• GoHome Professional
do 180000 eura porasla cena 60 m2 renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180000 eura porasla cena 60 m2 renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura porasla cena 60 m2 renovirano

  • Za upit "do 180000 eura porasla cena 60 m2 renovirano" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 2.559 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+9%

Promena cene sa 153.000 € na 167.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 167.000 €, 60,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 145.000 €
01.10.2025 - 153.000 €
18.03.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan od 60 m², funkcionalno adaptiran iz dvosobnog, smešten u mirnom delu naselja Karaburma. Stan je idealan za kupce koji traže kvalitetan i dugoročan dom, u prijatnom i mirnom okruženju sa dosta zelenila u okolini. Stan se vodi kao visoko....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 169.950 € na 177.160 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BISTRICA, 177.160 €, 60,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.08.2025 - 169.950 €
19.04.2026 - 177.160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan – 60m², Bulevar Oslobođenja, Novi Sad Prodaje se prostran i luksuzno opremljen jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu – Bulevar Oslobođenja. Nalazi se na 7. spratu zgrade sa liftom, u mirnom okruženju, uvućenoj sa bulevara,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 169.950 € na 177.160 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BISTRICA, 177.160 €, 60,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 169.950 €
15.05.2026 - 177.160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN RENOVIRAN POLUNAMEŠTEN DVOSOBAN STAN NA BULEVARU OSLOBOĐENJA---Agencijska šifra: 1007564. Prodaje se kompletno renoviran, polunamešten dvosoban stan površine 60m2, koji se nalazi na 7. spratu stambene zgrade locirane na Bulevaru oslobođenja. Stan se sastoji od velikog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180000 eura porasla cena 60 m2 renovirano'
183.000 €
183.000 €
175.000 €
 
+12%

Promena cene sa 139.000 € na 155.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 126.000 €
30.11.2025 - 167.000 €
23.01.2026 - 139.000 €
15.04.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan dvoiposoban 2.5, površine 60m2, terasa ispred (uknjižen kao poslovni prostor), spratnosti pr/3, komplet renoviran, pogodan za porodično stanovanje ili izdavanje, zgrada je održavana agencijska provizija 2 % .

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 80.000 € na 85.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 85.000 €, 60,00 m2 cca 1420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 80.000 €
08.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen stan na strelištu od 52m2 stambene površine + 2 terase ( sa terasama kvdratura je oko 60m). U stanu je sve renovirano osim kupatila.stan ima pripadajući podrum .

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 160.000 € na 175.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 175.000 €, 59,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 160.000 €
03.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan, na odličnoj lokaciji! U prilici smo da Vam predstavimo renoviran I dobro organizovan trosobni stan. Iz prostranog hodnika ulazi se u sve prostorije. Kupatilo I kuhinja imaju prirodnu ventilacuju. Stan je uknjižen na 56m2, mereno je 59m2. Parking je obezbeđen u dvorištu....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 127.500 € na 133.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 133.000 €, 59,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 127.500 €
05.04.2026 - 133.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129667, I/, terasa(2), renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Struktura stana: Dnevna soba, kuhinja, manji hodnik do toaleta i spavace sobe. Ima poseban ulaz sa strane, a moze se uci i kroz hodnik zgrade, dve terase. Grejanje na struju, samo kes kupci, predat na....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 98.000 € na 110.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, Prozivka, 110.000 €, 62,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2025 - 120.000 €
16.07.2025 - 98.000 €
20.03.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Prozivka, na odličnoj lokaciji, prodaje se komforan i odmah useljiv dvoiposoban stan na drugom spratu u zgradi sa liftom površine 62m². Stan se nalazi u blizini škole, vrtića, marketa, pijace i sportskog centra. Sastoji se od predsoblja iz kojeg se ulazi u prostrani dnevni....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 157.590 € na 180.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 180.000 €, 62,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 157.590 €
25.02.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prostran dvoiposoban stan, dvostrano orijentisan, u neposrednoj blizini Sajma. Poseduje veliku dnevnu sobu,kuhinju, hodnik, kupatilo, veliku spavacu sobu, terasu i ostavu.Prodaje se sa ugradnim plakarima, kuhinjom pravljenom po meri od najboljih materijala i ugradnim....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 163.770 € na 168.900 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 168.900 €, 58,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2025 - 192.600 €
25.04.2025 - 187.460 €
11.05.2025 - 184.370 €
11.06.2025 - 174.000 €
22.08.2025 - 168.920 €
17.09.2025 - 163.770 €
25.02.2026 - 168.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, CENTAR, STARI GRAD, uknjižen, komforan DVOSOBAN STAN na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija nadomak samog srca grada, a opet ušuškan u zelenilo. Renoviran je pre izvesnog vremena, dobro je održavan. Vrlo lako se može dobiti još jedna soba s obzirom da je kuhinja....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 90.300 € na 110.500 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 110.500 €, 57,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 90.300 €
05.04.2026 - 110.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126901, PR/, renoviran, stara gradnja. Na prodaju kompletno renoviran stan sa dvorištem u prizemlju. Promenjene sve instalacije, urađena nova kuhinja i stan je spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.Dnevna soba i kuhinja u open space konceptu, odvojena soba sa dva....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 114.500 € na 119.500 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 119.500 €, 57,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 114.500 €
05.04.2026 - 119.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129668, PR/, renoviran, stara gradnja, dvorište/bašta, Adaptibilanu u 3. Stan se nalazi u neukopanom prizemlju i ima sopstveno zadnje dvoriste. Jedna spava soba, dnevna soba sa odvojenom kuhinjom, plus toalet. Potpuno renoviran. Grejanje na struju. Kes kupci, predato....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 169.500 € na 175.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 175.000 €, 63,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 169.500 €
22.04.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlično pozicioniran, lep komforan, u potpunosti renoviran dvosoban stan u neposrednoij blizini sajma. Dvorišno je orijentisan, tako da se ne čuje saobraćajna buka, gužva. Iz manjeg predsoblja je veza za lep, veliki, svetao dnevni boravak koji je šankom odvojen od opremljene kuhinjei....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.500 € na 159.500 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 149.500 €
29.04.2026 - 159.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

