• GoHome Professional
do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji 3.spra - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji 3.spra - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji 3.sprat parking barem 50 m2

  • Za upit "do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji 3.sprat parking barem 50 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.329 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 117.800 €, 54,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 53,54m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 101.850 €, 46,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 46,29m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 117.800 €, 53,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji 3.sprat parking barem 50 m2'
128.800 €
128.800 €
149.350 €
  Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 127.000 €, 54,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.gsigma.rs

Nov, funkcionalan, moderan stan u useljenoj zgradi decembra 2025. godine. Savršen stan za kupce koji nemaju vremena i strpljenja da čekaju da se novi stan izgradi. Trosoban stan površine 54 m2. Treći sprat. Funkcionalan raspored i moderan dizajn u stanu. Dnevni boravak spojen je sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.250 €, 55,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1054879.. NOVI SAD, NOVO NASELJE - ŠONSI , JEDNOIPOSOBAN STAN, 55 m² Iz ponude izdvajamo jednoiposoban stan od 55 m² na lokaciji Novo Naselje - ŠONSI. Nekretnina je u kvalitetno građenoj zgradi, klasičan raspored stana. Dnevni boravak je vrlo prostrana, veće kvadrature, pravilnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 179.000 €, 70,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051443.. NOVI SAD, TROSOBAN STAN, DUPLEX, 70 M2 <span style="font-size:12.0pt;line-height:115%;font-family: " times="" new="" roman",serif"="">Oglašavam prodaju odličnog stana od 79m2. Uknjižen je na 70m2, međutim u pitanju je Duplex sa ispravljenim kosinama. Postoji mogućnost....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 5)

<< <1> >>