• GoHome Professional
do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji pogoda - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji pogoda - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji pogodan barem 50 m2

  • Za upit "do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji pogodan barem 50 m2" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 1.192 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 570 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, ČAČAK, 9.800 €, 1651,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac 16,51 ari u Rajcu- udaljenosti 5km od Slatine i 18km od Čačka. Plac se nalazi do glavnog asfaltnog puta i veoma je pogodan za izgradnju vikendice. Nadmorska visina je 540m, u neposrednoj blizini prolazi i struja koja može da se priključi. Više od polovine placa je....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 11.000 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja poljoprivrednog zemljista-Banja Jošanica(Soko Banja)Na prodaja poljoprivredno zemljište-livada u selu Jošanica u neposrednoj blizini Soko banje. Udaljeno 5 km od sela,na samom zemljištu je izvor pijace vode. Pogodno za seoski turizam . Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.250 €, 750,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Namena: Pogodno za izgradnju individualnih objekata, sportskih terena, poslovnog prostora ili hale Lokacija: Pored asfaltnog puta, pristupačnost je izvrsna Cena: 1500 €/m² Mogućnosti razvoja: Ova parcela nudi širok spektar mogućnosti razvoja, uključujući, ali ne ograničavajući....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji pogodan barem 50 m2'
121.000 €
146.000 €
16.000 €
  Plac, KRAGUJEVAC, Grošnica, 15.000 €, 720,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela od 7,20 ari u naselju Grošnica. Plac je poljoprivredno zemljište, po kulturi njiva pete klase. Pogodno za gradnju kuće ili vikendice. Divan predeo sa prelepom prirodom u okruženju. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 65.000 €, 1500,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U Surčinu, u mestu Petrovčić prodaje se plac na odličnoj poziciji, u blizini centra i glavne ulice Dušana Vukasovića. Plac se nalazi u građevinskom području u zoni stanovanja sa poslovanjem. Pogodan je kako za investiciju tako i za stanovanje. Postoji infrastrukturna mreža ( put,....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Klisa, 70.000 €, 15500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132216, uknjižen. Prodaja - poljoprivredno zemljište – I klasa, Novi Sad. CENA NIJE FIKSNA! Ukupna površina 15.504 m², u blizini hotela Sole Mio. Zemljište je ravno, plodno i pogodno za različite poljoprivredne namene, kao i kao dugoročna investicija zbog atraktivne....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 70.000 €, 15500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132216, uknjizen. Prodaja - poljoprivredno zemljiste – I klasa, Novi Sad. CENA JE FIKSNA! Ukupna povrsina 15.504 m². Zemljiste je ravno, plodno i pogodno za razlicite poljoprivredne namene, kao i kao dugorocna investicija zbog atraktivne lokacije i blizine grada. Vlasnik....

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 75.000 €, 90910,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljista u okolini Rtnja-Podgorac(Boljevac)Prodaja zemljista u okolini Rtnja-Podgorac-Bogovina. Zemljiste pogodno za vise namena. U centralnom delu nalazi se kuca starije gradnje zidana punom ciglom(potrebna adaptacija), dva pomocna objekta, zidana. Uvedena struja.Na imanju....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 79.900 €, 140,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelepo seosko imanje u Zagrađu u blizini planine Rudnik, koje se prostire na 100 ari placa , na imanju se nalaze dve kuće po 70 m2, u nameštenoj kući ima centralno crejanje na čvrsto gorivo, dve spavaće sobe, kupatilo i dvevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, kuća ima natkrivenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 91.000 €, 45,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

1.0, 45,16m2m2, SUT/2, interfon. Pravosnažno rešenje o ozakonjenju. Jednosoban, funkcionalan stan u novoizgrađenoj zgradi, na odličnoj lokaciji, na obroncima Zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 100.000 €, 188,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostrana porodična kuća organizovana na dva nivoa, koncipirana kao dve potpuno nezavisne stambene jedinice, idealna za veću porodicu, zajednički život više generacija ili kombinaciju stanovanja i izdavanja. Po svojoj funkcionalnosti, kuća je uređena kao dva komforna trosobna....

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 100.000 €, 4100,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dva placa ukupne površine 4131 m2 sa ucrtanim objektom od 53m2 na 300m od glavnog puta, na 1,6 km od autoputa. Urbano ali opet mirno za život. Pogodan za deobu na dva do tri placa. Uknjižen 1/1, bez tereta. Bunar na placu, bandera pored placa. Odličan i za investiciju. .

