• GoHome Professional
do 180000 eura do 120 m2 Najnovije duplex - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180000 eura do 120 m2 Najnovije duplex - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura do 120 m2 Najnovije duplex

  • Za upit "do 180000 eura do 120 m2 najnovije duplex" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-14%

Promena cene sa 215.000 € na 185.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 117,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 215.000 €
17.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo prelep duplex stan na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi u blizini svih sadržaja potrebnih za život (pekara, prodavnica, škola, igraonica za decu). Struktura stana: predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom iz koje se izlazi na terasu, prostorija za ostavu, stan u gornjem delu poseduje....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Miroslava Jovanovića, 1/1, eg, uknjižen, dupleks, renoviran, bašta-Stvarna površina-104m2 , ugovorna površina-104m2, Prodaje se uknjižen 4.0 duplex od 104m2 u ulici Miroslava Jovanovića .Veoma je svetao i odlično je povezan sa svim delovima grada, u blizini vrtića, škola, prodavnica.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 118.450 €, 116,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2022.,

www.indomio.rs

FANTASTIČNA PONUDA!!! Odličan duplex u novijoj zgradi. 2 terase nisu ušle u kvadraturu. Za više informacije pozovite. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 120.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 125.000 €
20.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

Povoljna ponuda ! Komforan duplex stan u stambenoj zgradi novije gradnje u naselju 25.maj, u blizini sportskog centra, bazena, škole, vrtića, marketa. Stan je uknjižen na 110m2, donji nivo na 54m2, gornji na 56m2. Stan ima 120m2 korisne površine sa maksimalno iskorišćenim kosinama....

 
 
 
  Stan, VRŠAC, Centar, 122.000 €, 120,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan sa kompletnim stvarima, centar Vršca, duplex, prvi sprat, cg etažno, alu stolarija, parket, laminat, pločice u kuhinji i kupatilu, klima, prvi nivo predsoblje, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, kupatilo, ostava, terasa, drugi nivo tri sobe i toalet. Pripadajuće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 66.000 €, 120,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se duplex stan kod Pravnog fakulteta. Površine je 120m2, nalazi se na III spratu. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase. Grejanje je centralno. Stan je namešten i opremljen nameštajem i potrebnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 165.000 €, 120,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex, uknjižen kao idealni deo kuće. Stan se nalazi na lokaciji Stari Cerak. U izvornom stanju. Odmah useljiv. Mogućnost grejanja na gas, struju ili čvrsto gorivo. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 179.000 €, 119,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.indomio.rs

U samom centru grada luksuzno opremljen duplex od 119m2 na 2/2 spratu u zgradi bez lifta. Stan se sastoji iz dve etaže, u donjem delu se nalazi trpezarija, kuhinja, dnevna soba, spavaća soba i kupatilo. U gornjem delu koja čini galeriju od 45m2 se nalazi se spavaća soba, radna soba.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 187.000 €, 117,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan duplex od renomiranog investitora od 95 m2 plus terasa 25 m2. Stan se nalazi na četvrtom spratu stan broj 24. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 1 spavaće sobe, toaleta i terase, i na drugom nivou 2 spavaće sobe i kupatilo. Objekat....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 155.320 €, 116,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1017706 Na prodaju odličan četvorosoban duplex u izgradnji, smešten u centru Vrbasa, na odličnoj lokaciji, u blizini autobuske stanice i gimnazije. Stan će imati podno grejanje na gas sa kalorimetrima, što omogućava efikasnu kontrolu potrošnje i troškova. Odlikuje....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180000 eura do 120 m2 duplex (1301)
  • do 180000 eura do 120 m2 najnovije (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.