• GoHome Professional
do 180000 eura 60 m2 opremljen - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 180000 eura 60 m2 opremljen - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura 60 m2 opremljen

  • Za upit "do 180000 eura 60 m2 opremljen" pronađeno 1 003 nekretnina - prosečna cena 2.294 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lođa
    • kablovska
    • dve lođe
    • 1.sprat
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 161.580 €, 59,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 109.400 €, 59,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep trosoban duplex, na prvom nivou je ulaz, stepenicama gore, i ostalo je na jednoj etaži, 2 spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, kupatilo. Moderno opremljen, nikoga ne ostavlja ravnodušnim! Sve preporuke! Lift.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 125.360 €, 61,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 191.580 €, 61,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nalazi se u manjoj ulici odlično povezanoj sa ostatkom grada, a sam stan je strukturno odličan, veoma svetao i moderno opremljen nameštajem i tehnikom. U dvorištu zgrade je parking mesto koje pripada vlasniku stana i uračunato je u cenu stana. Za sve informacije slobodno pozovite!....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 94.000 €, 59,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 58,81 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 169.000 €, 59,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107921, I/X, lift, uknjižen. Na prodaju dvosoban stan na Limanu 2. Ukupna neto površina 62 m2, bez terase 56m2. Stan je renoviran, i prodaje se kompletno opremljen, a može i bez nameštaja po želji kupca. Nalazi se na prvom spratu, dvostrano orjentisan, sa pogledom na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 35.400 €, 59,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Skojevsko naselje, Luke Vojvodića, preko puta Hrama Sv. Luke. Dostupan od 1. februara 2025. godine Izuzetna lokacija u naselju, zgrade okružene parkovima i zelenilom sa prelepim pogledom. Komforan dvosoban stan, 59m2, cg, topla voda. Renoviran, opremljen, sunčan, svetao sa izuzetnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 115.130 €, 61,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, MAČVANSKI PRIČINOVIĆ, 95.000 €, 59,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude izvanrednu priliku: Renovirana kuća na obali Save, samo 50 minuta od Sava Centra! Zamislite svoj novi dom na ekskluzivnoj ograđenoj parceli od 14 ara sa privatnim izlazom na reku Savu. Ova nekretnina nudi spektakularan pogled na reku s visinske razlike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 38.350 €, 59,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderno opremljen stan u zgradi Metropolitan apartmani, preko puta Hale "Aleksandar Nikolić", izdaje se na duži period (1+ god.), zaposlenom pojedincu ili paru (ne stranim državljanima). Uz stan se (poželjno) iznajmljuje i pripadajuće garažno mesto u zajedničkoj obezbeđenoj garaži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se veoma lep i svetao, renoviran trosoban stan na dobroj lokaciji, u mirnoj ulici, u blizini centra grada kao i samog keja. U blizini stana se takodje nalazi i osnovna i srednja skola. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, kao i terasu. Odmah useljivo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 180.250 €, 59,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007471.Prodaje se prelep, moderno opremljen dvosoban stan (59m2) na 4. spratu nove zgrade kod Socijalnog, u mirnoj ulici nadomak Bulevara kralja Petra I. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i prostrane....

 
 
 
  Apartman, NOVI SAD, Centar, 185.000 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dva lokala u pešačkoj zoni ulica Kralja Aleksandra, kod Trčike. Locirani su u dvorišnom delu, PR, uknjižene, pov. 59m2 + 3m2 terasa. Lokali funkcionišu kao 2 odvojena moderno opremljena apartmana, a mogu biti korišćeni za razne namene. Nedavno renovirani. Grejanje toplotne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.900 €, 61,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063019 - Nov dvoiposoban stan sa PDV-om na Novoj Detelinari, Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhijom i trpezarijom. Sv stanovi su kvalitetno opremljeni i poseduju; .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 164.870 €, 61,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 186.000 €, 61,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno opremljen, luksuzan komforan dvosoban stan sa sopstevnim parking mestom, odmah useljiv. Odlična zgrada,stan i oprema u samom stanu, zaista na visokom nivou+++Agencijska oznaka stana 1099512, Novi Sad, Telep, 61 m2, dvosoban, treći sprat ( ne i poslednji). Dvosobna nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 159.680 €, 59,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. U ponudi stanovi vrhunskog kvaliteta, sa PVC stolarijom, italijanskom keramikom prve klase, moderno opremljeni . Mogućnost kupovine putem kredita i povraćaja PDV-a. Ograničen broj stanova – rezervišite na vreme! KONTAKTIRAJTE....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 99.900 €, 59,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo duplex kuću u nizu na Zlatiboru u naselju Jelena Anžujska. Kuća je ukupne kvadrature od 59m2 takođe joj pripada i veoma uredjeno dvorište od 32m2. Struktura: na donjem nivou se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i dvorište, a na....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 97.280 €, 61,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na trećem spratu u izgradnji od investitora KPT Invest Group. Stan od 61m² opremljen je vrhunskim SMART HOME sistemom koji upravlja rasvetom, roletnama, bojlerom, te rashladnim i grejnim sistemima. U cenu stana je uključena i ostava na poslednjem spratu (4,25m²), a moguće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 159.860 €, 59,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. U ponudi stanovi vrhunskog kvaliteta, sa PVC stolarijom, italijanskom keramikom prve klase, moderno opremljeni. Mogućnost kupovine putem kredita i povraćaja PDV-a. Ograničen broj stanova – rezervišite na vreme! 063/7561705 A.Š.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 53.100 €, 59,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj prelep stan nalazi se u novoj zgradi na Vračaru. Izuzetno prijatan , svetao , prostran i odaje utisak veće kvadrature. Kompletno opremljen. Grejanje je podno , pored komfora vrlo ekonomičan izvor grejanja. Sastoji se iz ulaznog hodnika, kupatila, prostranog dnevnog boravka koji....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 115.130 €, 61,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 165.190 €, 61,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, koji se nalazi na izuzetnoj lokaciji – početak Telepa, u neposrednoj blizini Limana, Dunava i svih važnih sadržaja. Ova pozicija kombinuje mirno porodično okruženje sa odličnom povezanošću sa centrom grada, idealna je kako za život, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 164.845 €, 61,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV DVOSOBAN STAN SA PARKINGOM, PETROVARADIN---Agencijska šifra 9100128. Kompletno namešten i opremljen novim stvarima pod garancijom, dvosoban stan koji se nalazi u suterenu novije zgrade na lepoj lokaciji u Preradovićevoj ulici u blizini crkve, radnji, i odmah je useljiv. Ima dovoljno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 195.000 €, 58,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan trosoban stan od 58m2, vodi se kao VPR, realno kao prvi sprat. Prodaje se kompletno opremljen i namešten, uknjižen je i ima terasu. Odmah je useljiv. Lokacija odlična, blizina svih prevoza, tržni centar BIG, škola, vrtić. Vojvode Micka Krstića, Beograd, Srbija ; Palilula,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 94.960 €, 58,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni stanovi -Dvosobni stanovi Planirani početak radova: mart 2026. godine Rok završetka: 15 meseci od početka gradnje Objekat se gradi po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.375 €, 62,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 62,15m2 na 1/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 91.300 €, 62,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2025.,

