• GoHome Professional
do 180000 eura 1.sprat 60 m2 centralno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180000 eura 1.sprat 60 m2 centralno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura 1.sprat 60 m2 centralno grejanje

  • Za upit "do 180000 eura 1.sprat 60 m2 centralno grejanje" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 2.359 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-1%

Promena cene sa 149.000 € na 147.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 147.000 €, 55,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 149.000 €
20.05.2026 - 147.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 55m2, na prvom spratu u zgradi sa liftom u ulici Todora Toze Jovanovića, Novo naselje. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i zatvorena terasa. Topla protočna voda bez bojlera, centralno grejanje, stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u Durlanu u neposrednoj blizini Lidla na bulevaru Sv. Pantelejmona.Nalazi se na prvom spratu zgrde koja nema lift koja nije priključena na centralno grejanje. Površina stana je 60m2 i po strukturi predstavlja dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 168.300 €, 60,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je svetao i funkcionalan trosoban stan površine 60m2, smešten u Gundulićevoj ulici na Podbari, jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, idealan za porodičan život. Stan se nalazi na 1. spratu u kvalitetnoj zgradi novogradnje sa liftom. Južno je orijentisan, što obezbeđuje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180000 eura 1.sprat 60 m2 centralno grejanje'
190.000 €
194.000 €
113.300 €
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo fenomenalan stan s garažom 65m2, trosoban s terasom. Opremljen, kuhinja, trpezarija sa dnevnom sobom, dečija soba, spavaća soba, kupatilo, centralno grejanje, klima. Na prvom spratu je, Useljiv odmah.Mesečne komunalije su oko 100-120e.Cena 650e.Pozovite 069788803. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 124.000 €, 62,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan u Romaniskoj ulici u zgradi sa belom fasadom. Udaljen 3minuta hoda od parka Sv.Save. Nalazi se na prvom spratu zgrade koja ima lift ti koja je priključena na centralno grejanje. Površina stana je 62m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, ŠABAC, 129.500 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u centru, prvi sprat, istočno orjentisan. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. Stan ima dve terase jednu od 3m i drugu od 7,5 m dužine, ukupne površine 12,68 m2. Centralno grejanje, parket u celom stanu, optički....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 44.800 €, 56,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep namesten trosoban stan u novijoj zgradi u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan ima centralno grejanje sa kalorimetrima sto obezbeđuje niske rezijske troskove. Prostorije: ulazni hodnik, 2 spavace sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 99.999 €, 65,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📍 MAXIS GROUP DOO, BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Na prodaju: Stan – 96m², prizemlje, Lazarevac Prodaje se trosoban stan od 96m² na prvom spratu stambene zgrade u Lazarevcu. Osnovne karakteristike: Površina: 96 m² CENA: 99.000 Evra .(CENA NIJE FIXNA POSTOJI MOGUĆNOST KOREKCIJE I....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>