• GoHome Professional
do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji parkin - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji parkin - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji parking opremljen

  • Za upit "do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji parking opremljen" pronađeno 31 nekretnina - prosečna cena 2.129 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, STARA PAZOVA, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stara Pazova, Novi Banovci – Beogradska 4.0, 92m2 (dve terase 8m2), 3/6, lift, GAS, klima, interfon, parking Prodaje se četvorosoban, funkcionalan stan, u novoj stambenoj zgradi u centru Novih Banovaca. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom sa....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 18.000 €, 15,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalna garaža površine 15 m², smeštena u stambenoj zgradi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, između centra grada i Akva parka. Garaža se nalazi u okviru zgrade, što pruža dodatnu sigurnost i zaštitu od vremenskih uslova. Opremljena je rolo vratima, koja omogućavaju....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Centar,dvosoban stan na trećem, poslednjem spratu, bez lifta. Renoviran, prodaje se opremljen stvarima i uređajima: sudomašina, mašina za sušenje. Bez ulaganja. Hodnik, kupatilo, spavaća i dnevna soba, kuhinja i terasa. Grejanje inverter klima i norveški radijatori. Obezbeđen parking....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji parking opremljen'
185.400 €
185.400 €
69.000 €
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na prvom spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 71.990 €, 31,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa, parking Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na visokom prizemlju kvalitetne novogradnje. Odlikuje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 31,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na v spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Valjevo, Divčibare - Žike Pavlovića 2.0, 37m2 (terasa), PR/2, CG Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman na Divčibarama, površine 37m², smešten u kvalitetno građenom objektu novije gradnje iz 2023. godine. Apartman predstavlja odličan spoj modernog enterijera, funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.500 €, 45,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novo stambeno naselje smešteno je na izuzetno praktičnoj lokaciji, sa izlazom na dve saobraćajnice — Ovčanski put i Kumaničku ulicu. U neposrednoj blizini nalaze se stanice gradskog prevoza, škola, vrtić, marketi, apoteke, kao i svi ostali sadržaji neophodni za udoban i kvalitetan....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 90.500 €, 45,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 92.000 €, 37,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderno uređen jednoiposoban stan površine 37 m, smešten u mirnom delu Pančeva naselje Sodara, u neposrednoj blizini Tamiškog keja. Idealan izbor za život, ali i kao investicija, s obzirom da je stan trenutno izdat. Stan se nalazi na 2. spratu uredne zgrade sa liftom (ukupno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 94.000 €, 59,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 58,81 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.200 €, 47,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u izgradnji u naselju Čalije. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Projektovane površine je 47,60 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju, putem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 96.870 €, 32,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Bez provizije za Kupca! Dvosoban stan u prizemlju, površine 32,29m² u Šejkinoj ulici. Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini Sedme beogradske gimnazije, kao i OŠ „Despot Stefan Lazarević“, crkve, vrtića, marketa.. Grejanje stanova je podno, električnim grejnim kablovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 101.300 €, 51,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 101.300 €, 51,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 102.454 €, 47,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u ekskluzivnoj novogradnji, smešten 2 minute od centra Batajnice, 3 minute kolima od železničke stanice "Batajnica", u porodičnom delu Batajnice. Stan se nalazi u kvalitetno projektovanoj stambeno - poslovnoj zgradi spratnosti P+3, a ukupna površina stana iznosi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 105.000 €, 47,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

ODLIČAN dvoiposoban stan , komplet OPREMLJEN sa dva PARKING mesta , Adice ! CENA 105.000 + agencijska provizija od 3% +++ Agencijska oznaka stana 1101389, Novi Sad, Adice. Prodaje se opremljen dvoiposoban stan sa dva parking mesta u zgradi staroj tri godine. U stanu je sve novo, rađeno....

 
 
 
  Stan, SOPOT, 122.000 €, 62,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderan i kompletno opremljen stan u ekskluzivnom zatvorenom naselju na Kosmaju. Stan se nalazi na poslednjem spratu nove zgrade iz 2023. godine i pruža spektakularan pogled na prirodu i obronke Kosmaja. Idealan za odmor, život van grada ili kao premium investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 127.000 €, 54,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.gsigma.rs

Nov, funkcionalan, moderan stan u useljenoj zgradi decembra 2025. godine. Savršen stan za kupce koji nemaju vremena i strpljenja da čekaju da se novi stan izgradi. Trosoban stan površine 54 m2. Treći sprat. Funkcionalan raspored i moderan dizajn u stanu. Dnevni boravak spojen je sa....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je dvosoban stan površine 60 m², smešten u beogradskom naselju Voždovac, u delu Braće Jerković. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 4 bez lifta i odlikuje ga funkcionalan raspored. Ima dve terase, što dodatno doprinosi komforu i prijatnom boravku. Stan poseduje dnevnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se moderan, odmah useljiv stan od 55 m2 na prvom spratu novogradnje u mirnoj ulici u Borči. Spreman za uselenje, idealan za život ili investiciju. Stan je uknjižen 1/1. Upotrebna dozvola: ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. Cena stana je 2400E + 10% PDV. U cenu je uključeno jedno parking....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i idealan je za porodičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Vojvode Vlahovića - Miodraga Živanova 1.5, 45m2, lođa, visoko prizemlje, CG, telefon, interfon, parking Prodaje se odličan jednoiposoban stan površine 45 m² u ulici Miodraga Živanova, naselje Vojvode Vlahovića. Stan je funkcionalnog rasporeda, veoma lepo održavan i ne zahteva....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 150.000 €, 53,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno renoviran i moderno opremljen stan u jednom od najmirnijih i najprijatnijih delova Batajnice, smešten u kvalitetnoj zgradi novije gradnje sa odličnom izolacijom. Stan je dvostrano orijentisan i pozicioniran sa dvorišne strane zgrade, potpuno zaštićen od gradske....

 
 
 
  Kuća, PASI POLJANA, 155.000 €, 580,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća - Mramor(Mramor)Kompletno opremljena kuca bez ulaganja i bez provizije! Kuca 500m² + gratis pomocna zgrada od 80 m², plac 10 ara, Bazen 3m x 6m x 1,5m Garaža (magacin) za min. 5 vozila + parking u dvorištu + parking ispred kuce. Više vrsta grejanja: drva, ugalj, nafta Solarna....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 165.000 €, 56,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Potpuno nov 2.5 stan, korišćen manje od godinu dana. Kompletno opremljen nameštajem i tehnikom. Prodaje se sa svim nameštajem, tehnikom i sa pripadajućim parking mestom. Grejanje je podno na elektro kotao. Postoji inverter klima. Stan je ušuškan i vrlo svetao. Spavaće sobe su sa istočne....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 179.000 €, 67,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054747, NOVI SAD, SAJAM, TROSOBAN, 67 m2 Na prodaju izuzetno funkcionalan i kompletno opremljen stan površine 67 m², sa pripadajućim numerisanim parking mestom, na atraktivnoj lokaciji na Sajmištu. Stan se nalazi na prvom spratu (nije suteren), uknjižen je 1/1 i moguća je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 196.900 €, 56,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ulofa Palmea, 2/5, cg-Stvarna povr��ina-56m2 , ugovorna povr��ina-53m2, Na najlep��oj i najboljoj lokaciji u Mirijevu, prodajemo 2.0 stan, u ulici Ulofa Palmea. Stan se odlikuje odli��nom strukturom, prostranim i funkcionalnim rasporedom. Sastoji se od: hodnika, dnevne sobe, trpezarije,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 28)

<< <1> >>