• GoHome Professional
do 180000 eura 60 m2 luksuzan Oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180000 eura 60 m2 luksuzan Oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura 60 m2 luksuzan Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 180000 eura 60 m2 luksuzan oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 172.000 €, 60,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122002, VII/X, lift, terasa, uknjižen. CENTAR - PERFEKTAN, LUX, NOVIJI stan, veliki 2,0 -soban, koji pruža opciju da bude 3,0 - soban. LIFT Veliki prozori u dnevnoj sobi, upravo daju tu mogućnost. Prodaje se polunamešten. Odvojen toalet i kupatilo ; zastaklena terasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 182.000 €, 60,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2025.,

www.indomio.rs

U PONUDI JE KOMPLETNO LUX RENOVIRAN, FUNKCIONALAN TROSOBAN STAN U KVALITETNOJ STAROGRADNJI. STAN JE IZOLOVAN, OSUNČAN, TOPAO (NORVEŠKI RADIJATORI) I IDEALAN ZA ŽIVOT VIŠEČLANE PORODICE.OVU EXKLUZIVNU PONUDU U CENTRU NASELJA, U OKRUŽENJU ZELENILA, SA SVIM INFRASTRUKTURNIM OBJEKTIMA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 174.000 €, 60,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130779, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 3,0-ban stan 60 m2, LUX STEPENIŠTE - okrenut dvorištno. Privatni ulaz do stana. Parket. Vrhunska gradnja. LIFT Moderan stan, dnevni boravak 24 m2, 2 spavaće sobe. Okrenut dvorišno. Juzna strana. Blizina škola, fakulteta, državnog....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 109.262 €, 60,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Moderan stan u srcu Pančeva – Izuzetna gradnja, luksuz i udobnost! Prilika koju ste čekali! U ponudi je luksuzan stan u neposrednoj blizini Gornjeg grada, koji će vam pružiti savršen balans između komfora, sigurnosti i savremene gradnje. Idealan za porodice i investitore! Osnovne....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.finanekretnine.com

Odličan. U prilici smo ponuditi luksuzan stan površine 60 m2 koji se nalazi se u centru Prijepolja u stambenoj zgradi, pored starog Vračara, ulica Sandžačkih brigada broj 49 sa prelepim pogledom na reku Lim. Kupovinom stana dobijate modernu ugradnu kuhinju, sa masivnim hrastovim stolom....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 68.000 € na 67.000 € dana 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ALEKSINAC, 67.000 €, 60,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 68.000 €
04.04.2026 - 67.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja dvosobnog stana u centru Aleksinca na drugom stratu,zgrada bez lifta. Očuvan stan,brzo useljiv,odlicna lokacija,sam centar grada. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 Agencija Gigant lux je upisana u registar posrednika pod brojem 1094 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 0 lux namesten stan. Nalazi se na 5. spratu stambene zgrade koja ima ukupno 6 spratova i iz stana se pruza predivan pogled na pesacku zonu u srcu grada, na par koraka od Knez Mihajlove ulice. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Luksuzno, lepo uređen stan u luksuznom objektu Queen, potpuno opremljen, poseduje dnevni boravak, trpezariju i kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Postoji mogućnost kupovine i parking mesta po ceni od 14.000 eur. Struktura 3.0 Kvadratura 60m2 Nameštenost Namešten Spratnost....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 55.000 €, 60,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Iskoristite specijalnu ponudu i postanite vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Despot Lux, u samom centru Despotovca! *Lokacija: Despot Lux se nalazi na idealnoj lokaciji – u zgradi u kojoj je otvoren Univerexport, a pored je zelena pijaca. *U blizini: manastir Manasija,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 170.000 € na 160.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 170.000 €
05.05.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Borča ukupne površine 60 m2. Lux renoviran stan u nivou visokog prizemlja u zgradi od ukupno osam stanova. Stan je dvostrano orijentisan sa centralnim grejanjem i pripadajućim podrumom.Svaka prostorija u stanu ima prirodnu ventilaciju. Stan se sastoji od ulaznog hodnika....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180000 eura 60 m2 luksuzan (529)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>