• GoHome Professional
do 180000 eura 80 m2 pogodan što manji uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180000 eura 80 m2 pogodan što manji uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura 80 m2 pogodan što manji uknjižen

  • Za upit "do 180000 eura 80 m2 pogodan što manji uknjižen" pronađeno 39 nekretnina - prosečna cena 1.970 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Odličan trosoban stan u jezgru starog grada Sveže renoviran, trenutno u funkciji kancelarijskog prostora, mada vrlo pogodan i za lagodno življenje u centru grada. Stan je uknjižen 1/1 i bez tereta, a sa terasom ukupne kvadrature od 80m² Šifra: 1028551 Pozovite!!! 0638822439....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 147.000 €, 73,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je četvorosoban stan u strogom centru Niša uknjižene površine 73m2, ul.Nikole Pašića u zgradi bez lifta. Nalazi se u blizini SUP-a, Osnovnog suda, Narodnog pozorišta, fakulteta Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 124.070 €, 73,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodičan stan, veoma komforan u blizini Futoške pijace. Od centra Novog Sada svega par minuta. Izuzetna lokacija! Pogodan je i za izdavanje. Stan je svetao, poseduje veliku terasu. Prodaje se sa nameštajem. Stan je uknjižen 1/1. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180000 eura 80 m2 pogodan što manji uknjižen'
118.450 €
118.450 €
160.100 €
  Stan, NOVI SAD, 180.000 €, 74,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju - Bulevar Oslobođenja, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Bulevaru Oslobođenja, Novi Sad. Prodaje se stan na jednoj od najlepših i najatraktivnijih lokacija u gradu. Na Bulevaru Oslobođenja u zgradi od crvene fasadne cigle....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo uknjižen lokal površine 74 m smešten na izuzetno prometnom mestu, kod pijace na Bežanijskoj kosi. Sastoji se od dve prostrane odvojene prostorije sa dva ulaza, koje je moguće spojiti i napraviti open-space koncept, u zavisnosti od potrebe kupca. Smešten je u prizemlju, a....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 195.700 € na 185.400 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.12.2025 - 206.000 €
04.02.2026 - 195.700 €
22.03.2026 - 185.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2025.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*Prodajemo na Bulevaru Oslobođenja Uknjižen Trosoban Stan od 74 m2 na Top Lokaciji stan se nalazi na Trećem spratu kvalitetne zgrade svega desetak minuta od svih važnijih objekata u gradu. Pogodno je za porodično stanovanje ili poslovne aktivnosti. Ceo stan je....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 195.500 € na 185.400 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BISTRICA, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 206.000 €
04.02.2026 - 195.500 €
03.04.2026 - 185.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je svetao i izuzetno funkcionalan stan smešten na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija – samom Bulevaru Oslobođenja. Nalazi se u zgradi od kvalitetne fasadne cigle, poznatoj po uredno održavanom ulazu, velikoj biciklani u prizemlju i prostranoj zajedničkoj prostoriji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 149.900 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

CERAK - DUPLEX UKNJIŽEN, POGODAN ZA ADAPTACIJU! Cena: 149.900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 75m2 Struktura: dupleks koji se sastoji od: - ulaznog hodnika - dnevnog boravka - kuhinje - trpezarije - dve spavaće sobe - dva kupatila - dve terase OPIS: Na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 149.900 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114307, I/I, dupleks, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, deljiv, stambena zgrada. U ponudi nudimo stan u mirnoj ulici na Ceraku. U neposrednoj blizini....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114307, I/I, dupleks, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, deljiv, stambena zgrada. U ponudi nudimo stan u mirnoj ulici na Ceraku. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 187.500 €, 75,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis lokacije: Miran kraj, sa dobrom infrastrukturom i sa dosta zelenih površina. Zgrada se nalazi u dvorištu punom zelenila, uredan ulaz, sa tri renovirana lifta ( uključujući i teretni lift). U neposrednoj blizini zgrade sa nalazi poslednje stajalište autobuske linije 26, zatim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CERAK - DUPLEX UKNJIŽEN, POGODAN ZA ADAPTACIJU! Cena: 150000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 75m2 Struktura: dupleks koji se sastoji od: - ulaznog hodnika - dnevnog boravka - kuhinje - trpezarije - dve spavaće sobe - dva kupatila - dve terase OPIS: Na prodaju....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 45.000 €, 76,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Jazak, Prodaje se uknjižena kuća od 46 m² u mirnom delu Jaska, u podnožju Fruške gore – idealno mesto za sve koji žele da pobegnu od gradske gužve i uživaju u prirodi i čistom vazduhu. Osnovni podaci: • Kuća: 46 m² (uknjiženo) • Pomoćni objekat: 30 m² (uknjižen) • Plac: 241 m² (uknjižen)....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 76,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi na izuzetno lepoj lokaciji u CENTRU grada. Salonskog tipa u zgradi sa liftom. Dvostrano orjentisan. Pogodan za promenu rasporeda i prilagodjavanje potrebama kupca. Struktura: dve sobe koje imaju izlaz na terasu koja je celom sirinom stana, kuhinja sa trpezarijom, ostava,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo stan koji se nalazi na Ceraku,u mirnoj ulici,na prvom spratu zgrade sa svega četiri stana. Stan je na dva nivoa,sa mokrim čvorom na svakom. Na prvom nivou se nalaze kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba,toalet i terasa. Na drugom su dve spavaće sobe,kupatilo i terasa na....

