• GoHome Professional
do 180000 eura 1.sprat barem 60 m2 klima - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 180000 eura 1.sprat barem 60 m2 klima - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura 1.sprat barem 60 m2 klima

  • Za upit "do 180000 eura 1.sprat barem 60 m2 klima" pronađeno 444 nekretnina - prosečna cena 1.544 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 195.000 €, 108,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan na lepoj lokaciji u samom centru grada, na keju, odmah pored svih dešavanja u gradu. Odlična investicija kako za stanovanje, tako za izdavanje kao i za poslovni prostor (kancelarije, ordinacije i sl.). Stan je po strukturi troiposoban, uknjizene površine....

 
 
 
  Kuća, UGRINOVCI, 160.000 €, 110,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude moderan stan na prvom spratu lux zgrade , koja će biti useljiva u maju 2025 godine. Veoma interesantaa organizacija prostora u skladu sa avargandnom arhitekturom , pruža mogućnost korišćena jedne sobe kao spavaće sobe , ili odvojene trpezarije-po želji....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Vojlovica, 60.500 €, 110,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nov, neuseljavan stan u kući, na prvom spratu. Nalazi se na veoma mirnoj lokaciji koja ima odličnu povezanost sa centrom grada. U blizini se nalazi market, apoteka, autobuska stanica, a na desetak minuta hoda se nalazi i park. Osnovna škola i vrtić su....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Kej, 110.000 €, 110,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 110 m2 BEOGRADSKI KEJ - ul.Trg Neznanog Junaka 4. četverosoban prazan stan, 1 sprat od 5, lift, cg, terasa, POGODAN ZA POSLOVNI PROSTOR , CENA mesečno1000 Evra + 1000 Evra depozit 064-829-5008 064-829-5005 021-6337-037 BEOGRADSKI KEJ - ul Trg Neznanog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 121.000 €, 110,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Novi Sad, Trg Neznanog junaka - Neposredna blizina Keja, Bulevara Mihajla Pupina i samog centra grada - Polunamešten stan, 110m2 - Prvi sprat sa liftom - 4 sobe, hodnik, kuhinja i trpezarija, kupatilo, toalet, terasa Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 195.000 € na 188.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 188.000 €, 111,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 195.000 €
20.03.2026 - 188.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo prostran stan u naselju Stara Borča, Palilula. Stan je komforne površine 111m2. Nalazi se na prvom spratu u kući. Kompletno je renoviran osim kuhinje koja je od punog drveta. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Slana Bara, 149.350 €, 111,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen stan 111m2 u novijoj zgradi na Slanoj bari. Stan je na 1 spratu zgrade bez lifta. Dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, ostava i veća zatvorena terasa. Velika prednost stana je grejanje na gas - kalorimetri(mali troškovi samo u grejnoj sezoni). Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 133.200 €, 111,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AGENCIJSKA OZNAKA 9116852,Novi Sad,Bulevar,I sprat, POSLOVNI PROSTOR NA IZUZETNO ATRAKTIVNOJ LOKACIJI, nov, površina 111m2,pogodan za kancelarije, predstavništva, ordinacije, podno grejanje , klimatizovan, mali troškovi, u perfektnom stanju bez ulaganja , opremljen optičkim kablom.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 185.470 €, 112,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan br. 3 u izgradnji od 109,13 m2. Stan se nalazi na prvom spratu. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 5 spavaćih soba, 2 kupatila, ostave i dve terase, uz maksimalno iskorišćenje stambenog prostora. Mirna lokacija pogodna za porodični život,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 123.600 €, 113,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastična spratna kuća na Popovici, udaljena svega 100m od glavnog puta. Sastoji se od tri nivoa i ukupno 113m2 korisne površine, od čega je uknjiženo 49m2. U prizemlju se nalaze prostran dnevni boravak, kuhinja i kupatilo, kao i velika terasa. Na prvom spratu se nalaze....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 151.470 €, 114,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforni četvorosoban stan u novogradnji, na prvom spratu, bez lifta, moguć povrat PDV-a, površine 114 m², koji kombinuje savremeni dizajn, funkcionalnost i vrhunski komfor. Stan se nalazi blizu centra idealnom za porodični život sa obezbedjenim parking mestom. Stan je....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 154.600 €, 114,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam nov četvorosoban stan. U pitanju je stan u centru grada, koji se nalazi na 1. spratu. Stan poseduje komforan dnevni boravak sa kuhinjom, 3 spavaće sobe, kupatilo, 2 balkona, ostavu, hodnik, predsoblje. Grejanje na gas, klima uređaji u svakoj sobi, kombinacija parketa....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 105.000 €, 114,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN OD INVESTITORA Prodajem visoko-kvalitetan stan u fazi izgradnje na Mišeluku. Stan se nalazi se u urbanoj vili u kojoj sam suinvestitor i koja ima ukupno četiri stana. Vila je u prelepom ambijentu i na prelepoj lokaciji, tj. na mirnom i tihom mestu. Do nje vodi asfaltni put, a....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 115.000 €, 115,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lider nekretnine vam sa zadovoljstvom prezentuje odlican stan kako za zivot tako i kao PP! Nalazi se na prvom spratu preko puta svih upecatljivih gradskih zbivanja. Sam stan je prelep,osuncan,svetao sa 2 terase i lodjom kao i dnevnom sobom,tri spavace,kuhinjom i trpezarijom! Idealan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 172.500 €, 115,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u novogradnji, na prvom spratu stambene zgrade u mirnoj ulici u Zemunu, u blizini Prvomajske. Ispred stanov se nalazi dodatni prostor koji se takođe može iskoristiti. Lokacija je idealna za poslovne delatnosti – u blizini vrtića i osnovne škole, marketa, na odličnoj....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Erdeč, 105.000 €, 116,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Erdeč, u Kragujevcu, površine 116 m2, koja je sagrađena na placu površine 489 m2, koji je ograđen, pravougaonog oblika je i odrźavan, a jednim delom se koristi kao bašta. Nalazi se u mirnoj ulici, nedaleko od marketa, prodavnica, apoteke, autobuske staniceUlica....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 170.170 €, 119,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi -kuće u nizu u blizini centra Stare Pazove Moderne kuće veće kvadrature idealne za višečlane porodice ili kao pametna investicija Kuća ima 119 m2 , i raspoređena na 2 nivoa -prizemlje :garaža, ostava , toalet, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak 1 sprat:4 spavaće....

