• GoHome Professional
do 180000 eura 1.sprat 60 m2 što manji Oglasi obja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180000 eura 1.sprat 60 m2 što manji Oglasi obja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura 1.sprat 60 m2 što manji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 180000 eura 1.sprat 60 m2 što manji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 109.200 €, 61,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41683, 063 547 298 Branka, Komforan dvosoban stan na prvom spratu, renoviran. Uknjižen. Ima terasu. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 158.620 €, 55,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nov stan od 55 m² (plus terasa 2 m²) u ulici Jovana Hranilovića, na odličnoj lokaciji kod Sajma u Novom Sadu. Stan se nalazi na prvom spratu novogradnje, u neposrednoj blizini železničke i autobuske stanice, škola, vrtića, pijace i velikih supermarketa (Lidl, Univerexport,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 190.000 €, 55,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je retka i zanimljiva nekretnina sa velikim potencijalom da se vrednost poveća i dobije prioritet na lokaciji. U ulici Rajka od Rasine, tik iznad Požeške ulice na Banovom brdu. Na prvom spratu je 2.0 stan od 55 m2. Dvostrano orijentisan, dve terase. