• GoHome Professional
do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji dvoriš - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji dvoriš - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji dvorište do 80 m2

  • Za upit "do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji dvorište do 80 m2" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 2.512 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Centar, 74.500 €, 75,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132142, PR/II, uknjižen, novogradnja, parking. Uknjižen na 55m2 + 20m2 pripadajuće uknjiženo dvorište. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan trosoban stan u centru grada, blizu reke, sa svim pogodnostima koje pruža stanovanje u kući. Ima pripadajuće prednje i zadnje dvorište, tavan, podrum, garažu i dva parking mesta ispred. Postoji mogućnost proširenja stambenog prostora za još 80 m2, tavan ima i više nego dovoljnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 87,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stanovi poput ovog danas se veoma retko pojavljuju na tržištu — posebno u samom centru Mladenovca, u mirnoj i uređenoj zgradi sa svega četiri stana, gde svaki sprat ima samo jedan stan. Idealna prilika za one koji žele kvalitetniji, sporiji i organizovaniji način života, bez odricanja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji dvorište do 80 m2'
99.800 €
99.800 €
155.480 €
  Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • - Izuzetan kvalitet gradnje. - Energetska efikasnost C. - Šestokomorna PVC stolarija sa ALU roletnama. - Italijanska granitna keramika. - Woodura - švedski parket. - Etažno grejanje na struju.....

 
 
 
  Stan, VIŠNJICA, 117.840 €, 59,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

✨ Stan sa privatnim dvorištem i prelepim pogledom na Dunav — retka prilika u Višnjičkoj Banji! ✨ Na prodaju funkcionalan i svetao stan u mirnom i sve traženijem delu Višnjičke Banje, idealan za one koji žele komfor, privatnost i život u prirodnom okruženju, uz odličnu povezanost sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 133.000 €, 43,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlična lokacija, funkcionalan stan, preporuka. U prilici smo da vam ponudimo stan na dobroj lokaciji na Voždovcu na pet minuta hoda od Autokomande. Prostor je odličan za reorganizaciju, vrlo adaptibilan, moguće je napraviti raspored prostorija po želji. Iz ulaznog hodnika se sa leve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 138.000 €, 57,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Ceraku nalazi se ovaj svetao i funkcionalan stan, smešten na drugom, ujedno i poslednjem spratu manje stambene zgrade. Ovaj deo naselja poznat je po mirnom okruženju, dosta zelenila i prijatnoj atmosferi za život, dok se u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, OVČA, 140.636 €, 67,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivni zastupnik prodaje BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA MOGUĆNOST KUPOVINE NA KREDIT U ponudi je savremeni kompleks u izgradnji O distrikt koji se nalazi između Borče i Ovče, idealan za porodičan život i mirnije okruženje, uz dobru povezanost sa centralnim delovima grada i Zemunom. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 159.000 €, 60,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan od 60 m2 (56 m2 + terasa 4 m2), odmah useljiv, bez tereta i zabeležbi. Moguća kupovina i za keš i putem stambenog kredita. Nalazi se u novijoj, kvalitetnoj i estetski lepo projektovanoj zgradi na Ledinama / Novi Surčin, u mirnoj i širokoj ulici sa porodičnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 167.000 €, 38,00 m2 cca 4400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119346, I/III, klima, telefon, uknjižen, renoviran, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje se renoviran dvosoban stan na Senjaku, uknjizen na 38 kvadrata. Stan poseduje jednu spavaću sobu, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju i kupatilo, stan je svetao ,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 174.000 €, 47,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130126, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, stambena zgrada. Novogradnja koja se nalazi blizu Ade Ciganlije,autobusko stajališta, i drugi infrastrukturnih elemenata.Raspored,hodnik,dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 178.900 €, 47,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se odličan dvosoban stan adaptiran u dvoiposoban na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizini (50-800m) osnovne škole, vrtića, pijace u Bloku 44, Univera, DM, pekara, mesara, doma zdravlja. Savski kej se nalazi u blizni od 400m. Stan je funkcionalan i sadrži sve potrebno za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 179.000 €, 70,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051443.. NOVI SAD, TROSOBAN STAN, DUPLEX, 70 M2 <span style="font-size:12.0pt;line-height:115%;font-family: " times="" new="" roman",serif"="">Oglašavam prodaju odličnog stana od 79m2. Uknjižen je na 70m2, međutim u pitanju je Duplex sa ispravljenim kosinama. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 179.000 €, 67,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054747, NOVI SAD, SAJAM, TROSOBAN, 67 m2 Na prodaju izuzetno funkcionalan i kompletno opremljen stan površine 67 m², sa pripadajućim numerisanim parking mestom, na atraktivnoj lokaciji na Sajmištu. Stan se nalazi na prvom spratu (nije suteren), uknjižen je 1/1 i moguća je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.000 €, 43,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na izuzetno traženoj lokaciji, kod Liona, u Bulevaru Kralja Aleksandra, prodaje se 1.5 stan, 43 kvadrata, u kvalitetno rađenim zgradama od crvene fasadne cigle. Stan je u mirnijem delu sa pogledom na park. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 183.500 €, 61,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50.93m2+10.45m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i prostranog dvorišta....

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, Slavija, 185.000 €, 42,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Svetozara Markovića, dva studio apartmana U ponudi su dva potpuno odvojena i potpuno nameštena studio apartmana ukupne površine 42m2 (18m2+24m2). Smešteni su u prizemlju manje stambene zgrade s vlastitim ograđenim dvorištem. Idealno za investiciju - oba apartmana imaju aktivne najmove....