• GoHome Professional
do 180000 eura zadnjih 7 dana 60 m2 klima što manj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180000 eura zadnjih 7 dana 60 m2 klima što manj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura zadnjih 7 dana 60 m2 klima što manji pala cena

  • Za upit "do 180000 eura zadnjih 7 dana 60 m2 klima što manji pala cena" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 2.947 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 178.640 € na 172.480 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 172.480 €, 56,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 178.640 €
12.05.2026 - 172.480 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054310, SALAJKA, TROSOBAN STAN, 56m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači sa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 181.830 € na 175.560 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 175.560 €, 57,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 181.830 €
12.05.2026 - 175.560 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054307, SALAJKA, TROSOBAN STAN, 57m2 <span style="font-size:12.0pt; font-family:" calibri="" light",sans-serif;mso-ascii-theme-font:major-latin;="" mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";mso-hansi-theme-font:major-latin;="" mso-bidi-theme-font:major-latin;color:#46515c"="">....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji u naselju Altina, opština Zemun, prodaje se svetao i funkcionalan stan u novogradnji, površine 59m², smešten u potkrovlju moderne zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, kao i dve manje prostorije koje....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 197.000 € na 180.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.000 €, 61,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.01.2026 - 200.000 €
21.02.2026 - 199.000 €
26.02.2026 - 197.000 €
09.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053784…GRBAVICA,DVOSOBAN,61M2…., Prodajemo komforan dvosoban stan. Komplet opremljen, klimatizovan. Veća dnevna soba, kuhinja izdvojena.Iz kuhinje pogodna ostava. Ulaz u spavaću sobu iz manjeg hodnika.Veća terasa sa lepim pogledom prema Fruškoj Gori. .Prednost lokacije zbog....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 204.160 € na 197.120 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 197.120 €, 64,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 204.160 €
12.05.2026 - 197.120 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054316, SALAJKA, TROSOBAN STAN, 64m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>