• GoHome Professional
do 180000 eura pogodan vrt što skuplji do 180 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180000 eura pogodan vrt što skuplji do 180 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura pogodan vrt što skuplji do 180 m2

  • Za upit "do 180000 eura pogodan vrt što skuplji do 180 m2" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 1.084 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ZLATIBOR, 138.000 €, 123,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju je prelepa, uknjižena kuća na mirnoj lokaciji Kobilja Glava, savršena za porodičan život, odmor ili rentiranje. Kuća ima 123 m2 i nalazi se na uređenom i ravnom placu od 681 m2, što pruža osećaj privatnosti, prostranosti i potpunog uživanja u prirodi. Objekat je obložen....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 135.000 €, 118,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je prostrana porodična kuća u mirnom delu Josićkog naselja, idealna za viš članovnu porodicu ili za one koji žele komfor i praktičnost. Osnovne informacije: Površina kuće: 118 m² u osnovi, a ima podrum, prizemlje i potkrovlje Površina placa: 1.227 m² Konstrukcija: kvalitetan....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 93.000 €, 83,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prijatna prizemna kuća površine 83m, smeštena u mirnom i porodičnom delu naselja Medoševac, nedaleko od centra Niša. Ova nekretnina je idealna za one koji traže praktičan, komforan dom sa manjim dvorištem koje ne zahteva mnogo održavanja. Kuća je dobro organizovana sa funkcionalnim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180000 eura pogodan vrt što skuplji do 180 m2'
140.000 €
138.000 €
50.000 €
 
-7%

Promena cene sa 70.000 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BRUS, 65.000 €, 42,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.06.2025 - 70.000 €
25.06.2025 - 67.000 €
10.09.2025 - 65.000 €
25.01.2026 - 70.000 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se opremljen jednosoban apartman površine 42 m², smešten u apart-hotelu Foka SPA u Brzeću. Gondola Bela reka udaljena je 600 metara, pomoću koje ste za 12 minuta vožnje na vrhu Kopaonika. Detalji apartmana: Struktura: Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 3)

<< <1> >>