 
 
 
  Farma, LOZNICA, 86.000 €, 76,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju seosko domacinstvo u Grncari kod Loznice od 285 ari zemlje. Na domacinstvu se nalazi kuca od 76 m2 (dve sobe, kuhinja, trpezarija i kupatilo, objekat za drzanje stoke 40x4,5m, dva cardaka za drzanje zitarica i bunar.Svi objekti su uknjizeni i legalizovani. 205 ari se nalazi....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 117.800 €, 76,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, useljiv, na odličnoj lokaciji. Ova prelepa stambena prilika se sastoji od velike spavaće sobe, male spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, kupatila, toaleta i dve terase. Kvalitetan tarket pod, etažno na struju putem sopstvenog kotla i radijatora. Dve....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 164.800 €, 76,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan ulični lokal u dva nivoa na atraktivnoj lokaciji. Lokal je skoro potpuno renoviran. Pogodan za više vrsta delatnosti. Poseduje sanitarni čvor i prodaje se potpuno prazan. U prirodi lokal ima 80 m2! Galerija 50 m2, polusuteren 30 m2! Uknjižen 1/1 na vlasnika. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 169.400 €, 77,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban, komforan stan u blizini Pravnog fakulteta, 77 m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade kvalitetne gradnje, sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Na podovima je parket, stolarija....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 192.000 €, 77,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi poslovni prostor uknjižen na vlasnika bez tereta i zabeležbi. Nalazi se na visokom prizemlju poslovno - sambenog kompleksa YUBC. Sastoji se od kancelarijskog dela 41m2, sa dva morkra čvora i ostavom; i bašta (terasa) od 36m2. Pogodan za ordinacije, salone lepote, kancelarije,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 152.450 €, 77,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan Petrovaradin Oglašavamo prodaju prostranog troiposobnog stana u mirnom kraju Petrovaradina. Stan je pogodan za renoviranje pa mu i cena nije fixna. Nekretnina poseduje trpezariju koja izlazi na zastakljenu terasu od 4m2,veliku dnevnu sobu,odvojenu kuhinju,dve manje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 186.100 €, 77,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114790, VIII/XII, klima, lift(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, ostava, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, stambena zgrada. U ponudi predstavljamo stan u vojnim zgradama na Banjici. Nalazi se u Paunovoj ulici u kojoj cirkuliše....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 187.000 €, 79,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odlična stana u novoizgradjenoj zgradi na Margeru. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade. Stan je površine 79m2 i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, degažmana, kupatila, toaleta i terase. Grejanje u stanu je etažno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 170.000 €, 80,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117454, PR/III, uknjižen, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, deljiv. Uz stan se dobija parking mesto za mali auto, spoljasnja ostava i dvoriste. Video nadzor. Prodaje se polu namesten. Ulaz u stan je kroz zasebnu kapiju, iz antrea se ulazi u dnevnu sobu, manju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 185.000 €, 80,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno retko u ponudi ! Salonski stan u strogom centru Novog Sada, u pešačkoj zoni, pored palate Vatikan, u pozadini Trga Slobode, Katoličke porte i Srpskog Narodnog pozorišta. U okruženju su poznati novosadski kafići i poslastičarnice kao i kulturni sadržaji. Stan je sam na spratu,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Miljakovac, 165.000 €, 81,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Uknjižen objekat na 81kvm, a faktičko stanje je 101kvm. Lokal radi u kontinuitetu poslednjih 10 godina. Trenutno je zakupac u prostoru koji bi možda produžio Ugovor o zakupu. Prostor je pogodan za razne delatnosti. Prostorije: glavna prostorija, prodajna prostorija, kancelarija, magacin,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 99.600 €, 83,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118898, I/I, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada dobra, parking, tavan, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv, dvorišna zgrada. Prodaje se gornja etaža kuće koja se sastoji od dva stana ukupne površine 83m2. Svaka stambena jedinica ima svoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 130.000 €, 84,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan koji se nalazi na prestižnoj lokaciji u ulici Aleksandra Nenadovica u Nisu, u neposrednoj blizini tržnog centra Kalce i Foruma, kao i brojnih maloprodajnih objekata, pošte, vrtića, škola, marketa, restorana, kafića i javnog prevoza. Lokacija omogućava maksimalnu funkcionalnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 92.000 €, 84,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u širem centru Zrenjanina površine 84 m2. Sastoji se od pred ulaza koji je natkriven nadstrešnicom, prostranog, svetlog lokala za izdvojenom čajnom kuhinjom i kupatilom. Grejanje je na struju. Ispred lokala postoje tri parking mesta. Nalazi se na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 169.000 €, 84,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91189, NPR/III, terasa, uknjižen, novogradnja, garaza, ostava, pogodan za pp. Veoma komforan, svetao stan u neposrednoj blizini parka Šumice. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu od 24m2 i povezan je sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 100.800 €, 84,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118897, PR/I, salonski, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, dvorišna zgrada. U ponudi je stambena jedinica u kući. Kuća se sastoji od tri stambene jedinice na dva nivoa. U donjem....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 175.000 €, 85,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U STROGOM CENTRU Paracina prodajem POSLOVNI PROSTOR-LOKAL OD 85,4m2. Bez ulaganja. Pogodan za sve delatnosti. Uknjizen. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Prodaja · 85m² · 175.000€.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 180.000 €, 85,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan u strogom centru blizu hotela Putnik površine 85m2, uknjižen. Iznad cele površine stana je tavanski prostor, koji je adaptiran i u funkciji, tako da stan ima realno oko 140m2. Nalazi se u neposrednoj blizini Dunavskog parka, Zmaj Jovine ulice i Riblje pijace.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 174.000 €, 87,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

