• GoHome Professional
do 190 m2 što manji kablovska 2.sprat do 62000 eur - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 190 m2 što manji kablovska 2.sprat do 62000 eur - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 što manji kablovska 2.sprat do 62000 eura

  • Za upit "do 190 m2 što manji kablovska 2.sprat do 62000 eura" pronađeno 65 nekretnina - prosečna cena 1.229 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 58000 eura (malo jeftiniji)
    • 65000 eura (malo skuplji)
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo davanje u zakup uknjiženog, dvosobnog stana u delu grada koji je još uvek, koliko je to moguće, sačuvao duh starog Novog Sada. Nalazi se u mirnoj ulici punoj zelenila, u zgradi novije gradnje, koja je u odličnom stanju. Stan je klasične strukture i sastoji se od: dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem funkcionalan dvosoban (49 m2),kompletno namesten stan na 2 spratu , u centru Novog Sada,na 3min od Mileticeve,Zmaj Jovine ul .Useljiv 1 oktobra,. lep,suncan,topao, mirna lokacija (bez buke),balkon, zgrada posjeduje parking u dvoristu, koji mozete koristiti uz daljinski za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdajemo lep, svetao, dvostrano orjentisan, namešten i odmah useljiv stan u Birčaninovoj ulici. Stan se nalazi na 2.spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, zatim kupatila i kuhinje sa trpezarijom, dve terase. Stan je kompletno namešten,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 36.400 €, 52,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija & zgrada: Atraktivna lokacija na Čuburi, deo opštine Vračar — mirna, karakteristična beogradska urbanistička sredina. Zgrada je dobro održavana, sa urednim ulazom i pouzdanom strukturom. Nema lifta, što treba istaći. Spratnost: Stan se nalazi na drugom spratu zgrade bez lifta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam lep salonski stan u centru Novog Sada, u ulici Svetozara Miletića. Stan je potpuno renoviran, sa novim nameštajem. Nalazi se na drugom spratu sa velikom terasom i visokim plafonima. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima Cena je 650 evra+režije Dostupan od 01.oktobra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111179. Izdaje se lep, kompletno opremljen novijim nameštajem, dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade, u Centru. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. U stanu su dozvoljeni manji kućni ljubimci. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije za izdavanje je odličan trosoban stan na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija u ulici Danila Kiša na Grbavici u blizini centra grada, Promenade, fakulteta i svih drugih gradskih sadržaja. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1200 evra plus garaža 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1300 evra. AKCIJA: Snizena cena-u cenu nije uračunata GARAŽA 🏢 MAXIS GROUP doo Beograd – Reg. broj posrednika: 1850 🔑 IZDAJE SE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Vojvode Vlahovića. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od pet spratova. Visinski je pozicioniran na nivou prvog sprata. Po strukturi je dvoiposoban. Izdaje se kompletno namešten. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 45.600 €, 57,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo komforan stan nadomak Beograda na vodi. Stan se nalazi u Sarajevskoj ulici i površine je 57m2. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od šest spratova. Zgrada novije gradnje sa obezbeđenjem i kamerama. Poseduje i dva lifta. Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 28.500 €, 57,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti smo da vam ponudimo stan u neposrednoj blizini centra grada, koji se sastoji od tri sobe, velikog hodnika sa garderoberom, kuhinje, kupatila. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije, takođe poseduje terasu. Na drugom spratu u zgradi sa liftom u mirnoj ulici u blizini stajališta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 43.500 €, 58,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban na premijum lokaciji, bogat prirodnim svetlom. Nalazi se u mirnom delu ulice, a na svega nekoliko minuta od dinamičnih dešavanja i bogatog izbora sadržaja. Kupljeni su novi ormani, novi sto za trpezariju koji se uklapa u prostor, biće i sudomasina.Stan je useljiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 41.300 €, 59,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Botanička bašta, Vojvode Dobrnjca; 65m2 (uknjiženo 59m2), 2.5, II/4, cg, klima, interfon, internet, kablovska; Kompletno namešten dvoiposoban stan na drugom spratu uredne zgrade bez lifta (stepenište nije "naporno") u blizini Botaničke bašte. Stan je dvostrano orijentisan i veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. Useljiv od 15.maja 2025.godine. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. . Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. Stari Grad, Takovska Street.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Ćirpanova. Nov, kompletno i moderno opremljen trosoban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a u blizini škole i vrtića. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 51.000 €, 61,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 61 m², smešten na drugom spratu stambene zgrade na uglu Sportske ulice i Prvomajskog bulevara, u naselju Selenča. Stan se sastoji od dve odvojene sobe, kupatila, kuhinje, ostave i terase. Južna orijentacija pruža puno svetlosti tokom dana. Stan je....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 57.680 €, 65,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

531790- Komforan dvosoban stan u samom centru Vrdnika. Stan se nalazi u zgradi starije gradnje, na drugom spratu. Uknjižen je na 65m2 na vlasnika 1/1. Stan je odličnog rasporeda i pruža izuzetan komfor, iz hodnika se ulazi u sve prostorije, dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju, kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 61.600 €, 77,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Admirala Vukovica, Autokomanda, 77 m2, po strukturi 2.5 soban stan, sa otvorenom i zatvorenom tersaom, II sprat, trostrano orijentisan. Miran kraj i odlicno odrzavan ulaz.Prostorije : predsoblje,dnevna soba,kuhinja sa trpezarijom, dva kupatila (standardno i tehnicko), dve spavace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 47.400 €, 79,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten 3.0 stan na Novom naselju u ulici Dušana Danilovića. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stan je odličnog rasporeda, poseduje komfornu dnevnu sobu sa terasom, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, dodatan toalet kao i dve spavaće sobe od kojih je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 63.180 €, 81,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan 81 m2 u Španskih boraca, blok 28, u Potkovici, blizu Arene. Stan je renoviran i kompletno namešten. Drugi sprat od pet, dva stana po spratu. Gleda sa obe strane na park. Sastoji se od spavaće sobe, dečije ili radne sobe, dnevne sobe, pretsoblja, kuhinje, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 66.000 €, 110,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem stan 110m2 Futog, Svetozara Markovića. Stan se nalazi na 2 spratu, nova stambena zgrada. Ima 3 komforne spavaće sobe, 3 kupatila, ostavu, vešeraj, Dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom. Stan je orejntisan ka sunčanoj strani sa dosta svetlosti. Uz stan se dobija 2 parking mesta....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 56.000 €, 120,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća je 120 m2 na placu 11,55 ari i nalazi se u selu Koraćica. Od Centra Mladenovca udaljena je oko 5 km. Struktura kuće: Prvi sprat - hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, wc, podrum i terasa. Drugi sprat - tri spavaće sobe, kupatilo, hodnik, terasa. Ima I tavan. Kuća je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-65 (od ukupno 67)

<< <1 2> >>