• GoHome Professional
do 180000 eura 1.sprat kablovska 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180000 eura 1.sprat kablovska 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura 1.sprat kablovska 80 m2

  • Za upit "do 180000 eura 1.sprat kablovska 80 m2" pronađeno 75 nekretnina - prosečna cena 1.814 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 195.000 €, 80,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Mirijevo 3, u neposrednoj blizini ulice Koste Nađa, predstavlja izuzetnu priliku za život u popularnom beogradskom naselju. Ovaj raskošan stan površine 80m² (uknjižen na 72m²) nalazi se na prvom spratu očaravajuće četvorospratne zgrade, izrađene od fasadne cigle i okružene bogatim....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 168.000 €, 80,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponudi četvorosoban stan od 80 m2 Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata Zgrada izgrađena 2021 godine, modernog izgleda i kvalitetne gradnje u mirnoj ulici preko puta pijace, stan je dvostrano orjentisan Stan se sastoji od predsoblja,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 176.000 €, 80,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik prodaje nov stan od 80m2 na Alibegovcu, Hollywood hill, prvi sprat, tri spavace sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, wc, spajz, terase dve, podno grejanje, toplotne pumpe, klime dve, parking, autobuska stanica na 100m, mikromarket 100m Terasa, Parking, garaža, Satelitska,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180000 eura 1.sprat kablovska 80 m2'
175.000 €
175.000 €
48.000 €
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo prostran stan u Kumodražu, nadomak Farmaceutskog fakulteta. Stan je površine 80m2 i nalazi se na prvom spratu manje stambene zgrade od dva sprata. Po strukturi stan je četvorosoban. Maksimalni komfor i funkcionalnost glavna odlika stana. U okviru....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 186.000 €, 80,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKA PRILIKA - na prodaju kuća u nizu na Zlatiboru U okviru naselja Obudojevica na samo 10tak minuta od centra izdvojena od gužve i buke Kuća ima 80m2 (kao i 30m2 dodatnog tavanskog prostora), kao i pripadajuće dvorište veličine 50m2 Dvorište je oivčeno tujama, brezama i Pančićevom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 173.000 €, 80,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 80 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu,dvostrane orijentacije,svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu TerasuIstičemo....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se poslovni prostor koji je bio ginekološka ordinacija,centar,I sprat,lift,dvorište sa parkingom,trosoban stan,odvojena kuhinja,ostava,toalet,2 predsoblja,2 terase,dvostrano orijentisan,klime u svakoj prostoriji,centralno grejanje, kablovska. Pogodno za ordinacije medicine,salone....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 120.660 €, 80,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 80,44m2 i po strukturi je trosoban. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 189.520 €, 81,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 3,0 stan u Gradiću, Petrovaradin, na samo pet minuta hoda do centra Novog Sada, površine 81 m², smešten na prvom spratu dvospratne zgrade. Zgrada je izgrađena 1800. godine, što dodatno doprinosi šarmu i autentičnosti ove nekretnine. Visina plafona od 3.5 metara daje osećaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 189.000 €, 81,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran i svetao stan u mirnom i atraktivnom delu Zemuna, u naselju Sava Kovačević. Stan je smešten na 1. spratu u dobro održavanoj zgradi sa tri lifta i video nadzorom, što garantuje visok nivo sigurnosti i udobnosti. Svi podaci o stanu su uknjiženi, što omogućava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 109.350 €, 81,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi je četvorosoban stan (81,02m2), na prvom spratu, dvostrano orijentisan, sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, tri spavaće sobe, garderoberom (ostavom), kupatilom i dve terase, sa pogledom na Frušku goru, u blizini reke Dunav , na samo 200m od O.Š. Marija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 157.500 €, 81,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

