• GoHome Professional
do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji 60 m2 do 2500 eura/m2

  • Za upit "do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji 60 m2 do 2500 eura/m2" pronađeno 77 nekretnina - prosečna cena 2.087 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • duplex
    • renovirano
    • centralno grejanje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 104.000 €, 57,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan 57m2, u novijoj, manjoj stambenoj zgradi, na lepoj, mirnoj lokaciji u Donjoj Vrežini. Stan se nalazi na drugom spratu, bez lifta. Osvetljen stan koji zrači toplinom i lepom energijom, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 20.000 €, 63,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvojna kuća površine 63m2 koja zahteva adaptaciju.Sastoji se od dve sobe koje su smeštene u glavnom stambenom objektu,kuhinja i kupatilo se nalaze u objektu u dvorištu.Poseduje septičku jamu, bušeni bunar ,trofazni priključak za struju,grejanje na čvrsto gorivo,( u ulici....

 
 
 
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €, 61,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji 60 m2 do 2500 eura/m2'
105.000 €
72.960 €
73.750 €
  Stan, KOVAČICA, 59.000 €, 55,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan od 55m² u jednom od mirnijih delova Jagodine – naselje Vašarište. Idealan izbor za sve koji žele mir, privatnost i prijatan porodični ambijent, a opet dobru povezanost sa gradskim sadržajima. Stan odiše toplinom i funkcionalnim rasporedom, a sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 72.000 €, 65,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo sa Vam ponudimo stan u bluzini centra Inđije, škole, doma zdravlja, opštine. Stan se nalazi u starogradnji, na 4 spratu od 4 u zgradi bez lifta. Po strukturi je trosoban konforan stan od 65m2 . Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevno trpezarijskog dela, kuhinje u separeu....

 
 
 
  Stan, VRANJE, 76.900 €, 64,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan stan u naselju Ledena stena. Odličnog rasporeda, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji od: predsoblja, velikog dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 80.000 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan površine 56m² sa dodatnom terasom, smešten na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i interfonom, u samom centru grada. Odlična lokacija u neposrednoj blizini škole, crkve, marketa i svih važnih sadržaja za svakodnevni život. Stan poseduje: -podno grejanje na struju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 82.500 €, 63,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 84.500 €, 65,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanse nalaze na II spratu stambene zgrade površine je 65m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što ste pogledali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 85.500 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, POŽAREVAC, 89.000 €, 64,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal od 64m2 + parking mesto u Pozarevcu ,ulica Bratstva jedinstva - Pionirski trg NOVOGRADNJA - NEMA PDV-A CENA 98.000EUR VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131507, 3a. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, BANJA, 93.000 €, 56,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana u strogom centru Niške Banje(Niška Banja)(Stan - Dvosobna Struktura)Prodaje se opremljen stan u samom centru Niške banje na I spratu starije zgrade sa TA grejanjem. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaca sobe, hodnika....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 94.000 €, 59,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 58,81 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 97.350 €, 59,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Garsije Lorke Soba: 2 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 98.000 €, 62,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kući, površine 62m2, na trećem spratu etažirane kuće. Kuća je pozicionirana pored Durlanske pijace, Po strukturi kuća je P+2+Pk, ukupne površine 322m2. U neposrednoj blizini kuće nalazi se pijaca, osnovna škol, vrtić, razni marketi Strukturu stana čini ulazni....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 90.000 € na 98.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 98.500 €, 58,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 90.000 €
13.05.2026 - 98.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u Kragujevcu - naselje Bubanj. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od prostrane dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Posebna prednost stana je izlaz na veliku terasu površine 48m2 koja pruža dodatni prostor za odmor. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 101.000 €, 62,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u kući, površine 62m2, na četvrtom spratu (potkrovlju) etažirane kuće. Kuća je pozicionirana pored Durlanske pijace, Po strukturi kuća je P+2+Pk, ukupne površine 322m2. U neposrednoj blizini kuće nalazi se pijaca, osnovna škol, vrtić, razni marketi Strukturu stana....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 102.000 €, 62,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kući, površine 62m2, na drugom spratu etažirane kuće. Kuća je pozicionirana pored Durlanske pijace, Po strukturi kuća je P+2+Pk, ukupne površine 322m2. U neposrednoj blizini kuće nalazi se pijaca, osnovna škol, vrtić, razni marketi Strukturu stana čini ulazni....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 104.400 €, 58,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Zamislite da ste na samo par minuta od aerodroma, a opet dovoljno daleko da ne čujete buku aviona. Da ste blizu Novog Beograda i svih njegovih sadržaja, a opet okruženi zelenilom i mirom. Upravo to vam nudimo, na svega 3km od Aerodroma Nikola Tesla i Novog Beograda. Lokacija je idealna....

 
 
