• GoHome Professional
do 180000 eura pogodan 40 m2 zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180000 eura pogodan 40 m2 zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura pogodan 40 m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 180000 eura pogodan 40 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 3.159 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • 1.sprat
    • lođa
    • interfon
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Medaković, 150.000 €, 41,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Veoma lep jednoiposoban stan na dobroj lokaciji.Zgrada u kojoj se stan nalazi je odlična,bela fasadna cigla,lift,centralno grejanje.Stan se sastoji od ulaznog hodnika,kupatila,dnevne sobe sa trpezarijom,odvojene kuhinje,zasebne spavaće sobe i terase.Pogodan je kako za sopstvene potrebe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 75.000 €, 38,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Uknjižen stan površine 38 m² u srcu Gornjeg grada u Zemunu. Stan se nalazi u prizemlju stambene kuće sa samo dva stana, što garantuje privatnost i mir. Zbog svoje pozicije i strukture, prostor je podjednako pogodan za stanovanje ili kao poslovni prostor (ordinacija, kancelarija, salon).....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjižen, stambena zgrada. Ovaj šarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestižnoj lokaciji u blizini Čuburskog parka, na drugom spratu predratne zgrade bez lifta. Prodaje se namešten. Stan je stvarne površine 37 m², dok je uknjiženo 17 m². Sastoji se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180000 eura pogodan 40 m2 zadnjih 7 dana'
93.000 €
93.000 €
42.000 €
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 190.000 €, 40,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na vrlo prometnom mestu, blizu Đeram pijace: kod stanice tramvaja i pešačkog prelaza. Renoviran duplex; ima izlog i 2 ulaza (obavezno za HAACP standard), klima uređaj i toalet. Bez stepenica na ulazu Pogodan za tgovinu, usluge, pekaru, brzu hranu i drugo. Retka prilika za kupovinu....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 101.000 € na 96.350 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 96.350 €, 41,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 101.000 €
13.05.2026 - 96.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo komforan mali stan na dobroj lokaciji u potkrovlju novogradnje. Odličan, funkcionalan raspored. Mirno, urbano okruženje sa kompletnom infrastrukturom. Pogodno za život kao i za izdavanje. Završetak radova za oko dva meseca. Za sada keš kupci. Preporuka. Prostorije: Predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 187.000 €, 41,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prvom spratu zgrade, u centralnom delu Vidikovca nalazi se ovaj kompletno renoviran stan. U stanu je zamenjena elektro i vodovodna instalacija, postavljena alu stolarija sa elektro roletnama i komarnicima u spavacoj sobi, a u kuhinji PVC stolarija. Hrastov brodski pod, sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.600 €, 38,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 38 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 37,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

1.0, 37m2, lođa, lift, CG, telefon, interfon. Uknjižen U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u naselju Zemunske kapije koje spadaju u jednu od najtraženijih lokacija u ovom delu grada. Stan je jako malo korišćen i sve u stanu je novo. Po strukturi je jednosoban sa dograđenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjizen, stambena zgrada. Ovaj sarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestiznoj lokaciji u blizini Cuburskog parka, na drugom spratu predratne zgrade bez lifta. Prodaje se namesten. Stan je stvarne povrsine 37 m², dok je uknjizeno 17 m². Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 119.000 €, 37,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac - Vojvode Vlahovića 1.5, 37m2 (terasa 2m2), 2/3, EG, telefon, interfon U ponudi odličan i funkcionalan jednoiposoban stan na drugom spratu zgrade novije gradnje. Zgrada je uredna i održavana, na dobroj poziciji. Izuzetno svetao stan, dvostrane orijentacije sa terasom. Prostorije:....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 36.200 €, 43,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Tražite savršeno mesto za odmor, porodičnu kuću ili bavljenje poljoprivredom? Na prodaju je prostran plac u mirnom prigradskom naselju, na svega par minuta vožnje od centra Jagodine. Glavne karakteristike: Površina: 15 ari – prostran i funkcionalan plac pogodan za različite namene....