7 sprat od 19. - Severoistočna orijentacija. - Centralno grejanje. . - Dvosoban stan. - Adaptibilan u dvoiposoban pripajanjem lođe. - Odvojena kuhinja. - Velika....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 80.000 € na 77.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 77.000 €, 57,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 83.000 €
01.03.2026 - 80.000 €
08.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je komforan, neuseljavan, uknjižen dvosoban stan u centru Mladenovca, na izuzetnoj lokaciji pored parka i pijace. Nalazi se na četvrtom spratu manje, održavane zgrade bez lifta. Stan je vrlo svetao, dvostran i svaka prostorija ima prozor. Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 179.500 € na 165.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 165.000 €, 62,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 180.000 €
19.04.2026 - 179.500 €
29.04.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan po strukturi dvoiposoban stan na Limanu 1 kod fakulteta i blizu keja. Stan se nalazi u mirnom okruženju, sa puno zelenila u zgradi sa liftom. Stan je renoviran i sadašnji vlasnik ga je preuredio tako da ima jednu veliku spavaću sobu, veliku dnevnu sobu, koja je....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 335.000 € na 310.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 310.000 €, 62,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 403.000 €
14.01.2026 - 360.000 €
01.04.2026 - 335.000 €
06.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u salonskoj zgradi iz 1936. godine sa liftom, na Dorćolu, Gospodar Jovanova ulica, u neposrednoj blizini Studentskog trga. Stan je dvostrano orijentisan i sastoji se od prostranog ulaznog salona, dve odvojene sobe, kuhinje i kupatila. Kompletno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 280.000 €, 63,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 290.000 €
28.04.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 63m2, 3.0, IV/V, cg, klima, internet, lift, interfon, 2 terase, garaža U našoj ponudi, izuzetan stan u novogradnji na Vračaru, nadomak Južnog bulevara. Uknjižen, 63m2, trosobne strukture na 4 spratu od ukupno 5. Zgrada poseduje interfon, video nadzor i lift. Centralno grejanje....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 190 m2 centralno grejanje pala cena uknjižen zadnjih 14 dana što manji (58)
  • do 190 m2 do 52000 eura pala cena uknjižen zadnjih 14 dana što manji (25)
  • do 190 m2 do 52000 eura centralno grejanje pala cena zadnjih 14 dana što manji (6)
  • do 190 m2 do 52000 eura centralno grejanje pala cena uknjižen što manji (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>