• GoHome Professional
do 180000 eura 80 m2 namešten duplex - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180000 eura 80 m2 namešten duplex - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura 80 m2 namešten duplex

  • Za upit "do 180000 eura 80 m2 namešten duplex" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 1.949 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 195.000 €, 77,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran troiposoban duplex u Futoškoj ulici , savršen za porodičan život. Stan se nalazi na par minuta hoda od centra grada u neposrednoj blizini su vrtić, osnovna i srednja škola (sve udaljeno manje od tri minuta pešice), kao i market i Futoška pijaca. Stan dvorišno orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 173.040 €, 86,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2022.,

www.indomio.rs

Odličan namešten duplex bez ulaganja u Kisačkoj! Odlična cena za nekretninu na ovoj lokaciji! Naša preporuka! Donja etaža: dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, terasa, kupatilo. Gornja etaža: dnevni boravak, kuhinja, 3 spavaće sobe, kupatilo, garderober. Stan u Erkerovoj zgradi, vrhunska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 82.400 €, 80,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Čalijama, na mirnoj i lepoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, odvojene spavaće sobe i dnevnog boravka, spojenog sa kuhinjom i trpezarijskim delom, kupatilo sa kadom, ukupne površine 40 m2. Na podu je laminat, stolarija drvena.Prodaje se namešten.Zgrada....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180000 eura 80 m2 namešten duplex'
173.040 €
173.040 €
185.400 €
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 183.380 €, 79,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan duplex kompletno namešten sa novom tehinkom koja je pod garancijom. Nekretnina bez ulaganja, uknjižena. Nalazi se na svega par minuta od pešačke zone, blizina škole, vrtića, autobuske linije. Uknjižen je na vlasnika 1/1. Pozovite nas za dodatne informacije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 162.740 €, 79,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan duplex kompletno namešten sa novom tehinkom koja je pod garancijom, nalazi se na svega par minuta od pešačke zone, blizina škole, vrtića, autobuske linije. Uknjižen je na vlasnika 1/1. Pozovite nas za dodatne informacije, naša preporuka. Kontakt telefon 0631231262....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 183.080 €, 79,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan duplex kompletno namešten sa novom tehinkom koja je pod garancijom, nalazi se na svega par minuta od pešačke zone, blizina škole, vrtića, autobuske linije. Uknjižen je na vlasnika 1/1. Pozovite nas za dodatne informacije, naša preporuka. Terasa, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.250 €, 77,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi. Prelep duplex u centru Novog Sada. Kopletno renoviran stan, promenjene sve vodovodne i strujne instalacije. Prodaje se kompletno namešten sa tehnikom. Blindirana ulazna vrata, PVC stolarija, prvoklasni parket, italijanska keramika. Fenomenalna investicija kako za život....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.600 €, 77,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prelepoj, mirnoj ulici na telepu prodaje se namesten duplex. Na prvoj etazi dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, spavaca soba , kupatilo i ostava iz hodnika. Iz dnevnog boravka izlaz na prostranu terasu koja takodje ima ostavu. Na druhoj etazi spavaca soba i polu soba koja moze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 114.600 €, 76,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

POVOLJNO ! Prodaje se funkcionalan i svetao duplex od 76m2, u lepoj ulici na Podbari. Lokacija je izuzetna - svega 5 minuta laganog hoda do strogog centra grada. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve komforne spavaće sobe i kupatila. Prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 159.500 €, 84,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, KLISA površine 84m2. Stan je duplex bez kosina. Poseduje dva mokra čvora i dve terase. Savršen raspored prostorija. Prodaje se komplet namešten. Odlična lokacija u blizini Škole, Vrtića, pijace, marketa kao i ostalih sadržaja. Obezbeđen parking. Centralni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 151.410 €, 86,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam četvorosoban komforan duplex u Kisačkoj ulici. Stan je prostran i svetao, u mirnom i uređenom delu grada u blizini svih važnih sadržaja. Nalazi se u kvalitetnoj zgradi sa malim brojem stanova i obezbeđuje mir i privatnost. Strukturu stana čine dve etaže ukupne površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 151.400 €, 86,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100622, Stanica, četvorosoban, 86m2, četvrti sprat. Četvorosoban duplex stan u novogradnji, 4/4 spratnost, u odličnoj zgradi u blizini Železnicke stanice., dvostrano orijentisan. Donji etaža se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i kupatila. Gornja etaža poseduje....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 72.000 €, 86,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

VRBAS, 86m2, TROSOBAN Prodaje se namešten trosoban duplex u Vrbasu. Na prvom spratu se nalazi dnevni boravak sa delimično odvojenom kuhinjom i toalet. Na drugom spratu se nalaze tri spavaće sobe i kupatilo. Ispred zgrade se nalazi slobodan parking. Cena 72.000€ + 3% posrednička naknada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 191.580 €, 73,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4.0 stan u PETROVARADINU površine 73m2. Stan je dvoetažni duplex. Nalazi se u kvalitetnoj vili, Miran koncept stanovanja. Odlična komunikacija sa Gradom. Parking ispred stana. Pripadajuča ostava uz stan. Ispred stana ograđeno dvorište oko 33m2. Izuzetno funkcionalan i iskorišten.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 11)

<< <1> >>