• GoHome Professional
do 180000 eura 1.sprat kablovska barem 60 m2 do 13 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180000 eura 1.sprat kablovska barem 60 m2 do 13 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura 1.sprat kablovska barem 60 m2 do 1300 eura/m2

  • Za upit "do 180000 eura 1.sprat kablovska barem 60 m2 do 1300 eura/m2" pronađeno 162 nekretnina - prosečna cena 726 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 56000 eura
    • do 70000 eura (prosečna cena)
    • do 84000 eura
    • do 704 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOPOT, 137.000 €, 128,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Sopot, Ralja-128m2, CG (na pelet) Prodaje se jako lepa porodična kuća u mirnom delu naselja veoma blizu centra. Kuća je dvospratna, prostrana i potpuno renovirana (novi krov, nove vodovodne cevi, nova septička jama, PVC sa komarnicima i roletnama) debelih zidova od 50cm. Priključena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 101.400 €, 78,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo neuseljavan stan u novoj zgradi Lumia u prestižnom naselju Beograd na vodi. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan je ka ulici i idealan je kako za poslovni tako i za stambeni prostor. Dvostrano orijentisan i jako svetao. Sastoji se od: hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 77.000 €, 60,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan i svetao dvosoban stan od 60 m² u mirnom i uređenom delu Padinske Skele, smešten u novom naselju. Stan se nalazi na 1. spratu održavane zgrade i predstavlja idealno rešenje za porodičan život. Struktura i karakteristike: Dnevna soba sa puno prirodnog svetla Spavaća....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180000 eura 1.sprat kablovska barem 60 m2 do 1300 eura/m2'
169.000 €
169.000 €
79.000 €
  Stan, TEMERIN, 87.000 €, 68,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem NEUKNJIŽEN lep i moderno namešten trosoban stan u centru Temerina u zgradi na prvom spratu. Stan je idealano pozicioniran i svetao. Stan se sastoji od predsoblja sa garderoberom, velike dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinja je odvojena i ima prozor, dve spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 123.600 €, 97,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 97m2, na prvom spratu porodične stambene zgrade kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj lokaciji za porodično stanovanje i izdavanje. Blizu su osnovna škola Kole Rašić, ambulanta Rasadnik, razni marketi. Stan je po strukturi....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 113.300 €, 90,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNO!! Fantastična kuća za višečlanu porodicu. Gradjena od cvrstog materijala, drvena stolarija u odličnom stanju, uz odredjena ulaganja se dobija odličan prostor. U polusuterenu se nalazi veliki dnevni boravak koji može poslužiti za okupljanje porodice i prijatelja za proslave....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRVI SPRAT.UKNJIŽEN.ODVOJEN WC. PVC STOLARIJA.MOŽE KUPOVINA NA KREDIT. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 157.000 €, 127,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan, trosobanstan stan na prvom spratu novoizgrađenog objekta, površine 127m2, 157.000e. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, trpezarije,kuhinje, velikog kupatila,dve spavaće sobe od kojih svaka ima prostor za garderober ,manjeg kupatila u spavaćem delu i....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 99.000 €, 81,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan lepe strukture, dvoiposoban, površine 81m2, na idealnom prvom spratu, uredne i održavane zgrade, u ulici Crkvena. Veoma je svetao, dvostrano orjentisan, ušuškan i vrlo očuvan. Grejanje je na etažno na GAS, te su zimi režijski troškovi oko 100e, a leti dosta manje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 101.000 €, 84,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje,tako za izdavanje. Stan se nalazi na minut od železničke ambulante, na par minuta hoda od Apelacionog Suda, 10 ak minuta hoda do pešačke zone, blizu fakulteta Stan je po strukturi trosoban , površine 84m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1200 evra plus garaža 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1300 evra. AKCIJA: Snizena cena-u cenu nije uračunata GARAŽA 🏢 MAXIS GROUP doo Beograd – Reg. broj posrednika: 1850 🔑 IZDAJE SE....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 118.600 €, 100,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju sprat kuće 100m2, na Bul.Svetog Pantelejmona. Vrlo funkcionalan stan na prvom spratu u kući u mirnom delu grada. Sprat se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe, trpezarije i kuhinje sa ostavom.i prirodnom ventilacijom. Iz ovog prostora izlazi se na vrlo funkcionalnu terasu(10m2),....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 198.000 €, 150,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*Na prodaju kuća u mirnom delu Čuruga, na placu od 2877m2. Osim prostranog stambenog dela sa dva odvojena ulaza (prizemlje i sprat) ova nekretnina nudi dodatne pogodnosti poput dva zatvorena magacina za skladištenje i poslovni prostor koji može poslužiti za razne namene. U prizemlju....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, 75.000 €, 65,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kruševcu u Vojvođanskoj ulici. Stan ima 65m2 korisne površine, nalazi se na prvom spratu u manjoj zgradi sa četiri stana u ulazu. Sastoji se od ulaznog hodnika, višenamenske dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, špajza, spavaće sobe, kupatila i terase. Uz stan dolaze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 69.000 €, 60,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo na izdavanje stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi na Novom Beogradu u ulici Trešnjinog cveta u neposrednoj blizini hotela Jugoslavija, Falkenštajner hotela, Palate Srbije, Kineskog kulturnog centra, restorana Jerry i....