UKNJIŽEN 4.0 STAN NA KARABURMI NA PRODAJU! RETKO! Kontakt: +381668091211 Cena: 159.500 EURA Lokacija: Beograd, Palilula, Karaburma, sprat VP Površina: 64 m2 Struktura: Četvorosoban stan, koji se sastoji od: -​open space dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom; -​3 spavaće sobe;....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.350 € na 159.650 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 159.650 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.07.2025 - 149.350 €
27.02.2026 - 159.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana- renoviran-Avijatičarsko naselje Prodajemo renoviran stan na Avijatičarskom naselju, nalazi se na drugom spratu sa liftom u zgradi kvalitetne gradnje. Nekretnina je okružena zelenilom, ispred zgrade se nalazi parking koji nije zoniran. Poseduje 64m2, dvoiposobne je strukture,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 107.000 € na 115.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Crveni Krst, 115.000 €, 64,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 107.000 €
27.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici, idealnoj za porodičan život, odmah pored zgrade su obdanište, osnovna škola, IDEA, igralište, takođe aerodrom na 500 metara Stan je po strukturi trosoban, površine....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 159.650 € na 175.100 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 175.100 €, 64,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 154.500 €
23.07.2025 - 149.350 €
15.10.2025 - 159.650 €
17.04.2026 - 175.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju odličnog dvoiposobnog stana na Avijaciji. Stan je renoviran, sastoji se iz dve spavaće sobe, jedne veće i jedne manje, dnevnog boravka sa izlazom na terasu i kuhinje sa trpezarijom. Agencijska oznaka 1006928 ( Miloš 060/0458-834, 021/382-68-30, Kalidas 021, Novi....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 156.000 € na 170.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 170.000 €, 56,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 156.000 €
10.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana: 1100693, CENA: 170.000 + 3%. agencijske provizije. Potpuno renoviran, odmah useljiv, veoma svetao i udoban dvosoban stan sa terasom koja gleda na dvoriste zgrade, na odličnoj lokaciji, nedaleko od Novosadskog sajma. Uknjižen 1/1, moguća kupovina putem stambenog....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.500 € na 159.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 149.500 €
15.05.2026 - 159.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine vam nude funkcionalan troiposoban stan od 64m², na visokom prizemlju uredne manje zgrade (2 sprata), u mirnom delu Karaburme. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i dobro provetren, sa veoma praktičnim rasporedom prostorija. U izvornom je stanju, uredno održavan,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 154.500 € na 159.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 159.000 €, 65,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.05.2025 - 164.800 €
10.08.2025 - 160.680 €
26.09.2025 - 158.600 €
07.11.2025 - 154.000 €
07.12.2025 - 154.500 €
11.03.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvoiposoban stan na odlicnoj lokaciji, pogodan za porodice sa decom. U blizini škole, vrtići, marketi, Štrand, fakulteti, Promenada, Spens Oko zgrade ima više većih parkinga, 2 biciklane u sastavu zgrade, koje su raspoložive stanarima na korišćenje. Poseduje: Dnevnu sobu, praktičnu....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 154.500 € na 159.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 154.500 €
01.03.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan dvoiposoban stan na izuzetno traženoj i stabilnoj lokaciji u Novom Sadu, idealan kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurna investicija za izdavanje ili dugoročno ulaganje. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, marketi, kao i popularne gradske....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 18)

<< <1> >>