NOVOGRADNJA U PETROVARADINUProdajemo u Petrovaradinu Lep Četvorosoban stan 81 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJIStan se nalazi u mirnom kraju mesta na Prvom Spratu zgrade,Dvostrane orijentacije,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,italijanske pločice,Pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.530 €, 81,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu na traženoj lokaciji u gradu! Stan se nalazi na prvom spratu, strukturno trosoban. Maksimalno iskorišten prostor. Na terasi se nalazi ostava, što je retkost u novogradnji. Stan orijentisan na ulicu punu zelenila. U blizini se nalazi sve neophodno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 135.000 €, 81,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan, možete ga kupiti putem stambenog kredita. Petlovo brdo - Mrakovička ulica, dvoetažni stan površine 84m2 na prvom spratu i potkrovlju u stambenoj zgradi sa 5 stanova. U donjem nivou je komforan dvosoban stan površine 58m2 (Predsoblje, dnevni boravak, kupatilo, hodnik,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 99.000 €, 81,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan lepe strukture, dvoiposoban, površine 81m2, na idealnom prvom spratu, uredne i održavane zgrade, u ulici Crkvena. Veoma je svetao, dvostrano orjentisan, ušuškan i vrlo očuvan. Grejanje je na etažno na GAS, te su zimi režijski troškovi oko 100e, a leti dosta manje.....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 135.000 €, 81,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedan od najluksuznijih kompleks apartmana u centru Obrenovca, nudi Vam veoma kvalitetan stan koji odiše mirnim ambijentom i luksuznom arhitekturom. Za izgradnju stana korišćeni su najkvalitetniji materijali na tržištu, kao i moderan dizajn kako samog kompleksa, tako i svih stanova.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 63.200 €, 79,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnijem delu Južnog bulevara, u manjoj trospratnoj zgradi, nalazi se ovaj renoviran stan. Stan je na prvom spratu u zgradi sa obnovljenom fasadom i vrlo urednim hodnicima. Interfon je u funkciji. Stan je kompletno renoviran i opremljen. Trostrano je orijentisan. Ima dve terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.650 €, 78,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Nov, luksuzno opremljen savršen porodičan stan od 78m2 ! Nalazi se na prvom spratu zgrade u ulazu sa samo 4 stambene jedinice što pruža veći komfor. Nekretnina odličnog raspored sa velikim dnevnim boravkom i tri lepe svetle spavaće sobe. Prodaje se kompletno namešten opremljen novim....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 184.500 €, 82,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odlican četvorosoban stan u mirnom delu Petrovaradina. Iako je stan ulično orjentisan , nije izložen buci zbog odlične pozicije ulice. Nalazi se na prvom spratu , sastoji se od tri spavaće sobe , dva kupatila, dve terase i dnevnog boravka sa kuhinjom. Nameštaj je....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 185.400 €, 82,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 168.900 €, 82,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Prodajemo 82 m2 VETERNIK ul. Dragoslava Srejovića, TROSOBAN STAN, 1 sprat od 3, nov, terasa, grejanje na toplotne pumpe vazduh - voda, 2 kupatila, LEPO UREĐEN - UKNJIŽEN - ODMAH USELJIV !!! 064-829-5005, 064-829-5005, 021-6337-037, VETERNIK ul. Dragoslava Srejovića....

 
 