 
 
 
  Stan, VRŠAC, Centar, 122.000 €, 120,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan sa kompletnim stvarima, centar Vršca, duplex, prvi sprat, cg etažno, alu stolarija, parket, laminat, pločice u kuhinji i kupatilu, klima, prvi nivo predsoblje, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, kupatilo, ostava, terasa, drugi nivo tri sobe i toalet. Pripadajuće....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 190.960 €, 120,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

531168 TOP LOKACIJA! Na najlepšem delu Klise u Vidovdanskom naselju- Ova lokacija je za sve one koji žele da žive u gradu pritom da budu u mirnom naselju okruženom kuća. U ulici se nalazi sve od infrastrukture - gas, voda, struja, kanalizacija. Kuća u prirodi ima 120m2 a uknjižena....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 165.000 €, 120,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji nedaleko od centra grada nalazi se ova fantastična nekretnina. Kuća je odlična za porodičan život. Na placu od 563 m2 smeštena je kuća, garaža, pomočni objekti i letnjikovac. Može i na kredit. Kuča je izolovana, i uvedeno je centralno grejanje na gas. Kuća poseduje:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 60.000 €, 120,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u Veterniku u sklopu kuće na prvom spratu. Nalazi se u potezu između stadiona Vujadin Boškov i kružnog toka u Veterniku. Poseduje prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom i izlazom na terasu, kuhinju, kupatilo, toalet, veliki hodnik i dve spavaće sobe. Ispred kuće se nalaze....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMENICA, 180.000 €, 120,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Sremskoj Kamenici izdajemo lokal 120m 2 (prizemlje 60m 2 i sprat 60m 2 ).Lokal ima dva izloga,jedan sanitarni čvor,četiri klime,parking ispred lokala.Mali mesečni troškovi-gasno grejanje po utrošku,u sezoni. Ukiliko se izdaje sa inventarom(na slikama)zakupnina je 2.000 €,a za prazan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 183.000 €, 122,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Troiposoban prazan stan u strogom Centru grada,Železnička ulica, I sprat, idealno za kancelarije i druge poslovne delatnosti.Stan ima kuhinju,četiri sobe, kupatilo,WC,ostavu,dve terase . . . sve sobe gledaju na ulicu . . . izdaje se na duže vreme,odmah je useljiv.Mesečna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 74.400 €, 124,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban salonski stan od 124m² u mirnoj ulici u centru grada. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa samo tri stana, što garantuje mir i privatnost. Dvostrano orijentisan, kompletno opremljen i spreman za useljenje, idealan za porodice, kao i za poslovni prostor. Karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 99.200 €, 124,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran trosoban salonski stan u centru – odmah useljiv! 🏡✨ Izdaje se prostran, luksuzno opremljen trosoban salonski stan površine 124m², smešten na 1. spratu u samom centru grada. Stan odiše elegancijom i pruža idealan spoj klasičnog šarma i modernog komfora. 🛋️🌟 Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 193.068 €, 125,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan luksuzan stan od 124,56m2, u izgradnji u centru Temerina, stan će se nalaziti na prvom spratu zgrade koja će biti nešto sasvim novo u Temerinu. Stanovi će biti opremljeni sa prvoklasnim ugradnim elementima, kao što su prvoklasni parket i keramika, spoljna ALU stolarija....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 31.000 €, 126,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Grejaču kod Aleksinca, 126 m2 u osnovi, na 11 ari placa. Nalazi se na glavnoj ulici, u neposrednoj blizini škole i autobuske stanice i sastoji se od tri etaže. U prizemlju su sva lokala, dva magacina i kupatilo, a na prvom spratu i potkrovlju su ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 157.000 €, 127,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan, trosobanstan stan na prvom spratu novoizgrađenog objekta, površine 127m2, 157.000e. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, trpezarije,kuhinje, velikog kupatila,dve spavaće sobe od kojih svaka ima prostor za garderober ,manjeg kupatila u spavaćem delu i....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 2, 179.000 €, 128,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U prilici smo da Vam ponudimo odličan duplex na veoma mirnoj lokaciji, odličnoj za porodični život. U okolini se nalaze marketi, pijaca, vrtić, dečija igrališta, autobuska i železnička stanica, a centar grada je na svega 5 minuta kolima. Put za Beograd je takođe veoma blizu. - Stan....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 139.050 €, 132,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu nekretninu na Klisi. U pitanju je kuća koja funkcioniše kao dva dvosobna stana, prvi sprat je kompletno renoviran i poseduje dnevni boravak, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, spavaću sobu i kupatilo. Nalazi se na Slanoj bari, u mirnoj ulici. Nekretnina je....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 139.900 €, 137,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličnu kuću od 137 m2, koja se nalazi u odličnom, mirnom naselju, u Borči - Pretok, na 6,5 ari placa. Plac je uknjižen na 6.5 ari placa. Kuća je na legalizaciji. Kuća ima prizemlje i prvi sprat. Sastoji od dnevnog boravka, 4 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,2 kupatila,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 85.000 € na 87.550 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 87.550 €, 138,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 85.000 €
27.03.2026 - 87.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja. Odlična, spratna, funkcionalna kuća od cca.138m2 rasporedjenih na tri etaže, u....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 87.550 €, 138,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, podrum, ostava, mogucnost prosirenja. Odlicna, spratna, funkcionalna kuca od cca.138m2 rasporedjenih na tri etaze, u....