U Novom Sadu, kvalitetan dvoetažni stan 87kvm na lepoj lokaciji - Bulevaru Evrope, uknjižen 1/1. Zgrada je novije gradnje (gradilo "Sunce"), sa dečijim igralištima i teretanama na otvorenom prema bulevaru, sa puno zelenila i većim brojem parking mesta. Lokacija je dobro pokrivena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 152.340 €, 87,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan raspored. Uknjižen stan u novijoj zgradi. Izuzetno miran kraj, pogodan za porodičan život. Stan je po strukturi trosoban, 87m, trostrano orijentisan. Poseduje 2 spavaće sobe, od kojih jedna izlazi na terasu, prostran dnevni boravak sa izlazom na drugu terasu s pogledom....

 
 
 
  Poslovni prostor, KULA, 89.700 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se funkcionalan poslovni prostor površine 87 m², u centru Kule, na atraktivnoj i prometnoj lokaciji – idealan za razne vrste delatnosti! Karakteristike lokala: Površina: 87 m² Dve odvojene prostorije Sanitarni čvor (kupatilo/WC) Grejanje na struju – inverter klima uređaj Ulični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 87,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Podbara, veliki četvoroiposoban dupleks ,120m2 ! +++ Agencijska oznaka stana 1042299, Novi Sad, Podbrara. Oglašavamo prodaju četvoroiposobnog dupleksa u novijoj zgradi na odličnoj lokaciji. Kvalitetna gradnja. Stan ima 120m2, ali je uknjižen na 87m2 zbog kosina. U prvom nivou komotan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-38 (od ukupno 36)

<< <1> >>