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 65.000 €, 57,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti smo da vam predstavimo izuzetnu ponudu - stan u srcu Kaluđerice. Ovaj prostrani dvosobni stan obuhvata celokupan prvi sprat dvokratne zgrade, sa ukupnom površinom od 57 m² i dve terase. Stanari imaju ekskluzivno pravo korišćenja prostranog dvorišta od 1.5 ara, idealnog....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 112.900 €, 85,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TROSOBAN STAN U CENTRU BARAJEVA! Cena: 112900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Barajevo, centar Površina: 85m2 Struktura: trosoban stan koji se sastoji od: - predsoblja - kuhinje - trpezarije - dnevne sobe - dve spanaće sobe - kupatila - terase - garaže OPIS: Prodaje se salonski....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 160.000 €, 143,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u naselju Milka Protić strukture Po+P+I na placu površine 706m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični život tako i za izdavanje. Sastoji se od dve nezavisne stambene jedinice na prvom spratu, podruma i prizemlja gde se u jednom delu,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 123.600 €, 113,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastična spratna kuća na Popovici, udaljena svega 100m od glavnog puta. Sastoji se od tri nivoa i ukupno 113m2 korisne površine, od čega je uknjiženo 49m2. U prizemlju se nalaze prostran dnevni boravak, kuhinja i kupatilo, kao i velika terasa. Na prvom spratu se nalaze....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 92.700 €, 87,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća sa suterenom u celoj površini osnove.Odlična pozicija, obećava lepe uslove za život, na 10min. lagane šetnje je sam centar grada, škola, obdanište i svi neophodni, potrebni, sadržaji. Organizovana je tako da funkcioniše kao dve odvojene celine, za dve porodice. Po strukturi,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 139.050 €, 132,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu nekretninu na Klisi. U pitanju je kuća koja funkcioniše kao dva dvosobna stana, prvi sprat je kompletno renoviran i poseduje dnevni boravak, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, spavaću sobu i kupatilo. Nalazi se na Slanoj bari, u mirnoj ulici. Nekretnina je....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 100.000 €, 96,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposobni stan 96m2, na Trošarini, preko puta Stop Šopa. Stan se nalazi na prvom spratu kuće. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i dve velike terase. Stolarija je aluminijumska, u hodniku je keramika, u dnevnoj....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 90.000 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo četvorosoban stan u Mladenovcu, površine 87m2. Stan je izvorno podeljen na dva odvojena stana, 48m2 + 39m2, sa zasebnim ulazima. Stan se nalazi u neposrednoj blizini niza trga, kafića, restorana, autobuske stanice. Stan se nalazi na prvom spratu od tri,....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 55.620 €, 54,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina. Po rečima prodavca u prirodi ima oko 90 m2 i sastoji od tri nivoa, a svaki je veličine 30 m2. U prizemlju se nalaze dve sobe i špajiz. Na spratu su spavaća soba, kuhinja i kupatilo. Postoji i potkrovlje u sirovom stanju koje se može preurediti u stan. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 139.900 €, 137,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličnu kuću od 137 m2, koja se nalazi u odličnom, mirnom naselju, u Borči - Pretok, na 6,5 ari placa. Plac je uknjižen na 6.5 ari placa. Kuća je na legalizaciji. Kuća ima prizemlje i prvi sprat. Sastoji od dnevnog boravka, 4 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,2 kupatila,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.900 €, 99,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u manjoj višeporodičnoj zgradi, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Stan ima 99m2, nalazi se na prvom spratu, visoko prizemlje. Po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, višenamenskog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, VRŠAC, Centar, 122.000 €, 120,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan sa kompletnim stvarima, centar Vršca, duplex, prvi sprat, cg etažno, alu stolarija, parket, laminat, pločice u kuhinji i kupatilu, klima, prvi nivo predsoblje, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, kupatilo, ostava, terasa, drugi nivo tri sobe i toalet. Pripadajuće....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 76.000 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan 75m2 sa velikom pridodatom terasom od oko 26m2. Stan se nalazi na 1. spratu, po strukturi je 2.5 soban, sa 2 spavaće sobe. Prostran i komforan stan. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija blizina autobuskog stajališta., prodavnice , pošte i ambulante u naselju....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Kej, 110.000 €, 110,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 110 m2 BEOGRADSKI KEJ - ul.Trg Neznanog Junaka 4. četverosoban prazan stan, 1 sprat od 5, lift, cg, terasa, POGODAN ZA POSLOVNI PROSTOR , CENA mesečno1000 Evra + 1000 Evra depozit 064-829-5008 064-829-5005 021-6337-037 BEOGRADSKI KEJ - ul Trg Neznanog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 83.000 €, 83,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban stan površine 83 m² u Vladetinoj ulici, na prvom spratu dobro održavane zgrade. Stan se izdaje prazan, idealan kako za život tako i kao kancelarijski prostor. Prostor se sastoji od četiri odvojene prostorije, hodnika, kupatila, toaleta, kuhinje i trpezarije.....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 190.000 €, 190,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na sjajnoj lokaciji na Kopaoniku, na 4 km udaljenosti od centra skijališta, u Vikend naselju, nalazi se ova dvojna kuća. Smeštena je na 3 ari placa i sastoji se iz prizemlja, prvog sprata i potkrovlja. Podeljena je u dve vertikale i pruža mogućnost boravka u jednoj dok drugu rentirate.....