 
 
 
  Stan, SOPOT, 159.000 €, 138,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109281, 11a, spratna, pr+1, struja, klima, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, ostava, cela. Kuća se nalazi u Popoviću,opština Sopot,oko 3.5 km od naplatne rampe Mali Požarevac. Uknjiženo iz ozakonjenja,na 138 kvm neto i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 168.000 €, 140,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 86376, I/, klima, terasa, garaza, parking. Izdaje se stan, 140m2, u blizini centra grada na prvom spratu za poslovni prostor. Dve terase, dva kupatila, četiri kancelarije i ogroman dnevni boravak. Mogućnost privatnog parkinga za više automobila i evenualnog zakupa još....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 135.000 €, 142,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 25 minuta od Beograda, u mirnom, porodičnom naselju Meljak, nalazi se ova prelepa kuća koja pruža sve što je potrebno za ugodan život. Kuća je uknjižena, smeštena na prostranom placu od 10 ari, pažljivo uređena, sa voćnjakom i cvećem. Objekat je organizovan na tri etaža, nisko....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 160.000 €, 143,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u naselju Milka Protić strukture Po+P+I na placu površine 706m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični život tako i za izdavanje. Sastoji se od dve nezavisne stambene jedinice na prvom spratu, podruma i prizemlja gde se u jednom delu,....

 
 
 
  Kuća, TRUPALE, 87.000 €, 144,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća 144m2, u centru Trupala iza ambulante, u glavnoj ulici na asfaltnom putu. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata na placu od 8,5 ara. Kuća se nalazi u najlepšem delu sela, u blizini reke, okružena zelenilom. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, trpezarije,....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 128.750 €, 145,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Radičević. Porodična kuća na mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini vrtića i škole. Na placu ukupne površine 585m2 pozicionirana je spratna kuća veličine 145m2. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže: prizemlje i sprat. Prizemlje ove kuće čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 146.000 €, 146,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na Salajci, ulica Branka Radičevića, ukupne površine 146m2. Nalazi se na prvom spratu manjeg objekta. Čine ga dve jedinice sa po 3 kancelarije koje mogu funkcionisati kao celina ili u potpunosti odvojeno. Jedna celina je površine 77m2 i čine je tri kancelarije....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 41.300 €, 147,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na putu za Aleksinac u naselju Katun. Površina kuće je 147m2, P,I,PK, u osnovi je 49m2. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo. Na prvom spratu su 3 spavaće sobe, potkrovlje nije završeno. Stolarija je drvena, grejanje je na struju.....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 198.000 €, 150,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*Na prodaju kuća u mirnom delu Čuruga, na placu od 2877m2. Osim prostranog stambenog dela sa dva odvojena ulaza (prizemlje i sprat) ova nekretnina nudi dodatne pogodnosti poput dva zatvorena magacina za skladištenje i poslovni prostor koji može poslužiti za razne namene. U prizemlju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 445)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>