 
 
 
  Plac, KOLARI, 105.000 €, 30000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vrhunski voćnjak trešnje 3 ha – Kolari kod Smedereva Prodaje se poljoprivredno zemljište sa ukupno 3 ha zasada trešnje u mestu Kolari. 2,3 ha u punoj rodnosti, 0,7 ha mlad zasad – treća godina, Uredno održavan i spreman za dalju proizvodnju, Odličan potencijal za ozbiljnu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 112.800 € na 110.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 112.800 €
12.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 49m2, terasa, PR/2, interfon. Po pravosnažnom rešenje o ozakonjenju 37.23 m2 , mereno 49m2. Dvosoban, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji,na obroncima zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 112.500 €, 2200,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od lepših pozicija, na 350 metara od centra, prodaje se plac od 22,5 ari. Plac se nalazi u blizini glavne ulice, malo uvučen, u mirnoj i tihoj ulici, okružen zelenilom. Postoji infrastrukturna mreža ( asfalt, voda, struja, gas) i omogućava priključak za navedeni plac. Plac....

 
 
 
  Plac, VINIK, 120.000 €, 400,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je plac na Panteleju na dobroj lokaciji. Površine je 3,3ara, gradsko građevinsko zemljište je. Plac je pravougaonog oblika, koeficijent izgrađenosti 1,6 i pogodan je za gradnju sambene zgrade. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, jednoiposoban stan lako adaptibilan u dvoiposoban bez većih ulaganja. Stan je veoma svetao smešten u mirnoj ulici u dobro održavanoj zgradi pogodan i za život i za investiciju. Može se kupiti preko subvencionisanih kredita. Srećna kupovina. Prostorije: hodnik, kuhinja, dnevni....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 128.900 €, 4355,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac za gradnju, zbog svoje lokacije i idealne geometrije (67 m x 65 m) veoma pogodan za gradnju objekata različitih namena: stanovanje, etno - selo, objekat zdravstva, turizma ili za sport, ugostiteljstvo. Nalazi se pored puta i blizu komunalnih prikljičaka. Odlična....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 134.000 €, 67,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.5, 67m2(terasa 2m2) TA, I/I, telefon, interfon. Rešenje o ozakonjenju. Novogradnja u Kumodražu u blizini okretnice autobusa broj 33. Dobijeno rešenje o ozakonjenju. Nije pogodno za kreditne kupce. Kontakt 064/81 32 137 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2% Oglas....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 140.000 €, 240,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforna prizemna kuća od 240m2, na 8 ari placa, sa izlazom na dve ulice. U mirnom delu Bečmena. U neposrednoj blizini uključenja na "Miloš veliki", "Nacionlnog stadiona","Bojčinske šume","Ribnjaka", budućih Golf terena isvega potrebnog za komforan život. Novogradnja koja je delimično....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 150.000 €, 53,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kompletno renoviran i moderno opremljen stan u jednom od najmirnijih i najprijatnijih delova Batajnice, smešten u kvalitetnoj zgradi novije gradnje sa odličnom izolacijom. Stan je dvostrano orijentisan i pozicioniran sa dvorišne strane zgrade, potpuno zaštićen od gradske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 46,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Slanački Put, 1/6, lift, terasa, funkcionalan 2.0 svetao stan, u kompleksu Sunnyvill Premium 2, u novijoj zgradi, odlično pozicioniran, pogled na Dunav i okolinu, blizina svih infrastrukturnih sadržaja, pogodan kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 105,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan trosoban stan u novoj, urednoj stambenoj zgradi na odličnoj lokaciji u ulici Matice Srpske, Mirijevo. Stan se nalazi u prizemlju i prosteri se na 75m2 i posebno se izdvaja jer poseduje sopstveno ograđeno dvorište površine oko 30 m², idealno za porodično stanovanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 177.000 €, 48,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Lekino brdo, Cankareva, uknjižen, dvosoban stan, od 48m2. Na trećem je spratu od tri, odlično održavane zgrade sa liftom i interfonom iz 2012. godine. Sastoji se od hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjskim i trpezarijskim delom, spavaće sobe, lođe na koju se izlazi iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 190.000 €, 58,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108731, V/VII, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se lep dvosoban stan u ulici Dr Ivana Ribara kompletno renoviran. Prodaje se kompletno opremljen. Nisu potrebna ulaganja. Stan se nalazi u blizini vrtica, skole, autobuske stanice, Auto puta Milos Veliki Pogodan za zivot,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.430 €, 83,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 83 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvostrane orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 193.000 €, 58,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran stan, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Immo centra, svetao, uknjižen na 53m2 korisne (unutrasnje) povrsine + terasa i lođa, ima 58m2 Stan je pogodan da se adaptira u dvoiposoban. Prostorije: dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, komforna spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 26)

<< <1> >>