• GoHome Professional
do 180000 eura najnovije do 120 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 180000 eura najnovije do 120 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura najnovije do 120 m2

  • Za upit "do 180000 eura najnovije do 120 m2" pronađeno 407 nekretnina - prosečna cena 2.330 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 168.070 €, 48,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Lepa, kvalitetna petospratna zgrada u početnoj fazi izgradnje, sa liftom, odličnog kvaliteta, nalazi se na Opštini Zvezdara u blizini SC Olimp”, Cvetkove pijace” i Bulevara Kralja Aleksandra, u mirnom stambenom naselju u okruženju novoizgrađenih zgrada i privatnih kuća. Ulica je mirna,....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 86.400 €, 48,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Nišu-Mokranjčeva(Palilula)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja jednoiposobnog stana u Nišu-Mokranjčeva na 4. spr, bez lifta. Funkcionalan stan,sastoji se od komfornog dnevnog boravka,trpezarija sa kuhinjom,hodnik,kupatilo,odvojena spavaca soba i terasa.Za dodatne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 174.000 €, 47,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130126, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, stambena zgrada. Novogradnja koja se nalazi blizu Ade Ciganlije,autobusko stajalista, i drugi infrastrukturnih elemenata. Raspored,hodnik,dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 144.200 €, 47,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Podbara, ulica Miloša Obilića. Predstavljamo uknjižen kompletno renoviran dvosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Temerinske ulice. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo. Pozicioniran na prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Braće Jerković Soba: 1 Godina izgradnje: 1977 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.000 €, 47,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 47m² u samom centru Ćuprije. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade i poseduje dve terase koje pružaju dodatni komfor i više prirodnog svetla tokom dana, a nisu ušle u kvadraturu stana. Stan se sastoji od hodnika, dve spavaće sobe, kuhinje sa ostavom (špajzom),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 47,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan površine 64 m² (stambeni deo + terasa od 17 m²) u novijoj zgradi u ulici Matice Srpske. Stan je pozicioniran u prizemlju, funkcionalnog je rasporeda i maksimalno održavan. Stan se prodaje potpuno namešten. Obezbeđen parking za stanare. Poseban adut – Zastakljena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 102.610 €, 47,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je komforan dvosoban, površine 46,64m2, nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 105.000 €, 47,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

ODLIČAN dvoiposoban stan , komplet OPREMLJEN sa dva PARKING mesta , Adice ! CENA 105.000 + agencijska provizija od 3% +++ Agencijska oznaka stana 1101389, Novi Sad, Adice. Prodaje se opremljen dvoiposoban stan sa dva parking mesta u zgradi staroj tri godine. U stanu je sve novo, rađeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 164.500 €, 47,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132170, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju izuzetno funkcionalan manji dvoiposoban stan u blizini Futoske pijace i Centra. Stan je uknjizen i potpuno namesten se prodaje.. U blizini su skola, obdaniste, marketi a oko zgrade ima puno parkinga. Agent Dragan.....

 
 
 
  Stan, BANJA, 160.000 €, 46,35 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Dvosoban stan u okviru kompleksa Sunnyville, premium gradnja (vrata, parket, pločice), električne roletne, poluopremljen (ugrađena kuhinja i kupatilo, i rasveta kompletna), sunčana strana, pogled na Dunav. Zgrada je kvalitetne gradnje sa liftom, grejanje po utrošku. Neposredna blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 196.000 €, 46,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100605 - Cena 196.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se namešten stan na idealnoj lokaciji u centru grada u blizini keja, Riblje pijace, Dunavskog parka, škola, vrtića i na samo nekoliko minuta hoda do pešačke zone, a opet dovoljno udaljen od gužve i buke.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 160.000 €, 46,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

U ponudi svetao, zapadno orijentisan stan u najlepšem delu Bloka 45. Izvorno 1.0, adaptiran u 1.5. Delimično renoviran. Od prostorija: hodnik, spavaća, dnevna soba, kuhinja, trpezrija i kupatilo. Nalazi se na visokom prizemlju u zgradi sa dva nova lifta. Okružen parkovima i šetalištem....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 160.000 €, 46,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 101.850 €, 46,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 46,29m2, nalazi se na drugom spratu u zgradu sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je stambeno-poslovni kompleks koji se gradi na odličnoj lokaciji na Paliluli. Moderan dizajn čini ga veoma atraktivnim. Prodaje se jednoiposoban stan površine 46m2, u prizemlju. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila. U gradnji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 159.850 €, 46,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 1.5, 45.67m2, Podno grejanje, Lift Na prodaju jednoiposoban stan na drugom spratu manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od jednespavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase površine 3.85m2. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 102.610 €, 46,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 123.000 €, 46,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 46m², smešten u kvalitetnoj novogradnji u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Stan je po strukturi dvosoban, sa odvojenom spavaćom sobom, što pruža dodatni komfor i odličnu organizaciju prostora. Prodaje se potpuno namešten, sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 101.000 €, 46,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Prodaje se funkcionalan stan površine 46m² na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao investicija. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom. Struktura stana je veoma praktična – poseduje dve spavaće sobe, što ga čini pogodnim za porodicu, parove ili izdavanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 138.000 €, 46,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 133.900 €, 46,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 3091542 - Vikendica u šumi van saobraćaja i buke u ulozi restorana. Uz cvrkut ptica u prirodi restoran "KOD SOMA" u Čortanovcima na obali Dunava. U neposrednoj blizini nalazi se plaža, tereni za zabavu i razna druženja. Vikendica je preuredjena i funkcioniše kao....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 155.000 €, 46,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Slanački Put, 1/6, lift, terasa, funkcionalan 2.0 svetao stan, u kompleksu Sunnyvill Premium 2, u novijoj zgradi, odlično pozicioniran, pogled na Dunav i okolinu, blizina svih infrastrukturnih sadržaja, pogodan kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 28.000 €, 46,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Evo predloga za oglas: **Vikend kuća na Moravi – idealna za odmor i ribolov** Prodaje se **legalizovana vikend kuća** smeštena **direktno pored reke Morave**, sa prelepim pogledom i idealnom pozicijom za odmor, vikend uživanje ili porodični beg iz grada. **Glavni objekat:** * Prizemlje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 189.294 €, 45,07 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