 
  Stan, RUMA, 130.000 €, 82,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u samom centru Rume ,komplet namešten.Zgrada poseduje lift,stan se nalazi na prvom spratu.Centralno grejanje.Stan poseduje dve spavaće sobe ,dva kupatila,veliku kuhinju,trpezarija i dnevni boravak,dva hodnika,terasa. Lux stan Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 101.400 €, 78,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo neuseljavan stan u novoj zgradi Lumia u prestižnom naselju Beograd na vodi. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan je ka ulici i idealan je kako za poslovni tako i za stambeni prostor. Dvostrano orijentisan i jako svetao. Sastoji se od: hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.650 €, 78,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen, idealan za porodicu i sa ukupnom površinom od 78m2, nalazi se na prvom spratu zgrade koja ima samo 4 stambene jedinice, što obezbeđuje dodatnu privatnost i komfor. Raspored stana je odličan, sa prostranim dnevnim boravkom i tri svetle spavaće sobe, što je idealno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.430 €, 83,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 83 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvostrane orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 60.000 €, 77,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 2 kuće na placu od 2,5 ara, jedna kuća je korisne površine 77m2 a druga 40m2 na dve etaže. Kuće su u dobrom stanju sa pločom ali je potrebno adaptiranje. Plac i kuće se nalaze na odličnoj lokaciji u Vlasotincu pored same autobuske stanica u ul. Mije Milenković. Prva kuća....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 176.250 €, 77,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan stan površine 77 m², smešten u novogradnji u samom centru grada. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa ukupno osam spratova. Objekat je kvalitetno građen, sa ugrađenim liftom, i idealan je za porodično stanovanje zahvaljujući odličnom rasporedu prostorija i ukupnom....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 138.000 €, 83,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan funkcionalan duplex, u stambenoj zgradi sa tri stana. Renoviran. Prizemlje: hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja i toalet. I sprat: odvojen spavaći blok sa dve spavaće sobe i kupatilom. Stanu pripada podrum i parking mesto. U stanu ostaju ugradni plakari i kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 115.000 €, 83,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na lokaciji Novi Banovci. Stan je površine 83m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Po strukturi stan je dvoiposoban i sastoji se od dve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 83.000 €, 83,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban stan površine 83 m² u Vladetinoj ulici, na prvom spratu dobro održavane zgrade. Stan se izdaje prazan, idealan kako za život tako i kao kancelarijski prostor. Prostor se sastoji od četiri odvojene prostorije, hodnika, kupatila, toaleta, kuhinje i trpezarije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 83.000 €, 83,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan za izdavanje na izuzetnoj lokaciji u gradu. Stan se nalazi u strogom centru grada u Kosovskoj ulici. Stan ima 83m2. Stan se nalazi na 1. spratu. Struktura stana: dnevna soba, pretsoblje, 2 spavace sobe, kuhinja, toalet, kupatilo. Centralno grejanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.870 €, 77,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan na prvom spratu, 77 m2. Za više informacija, pozovite! Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 101.000 €, 84,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje,tako za izdavanje. Stan se nalazi na minut od železničke ambulante, na par minuta hoda od Apelacionog Suda, 10 ak minuta hoda do pešačke zone, blizu fakulteta Stan je po strukturi trosoban , površine 84m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam lepo enterijerki uređen i funkcionalan četvorosoban stan, trostrano orijentisan, u mirnom delu grada Novog Sada sa pogledom na Frušku Goru. Nalazi se na prvom spratu novoizgradjene urbane vile koja ima samo dva sprata. Uknjižen, po listu nepokretnosti je povrsine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.250 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, na najtraženijoj i atraktivnoj lokaciji u blizini Pravnog fakulteta. Stan se nalazi u stambenoj zgradi Po (-2)+Po(-1)+P+8. Zgrada se gradi po visokim standardima. U blizini su Pravni i Ekonomski fakultet, škole, vrtići i mnogobrojni ugostiteljski objekti....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRVI SPRAT.UKNJIŽEN.ODVOJEN WC. PVC STOLARIJA.MOŽE KUPOVINA NA KREDIT. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 194.410 €, 76,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 1. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 194.410 €, 76,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 1. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta, grejanje na gas sa izuzetnom niskim troškovima kako u zimskom tako i u letnjem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 136.800 €, 76,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, na Panteleju – Somborski bulevar. Na prvom spratu, površine 76m2. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje.U neposrednoj blizini nalazi se autobusko stajalište, Maxi supermarket, Lilly, kafići, dečiji park, šetalište… U lux stambenoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan visokog kvaliteta na prvom spratu zgrade, kompletno opremljen i spreman za useljenje! Stan se nalazi u mirnom i atraktivnom delu grada, idealan za porodičan život. Karakteristike stana: • Površina: 76m2 • Raspored prostorija: Prostran dnevni boravak, potpuno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 172.440 €, 84,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderan četvorosoban stan u novogradnji u Petrovaradinu. Stan se nalazi na prvom spratu, u stambenoj zgradi koja poseduje lift. Ovaj objekat je zamišljen kao moderna stambena zajednica koja odgovara na sve potrebe savremenog života. U neposrednoj blizini nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.860 €, 76,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 77 m2 na ODLIČNOJ TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu u mirnom kraju pogodan za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 73)

<< <1 2> >>