• GoHome Professional
do 180000 eura parking 1.sprat Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180000 eura parking 1.sprat Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura parking 1.sprat Najnovije

  • Za upit "do 180000 eura parking 1.sprat najnovije" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 2.153 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 174.420 €, 74,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan na odličnoj lokaciji na Panteleju, sa izuzetnom povezanošću sa svim delovima grada. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetnog stambeno-poslovnog objekta u izgradnji, projektovanog prema savremenim standardima stanovanja, sa posebnim akcentom na komfor, energetsku....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se stan ( dupleks) u centru grada , površine oko 80 kvm na licu mesta,(uknjiženo na 42 kvm ) na prvom i drugom spratu, grejanje podno na struju, nema lifta u zgradi. Sastoji se od : prvi deo ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom i toaletom) i sprat ( spavaća soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 139.000 €, 68,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

- Adice, Novi Sad - porodičan 2.5 stan, na prvom spratu - 2 x spavaće sobe, 2 x kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom - ulično orijentisan - grejanje na gas - parking mesto po ceni od 4.000evra - rok završetka mart 2027. godine - može na kredit Za sve dodatne informacije, obratiti....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180000 eura parking 1.sprat najnovije'
133.500 €
133.500 €
125.440 €
  Stan, NIŠ, Medijana, 179.520 €, 68,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, uskoro useljiv trosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, na par minuta hoda od Medicinskog fakulteta i Kliničkog centra. Stan se nalazi na prvom spratu modernog stambenog objekta kvalitetne gradnje, koji je građen termo blokom, sa fasadom debljine 10 cm i kvalitetnom....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 178.000 €, 76,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, u mirnom i porodičnom okruženju, u ponudi je potpuno nov i neuseljavan stan smešten na prvom spratu uredne zgrade. Stan je dvostran, što mu pruža obilje svetlosti i prijatnu prozračnost tokom celog dana. Kompletno je namešten, tačno onako kako je prikazano na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 132.500 €, 44,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen stan, bez ulaganja. Nalazi se u blizini Osnovne škole "14. oktobar", na prvom spratu stambene zgrade novije gradnje, uredna sa liftom. Ispred se nalazi javni parking. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, zastakljena terasa. Agencijska....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 132.500 €, 44,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen stan, bez ulaganja. Nalazi se u blizini Osnovne škole "14. oktobar", na prvom spratu stambene zgrade novije gradnje, uredna sa liftom. Ispred se nalazi javni parking. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, zastakljena terasa.....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 189.110 €, 105,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Jedan od najluksuznijih stambenih kompleksa u centru Obrenovca otvara vam vrata savremenog življenja u ambijentu koji spaja mir, eleganciju i vrhunski kvalitet. Kompleks je projektovan tako da pruži osećaj izdvojenosti i komfora, okružen bogatim zelenilom, prodavnicama, sportskom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan 80m2, na prvom spratu u mini zgradi sa četiri stana. Svaki stan je posebno uknjižen, ima svoj priključak za struju, vodu, gas i internet. Takođe, poseduje parking mesto i manje dvorište. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka u čijem je sklopu trpezarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 118.000 €, 39,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se potpuno nov, neuseljavan stan od 1.5 soba, smešten na 1. spratu moderne luksuzne zgrade sa liftom, u blizini Doma zdravlja. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: ulaznog hodnika dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom spavaće sobe kupatila terase Opremljen je potpuno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.000 €, 40,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stanovi u zgradi novije gradnje u Petrovaradinu. Stanovi se nalaze na prvom spratu zgrade sa liftom i funkcionalnog su rasporeda. Sastoje se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Nekretnina predstavlja odličnu investiciju,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 89.700 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Subotici, u neposrednoj blizini Ekonomskog fakulteta, u ulici Marije Vojnić Tošinice, nalazi se prostran salonski stan površine 87m², smešten na prvom spratu manje zgrade sa svega tri stana. Ovaj stan je jedini na spratu, što budućem vlasniku....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 82.000 €, 44,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U mirnom i uređenom naselju Tozino Voće, koje mnogi s pravom smatraju najlepšim delom Mladenovca, nalazi se stan koji spaja kvalitet, udobnost i praktičnost svakodnevnog života. Zgrada u kojoj se stan nalazi građena je od najkvalitetnijih materijala i odiše svežinom novije gradnje.....

 
 
 
  Stan, DOBANOVCI, 43.420 €, 24,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi funkcionalan jednosoban stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji, naselje Radiofar, Surčin. Stan se nalazi na prvom spratu i ima 23.47 m². Cena iznosi 1.850€/m², PDV nije uračunat u cenu. Kupci prve nekretnine ostvaruju pravo na povraćaj PDV-a. Struktura stana:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 11)

<< <1> >>