• GoHome Professional
do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji 60 m2 1.sprat

  • Za upit "do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji 60 m2 1.sprat" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 2.318 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 94.000 €, 59,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 58,81 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 98.000 €, 62,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kući, površine 62m2, na trećem spratu etažirane kuće. Kuća je pozicionirana pored Durlanske pijace, Po strukturi kuća je P+2+Pk, ukupne površine 322m2. U neposrednoj blizini kuće nalazi se pijaca, osnovna škol, vrtić, razni marketi Strukturu stana čini ulazni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 101.000 €, 62,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u kući, površine 62m2, na četvrtom spratu (potkrovlju) etažirane kuće. Kuća je pozicionirana pored Durlanske pijace, Po strukturi kuća je P+2+Pk, ukupne površine 322m2. U neposrednoj blizini kuće nalazi se pijaca, osnovna škol, vrtić, razni marketi Strukturu stana....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji 60 m2 1.sprat'
136.550 €
180.000 €
108.000 €
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 102.000 €, 62,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kući, površine 62m2, na drugom spratu etažirane kuće. Kuća je pozicionirana pored Durlanske pijace, Po strukturi kuća je P+2+Pk, ukupne površine 322m2. U neposrednoj blizini kuće nalazi se pijaca, osnovna škol, vrtić, razni marketi Strukturu stana čini ulazni....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 114.000 €, 60,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i funkcionalan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji u Kaluđerici, projektovan prema savremenim standardima gradnje i komfora. Lokacija: Kaluđerica – Ulica Vojvode Stepe Stepanovića Površina: 60 m² Sprat: 1. sprat od ukupno 4. Stan odlikuje pažljivo organizovan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 117.420 €, 62,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 61,80m2, I sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 130.200 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi stanovi u novogradnji, u prizemlju i na prvom spratu. Objekat je spratnosi Su + Pr + 1 Sprat + Potkrovlje U ponudi su dva stana od 62m2 i dupleks od 69m2. Prvi stan od 62m2 se nalazi na prvom spratu, drugi od 62m2 se nalazi na prizemlju (zbog specificne pozicije, stan deluje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Veoma zanimljiv dvosoban stan u dva nivoa koji se nalazi na prvom spratu, ali realno je visina drugog sprata. Zgrada starije gradnje pa samim tim ostavlja loš utisak zbog fasade. Uknjižen na 60m2 ali ima više - oko 68m2 jer lođa i ostava na drugom nivou nisu ušle u kvadraturu. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se moderan, odmah useljiv stan od 55 m2 na prvom spratu novogradnje u mirnoj ulici u Borči. Spreman za uselenje, idealan za život ili investiciju. Stan je uknjižen 1/1. Upotrebna dozvola: ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. Cena stana je 2400E + 10% PDV. U cenu je uključeno jedno parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 135.000 €, 58,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Nova Detelinara - dvoiposoban , prvi sprat , renoviran s ukusom ! CENA 135.000e + agencijska provizija 3% ! Agencijska oznaka stana 1101701, Novi Sad, Nova Detelinara. Prodaje se izuzetno lep, kompletno i kvalitetno renoviran stan od 58m2, na prvom spratu uredne i mirne zgrade na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 141.600 €, 63,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ako tražite porodičan stan po ceni koja je danas retkost za četvorosobnu strukturu - ovo je ozbiljna prilika.Na prodaju četvorosoban stan od 62,5 m2 u Vidovdanskom naselju, smešten na prvom spratu u modernom objektu spratnosti prizemlje + dva sprata, što budućim vlasnicima donosi....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 150.000 €
12.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Veoma komforan, prostran i idealno pozicioniran stan na 1. spratu u manjoj zgradi. Stan je odličnog rasporeda i fantastične strukture. Ima 55m2, i dvosobnog je tipa. Sastoji se od ulaznog dela, hodnika, trpezarije, kupatila, kuhinje, velike terase, dnevnog boravka i lepe spavaće sobe.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju funkcionalan i lepo organizovan dvosoiposoban stan od 55m², smešten u mirnom delu Kumodraža, u ulici Vojvode Stepe, na samo nekoliko koraka od okretnice autobusa 25P. Stan se nalazi na 1. spratu manje i uredne zgrade. Stan je bez dodatnih ulaganja i odmah useljiv, uredno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun polje, dvosoban, bez ulaganja. Odlično pozicioniran, u mirnoj ulici ovog porodičnog naselja, stan se nalazi na prvom spratu od ukupno 2, u maloj zgradi sa samo 6 stanova. Uknjižen, grejna 52 m , plus lođa 7 m2, ( građevinska 55 m2). Stan je renoviran, sređen i čine ga: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 182.850 €, 55,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 3.0, 55.41m2, Podno grejanje, Lift, Terasa Na prodaju trosoban stan na prvom spratu manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase površine 2.99m2. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 186.000 €, 56,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan se nalazi u mirnom i dobro povezanom delu naselja Konjarnik, u neposrednoj blizini Ustaničke ulice, sa brzom dostupnošću svih važnih sadržaja i linija gradskog prevoza. U pitanju je funkcionalan dvosoban stan površine 56m², smešten na prvom spratu uredne stambene zgrade sa liftom.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 15)

<< <1> >>