• GoHome Professional
do 180000 eura 150 m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180000 eura 150 m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura 150 m2 najnovije

  • Za upit "do 180000 eura 150 m2 najnovije" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 684 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 810 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, MALA MOŠTANICA, 135.000 €, 153,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Odlična kuća novije gradnje (2024.god), na 6.6ari ograđenog placa sa mladim zasađenim voćem. U prizemlju kuće se nalazi garaža sa rolo vratima, toalet i ostava. Struktura kuće: -prizemlje kuće -garaža sa rolo vratima, mokri čvor i ostava. -prvi sprat: dnevni boravak, trpezarija, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 129.000 €, 153,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Glumčevo brdo, u blizini glavne ulice, nudimo ovu kuću za prodaju koja je novijeg datuma i kvalitetno gradjena. Uknjižena je, ima 153m2 korisne površine. U dobrom je stanju, održavana je, PVC stolarija, komarnici, laminat. Kuća ima suterensku etažu (podrum), prizemlje (dnevna soba....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 69.000 €, 153,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se samostalna porodična kuća u Bačkoj Topoli. Sastoji se od hodnika, velikog dnevnog boravka, trpezarije, dve zasebne sobe, zastakljene terase, kupatila, ostave i kuhinje. Pored kuće je pomoćna prostorija. Dvorište je veliko i lepo uređeno. Postoji kolski ulaz i garaža u dvorištu.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180000 eura 150 m2 najnovije'
34.000 €
34.000 €
160.000 €
  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 148,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Kuće se nalaze u naselju Šumarice , površine 148 kvm ( na licu mesta 170 kvm ) i druga kuća u dvorištu od 100 kvm, na 4.49 ari placa, sa sopstvenim etažnim grejnjem na više vidova goriva ( pelet, struja, drva ). Prva kuća se sastoji od prizemlja ( hodnik, soba,dnevna soba sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 50.000 €, 148,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u dobrom stanju, uknjižena na 148 m². Na placu se nalazi više pomoćnih objekata koji su takođe uknjiženi. Nekretnina predstavlja veoma povoljnu ponudu i odličnu priliku, kako za stanovanje, tako i za različite namene. Za svaku preporuku. Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 165.000 €, 145,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Petra Drapšina Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 190.000 €, 141,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u širem centru grada, nedaleko od osnovne škole, kvadrature 141 kvm, na 2,07 ari placa, sa centralnim gradskim grejanjem.visina plafona 2,8 m. Sastoji se od podruma, prizemlja ( predsoblje, kupatilo, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, i sprata....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 37.000 €, 160,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Knićanin - dve kuće od čvrste gradnje površina 80m2 (prizemna kuća do ulice) i 80m2 (40m2 prizemlje + 40m2 potkrovlje) + tri pomoćne prostorije na placu površine 24 ara sa kolskim ulazom i garažom. Monofazno dvotarifno brojilo, dva bunara, voćnjak. Uknjižene. Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Lukino Selo - četvorosobna kuća površine 138 m2 + šupa i pomoćna prostorija na prostranom placu od 15.21 ari sa kolskim ulazom. Grejanje na čvrsto gorivo, delimično renovirana, na podovima keramika + parket, nova PVC spoljna stolarija nova u većini prostorija (osim tri ulična prozora).....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 145.000 €, 164,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u širem centru ( preko Lepenice ) u ul.dr.Radosava Markovića, površine 164 kvm (na licu mesta 220 kvm sa potkrovljem), u zajedničkom dvorištu od 1,27 ari, grejanje na gas - podno. Sastoji se od prizemlja ( hodnik, kuhinja,kupatilo, dnevni boravak i ostava ), sprat (....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 7)

<< <1> >>