• GoHome Professional
do 180000 eura najnovije 150 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180000 eura najnovije 150 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura najnovije 150 m2 što skuplji

  • Za upit "do 180000 eura najnovije 150 m2 što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 154.500 €, 162,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličnu kuću u gradu! Nekretnina uvučena od gradske buke. Prelep plac sa dvorištem. Na samom placu dva objekta, od kojih je jedan sagrađen 2000. godine, opremljen PVC stolarijom, hrastovim parketom, odličnom keramikom. Korisna površina novijeg objekta iznosi 99m2.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 198.000 €, 150,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux, potpuno namešten stan se nalazi u Subotici, u centralnom delu naselja Prozivka, u novoj zgradi useljenoj pre dve godine. Stan od 150 m2 na prvom spratu je uknjižen na vlasnika, neto površina stambenog dela 100 m2 i prelepa terasa 50 m2. Sastoji se od moderno uređenog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 198.000 €, 150,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*Na prodaju kuća u mirnom delu Čuruga, na placu od 2877m2. Osim prostranog stambenog dela sa dva odvojena ulaza (prizemlje i sprat) ova nekretnina nudi dodatne pogodnosti poput dva zatvorena magacina za skladištenje i poslovni prostor koji može poslužiti za razne namene. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 198.000 €, 155,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća. Za više informacija, zovite agenciju. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 197.600 €, 152,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Jagodine, u samom centru grada, nalazi se prostran stan površine 152 m², idealan za one koji traže komfor, funkcionalnost i prestižnu lokaciju. Stan raspolaže sa četiri spavaće sobe, od kojih je jedna master soba sa sopstvenim kupatilom, kao i sa ukupno tri kupatila. Posebnu....

 
 
 
  Kuća, CENEJ, 196.270 €, 140,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća u mirnom delu Čeneja. Prizemlje u odličnom stanju, sprat kompletno renoviran, a ogroman podrum nudi razne mogućnosti. Prostran plac od 675m² idealan za porodični život ili dodatne sadržaje. Odlična prilika! Ukoliko vam je potrebno dodatnih informacija, pozovite....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 195.700 €, 152,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je spratna, u osnovi 76 m2. Kuća poseduje podrum koji se prostire ispod pola kuće. Kuća ima baštu, koju od dvorišta deli garaža. Kuća je idealna za porodicu sa decom, obzirom da se u blizini nalazi veliki lepo uređen park u kojem se nalazi osnovna škola i sportski tereni. Uknjiženo....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 195.700 €, 145,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi. Porodična komforna spratna kuća na potezu Starih Ledinaca. Na uzvišenju u neposrednoj blizini nacionalnog parka. Sastoji se od Dnevnog boravka,kuhinje,dva kupatila i četiri spavaće sobe . Ispod kuće podrum. Prilaz do kuće asvaltni. .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 195.700 €, 145,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi. Porodična komforna spratna kuća na potezu Starih Ledinaca. na uzvišenju u neposrednoj blizini nacionalnog parka. Sastoji se od Dnevnog boravka,kuhinje,dva kupatila i četiri spavaće sobe .Ima i podrum. posedujesvu infrastrukturu. Prilaz do kuće asvaltni. Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 195.700 €, 145,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Ledinci, uknjižena dvojna kuća. Plac fizički razdvojen. Terasa.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180000 eura 150 m2 što skuplji (2363)
  • do 180000 eura najnovije što skuplji (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>