• GoHome Professional
do 180000 eura 60 m2 lift - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 180000 eura 60 m2 lift - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura 60 m2 lift

  • Za upit "do 180000 eura 60 m2 lift" pronađeno 4 017 nekretnina - prosečna cena 2.304 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 153.000 € na 147.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 147.000 €, 59,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 165.000 €
17.04.2026 - 153.000 €
27.04.2026 - 147.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najlepših lokacija na Novom Naselju – između parka, vrtića, škole i autobuske stanice, okružen sa 250 besplatnih parking mesta! Stan se nalazi na 7. spratu u kvalitetnoj zgradi iz 1980-ih, sa dva lifta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 159.000 €, 59,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican,dvoiposoban stan na Bulevaru Oslobodjenja.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 178.470 €, 59,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 106.750 €, 61,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici Leposave Vujošević, u naselju Bele Vode, prodaje se kompletno renoviran dvoiposoban stan od 61 m², smešten na 4. spratu uredne zgrade sa sedam spratova bez lifta. Stan ima funkcionalan raspored: hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom, dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 155.200 €, 61,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji od renomiranog investitora sa dugogodisnjim iskustvom u gradnji stambenih zgrada. Visok nivo opreme i materijala koji se koriste za izgradnju. Uredna dokumentacija. Za kupce prve nekretnine postoji mogucnost povrata PDV-a. Parking i garazna mesta u ponudi. Grejanje....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 136.730 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na izuzetnoj lokaciji sa prelepim pogledom. Vrhnska gradnja i oprema. Pozovite za više informacija!!! Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 147.550 €, 61,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo novi stambeno-poslovni kompleks koji se gradi na jednoj od najtraženijih i najurbanijih lokacija u Novom Sadu - Osmišljen da odgovori na potrebe savremenog života. Kompleks se sastoji od pet lamela spratnosti 2Po+Pr+8 i 2Po+Pr+12, koje čine skladnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 33.550 €, 61,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122309, V/V, lift, terasa(2), stambena zgrada. Stan je na 5 spratu/ptk, u zgradi starije gradnje, uredan ulaz,lift do 4 sprata. Prostran dnevni boravak sa kuhinjom (kompletno opremljena), trpezarijom i izlazom na terasu. Spavaća soba oko 20m2 iz koje se izlazi na drugu....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 129.800 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Jako lepo sređen apartman u samom centru Zlatibora, u zgradi iznad restorana Gondola. Prodaje se potpuno opremljen, poseduje open space - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, jednu spavaću sobu na prvom i jednu spavaću sobu na drugom nivou, kao i dva kupatila. Uz stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 133.900 €, 61,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodični stan u mirnom delu Novog Naselja - Šarengradu. Stan je u dve etaže, na donjoj se nalazi veoma prostran dnevni boravak na izlaskom na terasu, kuhinja koja ima prirodnu ventilaciju, i kupatilo sa ležećom kadom. Na spratu se nalaze dve spavaće sobe i garderober.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 182.310 €, 59,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prelep dvoiposovan stan na jednoj od najlepsih lokacija u Novom Sadu u Kraljevom parku. Stan je odlicnog rasporeda, sa dosta svetla, poseduje dve spavace sobe, toalet, kupatilo, kao i lepu i prostranu terasu. Stan se nalazi u veoma mirnom kraju, bez buke od saobracaja i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-473 (od ukupno 473)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>