• GoHome Professional
do 180000 eura 60 m2 najnovije useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180000 eura 60 m2 najnovije useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura 60 m2 najnovije useljiv

  • Za upit "do 180000 eura 60 m2 najnovije useljiv" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 160.680 €, 60,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2022.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan, idealnog rasporeda, iz hodnika u sve prostorije. Stan je odlično pozicioniran, sa terase se pruža pogled ka Fruškoj gori. Zgrada je nova, stan neuseljavan, useljiv odmah po isplati. Za više informacija pozovite nas. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 129.600 € na 125.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 129.600 €
22.03.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

U blizini Futoške pijace, u mirnoj ulici je zgrada novijeg datuma, 2016.godine u kojoj se prodaje polusuterenski stan. Uknjižen, ima centralno grejanje na toplanu, klimu, svoje parking mesto. Stan ima dve spavaće sobe, kuhinju, dnevni boravak, hodnik, kupatilo i terasu. Vrlo funkcionalan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 154.000 €, 60,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Miljakovac – 2.5, 60m², dvostrano orijentisan, dve lođe U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 60m² na Miljakovcu, u ulici Stanka Paunovica Veljka, smešten na 5. spratu uredne stambene zgrade bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za boravak.....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123861, PR/II, klima, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Stan u mirnom delu Višnjicke Banje, preko puta naselja Sunnywille. Nov, neuseljavan. Vrlo komforan ; veliki kuhinjsko-trpezarijski deo, dnevni boravak prostran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Matice srpske 2. 5, 64m2 (terasa 17m2), EG, PR/5 Svetao i funkcionalan stan u mirnom delu Mirijeva. Sastoji se od komotnog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve sobe, velike natkrivene terase (pod terase obložen pločicama i prekriven vodootpornim itisonom),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 60,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41766, 061 234 30 11 Stefanela, Odmah useljiv delimično renoviran dvosoban stan od 60m2, stan se nalazi na 2.spratu u zgradi sa liftom. Avijaticarsko naselje, (kod nedadasnje pruge). Parking pored zgrade. Miran kraj. U blizini 2 autobuske stanice, zabaviste, 2 osnovne skole. Stan:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Funkcionalan dvosoban stan, sa dva mokra čvora, lođom. Zgrada sa liftom. U neposrednoj blizini Doma zdravlja ''Zvezdara''. Gleda na park, svetao. Odmah useljiv. U toku je pribavljanje Upotrebne dozvole. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 179.596 €, 60,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Silerova, 3.0, 60 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, toplotne pumpe, telefon, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, useljiv u julu 2026. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja.....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 68.000 € na 67.000 € dana 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ALEKSINAC, 67.000 €, 60,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 68.000 €
04.04.2026 - 67.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja dvosobnog stana u centru Aleksinca na drugom stratu,zgrada bez lifta. Očuvan stan,brzo useljiv,odlicna lokacija,sam centar grada. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 Agencija Gigant lux je upisana u registar posrednika pod brojem 1094 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 160.000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 2. 0, 60m2 (terasa 9m2), VPR/5, TA, telefon, interfon, podrum U ponudi dvosoban stan na Karaburmi, smešten u visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180000 eura 60 m2 useljiv (1133)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>