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

KUĆA sa kompletnim stvarima i poslovni objekat, uži centar.Sve uknjiženo na vlasnika.Sve je u blizini kuće. KUĆA je nova, cigla i po zidovi, izolovana,izdignuta, parket prizemlje i sprat.Telefon,kablovska, Internet i klima. KUĆA prizemlje -hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja,wc,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 83.000 €, 83,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan za izdavanje na izuzetnoj lokaciji u gradu. Stan se nalazi u strogom centru grada u Kosovskoj ulici. Stan ima 83m2. Stan se nalazi na 1. spratu. Struktura stana: dnevna soba, pretsoblje, 2 spavace sobe, kuhinja, toalet, kupatilo. Centralno grejanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 115.000 €, 115,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lider nekretnine vam sa zadovoljstvom prezentuje odlican stan kako za zivot tako i kao PP! Nalazi se na prvom spratu preko puta svih upecatljivih gradskih zbivanja. Sam stan je prelep,osuncan,svetao sa 2 terase i lodjom kao i dnevnom sobom,tri spavace,kuhinjom i trpezarijom! Idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119611, I/, terasa, ostava, stambena zgrada. Izdaje se stan u centru, ul. Svetozara Miletića: 3 sobe (dnevna, spavaća, dečija/radna) trpezarija, kuhinja, kupatilo, špajz, terasa ispred stana. I sprat 60m2 Stan kompletno opremljen nameštajem (kao na slikama) i tehnikom:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 107.000 €, 107,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan stan, na prvom spratu. Dvostran, svetao, sa odličnim rasporedom prostorija. Sastoji se iz dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, tri sobe, kupatilo, toalet, predsoblje. Dve zastakljene terase sa garniturom za odmor i uživanje, dodatno krase prostor.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 109.350 €, 81,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi je četvorosoban stan (81,02m2), na prvom spratu, dvostrano orijentisan, sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, tri spavaće sobe, garderoberom (ostavom), kupatilom i dve terase, sa pogledom na Frušku goru, u blizini reke Dunav , na samo 200m od O.Š. Marija....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 99.900 €, 74,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban stan u Karadjordjevoj ulici u Srbobranu.U pitanju je novogradnja proverenog investitora Spirala invest.Stan se nalazi na 1/1 spratu i sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka,dve spavaće sobe,kupatila,terase i ostave.U izgradnji objekta su....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Staro Groblje, 160.000 €, 161,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Paliluli, SU,P,I, u neposrednoj blizini DIFa I FZNRa, uknjižene površine 161m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji kako za život tako i za izdavanje zbog blizine fakulteta. Prizemlje je u funkciji dvoiposobnog stana i sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, SAJKAS, 70.450 €, 72,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komfroran porodičan stan na prvom spratu u mestu Šajkaš. Sastoji se od dnevnog boravka,kuhinje sa trpezarijom,ostave,dve spavaće sobe, kupatilom i terasom koja ne ulazi u kvadraturu. Stan je dvostrano orjentisan. Pvc stolarija, kvalitetna keramika. Higijenska ulaganja.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 165.000 €, 169,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126437, 1.31a, spratna, sut,vpr,i,potk., uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja. Prodaje se kuca u nizu ,moze da bude i kao stan sa duplexom,u Zemun polju (Kamendin). Kuca se sastoji od: Suturena koji ima 24 m2 i ima zaseban ulaz,soba,kuhinja,kupatilo Prizemlja koji....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 195.000 €, 200,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća na Trošarini. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje, u neposrednoj blizini osnovne škole, fakulteta, Kliničkog centa i vitalnih institucija koje olakšavaju svakodnevni život. Plac je površine 2,64 ara. Kuća je u osnovi 89m2 i sastoji....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?