2.0, 45.07m2, terasa 4m2, podno grejanje, lift, I/IV. Građevinska dozvola 🏡 Na prodaju moderan mali stan – idealan za život ili investiciju! Rezervacije u toku! U ponudi funkcionalan i moderno projektovan stan vrhunskog kvaliteta gradnje, savršen za udoban život ili izdavanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Vojvode Vlahovića - Miodraga Živanova 1. 5, 45m2, lođa, visoko prizemlje, CG, telefon, interfon, parking Prodaje se odličan jednoiposoban stan površine 45 m² u ulici Miodraga Živanova, naselje Vojvode Vlahovića. Stan je funkcionalnog rasporeda, veoma lepo održavan i ne zahteva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 149.900 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Gandijeva Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 1 Godina izgradnje: 1984 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 75.000 €, 45,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan 45m2 na Paliluli, u blizini ambulante Rasadnik. Stan je uknjižen na 32m2, zahvaljujući iskorišćenim kosinama i zastakljenoj terasi, pruža oko 45m2. Stan se nalazi na sedmom spratu, sa liftom, iznad stana su tavanske prostorije. Stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 101.970 €, 45,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan kod Gradske bolnice, površine 45m2, na sedmom spratu zgrade sa dva lifta. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe, dve manje spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je u izvornom stanju, ima centralno grejanje, stolarija je drvena. Odlična lokacija i pogled na....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 90.000 €, 45,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U samom centru Vrnjačke Banje nalazi se predivan stambeni kompleks koji objedinjuje komfor, sadržaj i izuzetnu lokaciju. Ovaj moderan ambijent pruža kvalitetan način života, uz sadržaje koji doprinose svakodnevnom uživanju i praktičnosti. U ponudi je lep i osvetljen stan površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 135.000 €, 45,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal površine 45 m² nalazi se u centru Vrnjačke Banje, što ga čini pogodnim za različite poslovne namene. Objekat je smešten u atraktivnoj gradskoj zoni, u delu koji omogućava dobru vidljivost i pristupačnost. Zahvaljujući lokaciji u centru, prostor predstavlja praktično rešenje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 120.000 €, 44,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Interfon Jovanke Radaković Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2012 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BANJA, 165.000 €, 44,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Samo u našoj ponudi moderan, izuzetno funkcionalan stan u naselju Sunnyville. Korisne površine 44m2, ukupne građevinske 48m2. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa izlazom na prelepu terasu, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stan se prodaje sa ugradnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 162.800 €, 44,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132163, I/III, uknjižen. Svetao, dvostrano orijentisan stan, veoma funkcionalnog rasporeda. Iz ulaznog hodnika ulazi se u sve prostorije: dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu i kupatilo. Na lođu se može izaći iz dnevnog boravka. Ulaz uredan,....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 80.000 €, 44,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Stan poseduje dnevnu sobu, spavaću sobu i ambijentalno osvetljenje. Kvadratura stana je 44m2. Nalazi se na 2 spratu u kompleksu Milmari-Vikend naselje, lamela L. Stan je upisan i legalan 1/1. Prodaje se kompletno opremljen. U kompleksu se nalazi Recepcija koja je sprat ispod, takodje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 162.800 €, 44,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132163, I/III, uknjizen. Svetao, dvostrano orijentisan stan, veoma funkcionalnog rasporeda. Iz ulaznog hodnika ulazi se u sve prostorije: dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, spavacu sobu i kupatilo. Na lodju se moze izaci iz dnevnog boravka. Ulaz uredan,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 88.000 €, 44,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan, na atraktivnoj lokaciji, u blizini Velikog parka.Struktura: dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, hodnik, terasa.Stan je funkcionalan, svetao. Nalazi se u mirnom i atraktivnom delu grada, u neposrednoj blizini Velikog....

 
 
 
  Stan, VINIK, 98.750 €, 44,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderno dizajnirana stambeno-poslovna zgrada spratnosti 2Po+P+5 na Panteleju. Prodaje se jednoiposoban stan površine 43,89m2, koji se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po najvišim standradima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 127.600 €, 44,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Novo Naselje, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju u Novo Naselje, Novi Sad, udaljen svega 2 minuta hoda od Kruznog toka. Stan se nalazi na prvom spratu atraktivnog kompleksa u Novom Sadu. Uknjižen je, 44m2! Dvosobne strukture, u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 145.000 €, 44,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

*Naša Preporuka*-Prodajemo u Novom Sadu na Grbavici Uknjižen Dvosoban stan 44 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u visokom prizemlju,dvorišne orijentacije poseduje Dnevnu sobu sa kuhinjom,spavaću sobu,predsoblje,kupatilo i Lepu TerasuGrejanje je CentralnoStan je Namešten....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 173.000 €, 43,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Mileve Marić Ajnštajn Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2012 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 407)