 
  Stan, VINIK, 106.920 €, 56,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvoiposoban stan u modernoj novogradnji prilagođenoj savremenim zahtevima porodice na Panteleju. Površine je 56,27m2, nalazi se na I spratu u zgradi spratnosti Po+P+3+Ps sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 107.640 €, 60,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 2.5s,59,80m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Pravosnažna građevinska dozvola - Ograničena ponuda - Kompletna dokumentacija -Vrhunska nadogradnja - Investitor koji iza sebe ima bogat portfolio - Investitor je u sistemu PDV - a - Odlična investiciona prilika, izgradnja prati razvoj projekta Expo 2027 Agencija nadoknada iznosi....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u modernoj novogradnji, sa planiranim završetkom radova početkom 2027. godine. Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata dve prostrane spavaće sobe, svetao dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, kupatilo i terasu. Objekat se gradi po savremenim standardima energetske....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 108.000 €, 62,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u kući, površine 62m2, na prvom spratu etažirane kuće. Kuća je pozicionirana pored Durlanske pijace, Po strukturi kuća je P+2+Pk, ukupne površine 322m2. U neposrednoj blizini kuće nalazi se pijaca, osnovna škol, vrtić, razni marketi Strukturu stana čini ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.300 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, DIREKTNA Prodaja Stanova, Somborski Bulevar (Bul. Sv. Pantelejmona) pored Novog trznog centra Strada koji se gradi i Lidla Stan od 55,15m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinja i trpezarija, komforna terasa koja ima balkonska vrata i iz kuhinje i iz dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 110.350 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048249. Prodaja nekretnina na Zlatiboru... DVOIPOSOBAN STAN 55 m2 SA PARKING MESTOM.... .

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 114.000 €, 60,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i funkcionalan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji u Kaluđerici, projektovan prema savremenim standardima gradnje i komfora. Lokacija: Kaluđerica – Ulica Vojvode Stepe Stepanovića Površina: 60 m² Sprat: 1. sprat od ukupno 4. Stan odlikuje pažljivo organizovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • - Izuzetan kvalitet gradnje. - Energetska efikasnost C. - Šestokomorna PVC stolarija sa ALU roletnama. - Italijanska granitna keramika. - Woodura - švedski parket. - Etažno grejanje na struju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 58,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uredna i čista dokumentacija. - Mogućnost kreditne kupovine. - Ukupna površina 58 m2. - . - Zgrada iz 1992 godine. - Kvalitetna gradnja. - Fasadna cigla. . - Centralno grejanje. - Uredan i održavan ulaz. - . - Dvostrana orijentacija. - Sunčan i svetao (jugozapad, severoistok). -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 115.000 €, 65,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban duplex stan u blizini Bogoslovije, smešten u manjoj i mirnoj zgradi. Stan je uknjižen na 28 m², dok je stvarna, merena površina 65 m². Sastoji se iz dva nivoa: Donji nivo: Ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom. Gornji nivo:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 117.420 €, 62,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 61,80m2, I sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
  Stan, VIŠNJICA, 117.840 €, 59,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

✨ Stan sa privatnim dvorištem i prelepim pogledom na Dunav — retka prilika u Višnjičkoj Banji! ✨ Na prodaju funkcionalan i svetao stan u mirnom i sve traženijem delu Višnjičke Banje, idealan za one koji žele komfor, privatnost i život u prirodnom okruženju, uz odličnu povezanost sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 119.000 €, 55,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kneževačka, 3/3,-Stvarna površina-55m2 , ugovorna površina-55.00m2, Uknjižen stambeni prostor u zgradi koja je gradjena oko 2000 god. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj zelji. Uknjižen je 55 m2 s tim da je ukupna površina stana 108 m2. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 119.900 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.5 Železnik-Sedam stražara 55m2+T(13m2), vpr/2, stara gradnja, parking, klima, podrum. Stan je na odličnoj lokaciji u samom centru Železnika, u prelepom okruženju sa dosta zelenila i parkova. Blizina prevoza, škole, vrtića, Doma zdravlja , više marketa, restorana i ostalih sadržaja....

 
 
 
  Stan, SOPOT, 122.000 €, 62,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderan i kompletno opremljen stan u ekskluzivnom zatvorenom naselju na Kosmaju. Stan se nalazi na poslednjem spratu nove zgrade iz 2023. godine i pruža spektakularan pogled na prirodu i obronke Kosmaja. Idealan za odmor, život van grada ili kao premium investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, BANJA, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan sa tri terase i pogledom na reku – idealna prilika za keš kupce! Prodaje se prostran i svetao trosoban stan na 3. spratu kvalitetne zgrade sa ukupno 5 spratova. Stan se nalazi u mirnom i uređenom naselju, u neposrednoj blizini kompleksa Sunnyville, prodavnica,....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je dvosoban stan površine 60 m², smešten u beogradskom naselju Voždovac, u delu Braće Jerković. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 4 bez lifta i odlikuje ga funkcionalan raspored. Ima dve terase, što dodatno doprinosi komforu i prijatnom boravku. Stan poseduje dnevnu....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 130.200 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi stanovi u novogradnji, u prizemlju i na prvom spratu. Objekat je spratnosi Su + Pr + 1 Sprat + Potkrovlje U ponudi su dva stana od 62m2 i dupleks od 69m2. Prvi stan od 62m2 se nalazi na prvom spratu, drugi od 62m2 se nalazi na prizemlju (zbog specificne pozicije, stan deluje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054836. NOVI SAD, SEVERNI TELEP, TROSOBAN 55 m2. Trosoban 55 m² – Severni Telep, Novi Sad – U izgradnji. Na prodaju moderna dvoiposoban površine 55 m², smeštena u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji na Severnom Telepu, u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se moderan, odmah useljiv stan od 55 m2 na prvom spratu novogradnje u mirnoj ulici u Borči. Spreman za uselenje, idealan za život ili investiciju. Stan je uknjižen 1/1. Upotrebna dozvola: ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. Cena stana je 2400E + 10% PDV. U cenu je uključeno jedno parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uživajte u najlepšem delu Labudovog brda u stanu koji nudi savršen spoj funkcionalnosti i neverovatnog pogleda. Prodaje se uknjižen dvosoban stan, smešten na 13. spratu održavane zgrade sa dva lifta. Stan je trostrano orijentisan, prepun prirodne svetlosti tokom celog dana. Održavan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 76)

<< <1 2> >>