www.heroldo.com

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 195.000 €, 58,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je svetao i funkcionalan moderan stan u kompleksu Dunavske terase. Nalazi se u urednoj održavanoj zgradi sa liftom u nivou visokog prizemlja, realno je visina prvog sprata. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i funkcionalan, sa odlično organizovanim prostorom koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.000 €, 58,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052404.. ADICE, DVOIPOSOBAN STAN 58M2.. Predstavljam Vam dvoiposoban, porodični stan u blizini Novosadskog puta - odlično održavan i izuzetno funkcionalnog rasporeda u datoj kvadraturi. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade, prodaje se potpuno opremljen nameštajem i belom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.800 €, 62,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 156.600 €, 58,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Pravosnažna građevinska dozvola. - Svi stanovi su predbeleženi u katastru. - Kompletna dokumentacija. - Vrhunska novogradnja! . - Investitor koji iza sebe ima bogat portfolio. - Investitor je u sistemu PDV-a. - Pravo na povrat PDV-a za kupce prve nekretnine. . - Visok kvalitet završnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 167.000 €, 62,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen stan u vlasništvu 1/1, sa dugogodišnjim i urednim vlasnicima, što garantuje sigurnu i brzu kupovinu. Nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi iz 1961. godine, koja je uredno održavana, čista i prijatna za stanovanje. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan, sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 197.150 €, 58,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni kompleks od 2 lamele sa stanovima raznih struktura i kvadratura. Kvadrature se kreću od 39m2 do 110m2 a strukture stanova od dvosobnih do četvorosobnih.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 179.900 € na 175.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 175.000 €, 62,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 185.000 €
30.04.2026 - 179.900 €
16.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi dvosoban stan na Banovom brdu, 62 m2 sa terasom, na petom spratu od 6.spratova, bez lifta,cg grejanje, podrum,ostava, interfon, internet, klima. Raspored prostorija : Ulazno predsoblje, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, terasa. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 127.600 €, 58,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetan Porodičan Stan U Ponudi – Idealno Mesto Za Vaš Novi Dom! Ponosno predstavljamo prodaju porodičnog stana površine 58m2 sa dve spavaće sobe, lociranog na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Vrnjačkih termi. Ovaj prelep stan se nalazi u novijoj zgradi na 2. spratu, a dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 165.000 €, 58,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

1054228: DVOSOBAN STAN SA GARAŽOM NA GRBAVICI, NOVI SAD Na prodaju komforan dvosoban stan površine 58 m², smešten na trećem spratu uredno održavane zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija – Grbavica. Dnevni boravak je prostran i svetao, sa izlazom na terasu koja pruža dodatni komfor.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 159.000 €, 62,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjizen kompletno renoviran stan Opremljen Dve spavace sobe Visoko prizemlje Kontakt na tel 069441 6635 ... Prikaži broj Dvoiposoban stan, Novi Sad - Liman 1 | Prodaja · 62m² · 159.000€.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 190.000 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju - Nova Detelinara , Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Novoj Detelinari, Novi Sad. Na prodaju je trosoban stan na Novoj Detelinari, kompletno opremljen nameštajem rađenim po meri radi maksimalne iskorišćenosti prostora. Enterijer....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dvosoban stan na veoma traženoj lokaciji na Voždovcu, u blizini Autokomande, Bajfordove šume, Voždovačke crkve, FON-a, FPN-a i Saobraćajnog fakulteta. Nalazi se u polusuturenu porodične stambene zgrade sa četiri stana, u mirnoj, jednosmernoj ulici. Zgrada je komletno renovirana 2003.godine,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.900 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 149.900 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 160.000 €
16.05.2026 - 149.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen stan u vlasništvu 1/1, sa dugogodišnjim i urednim vlasnicima, što garantuje sigurnu i brzu kupovinu. Nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi iz 1961. godine, koja je uredno održavana, čista i prijatna za stanovanje. Uknjižena grejna površina iznosi 54 m², dok je stvarna, merena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 404)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>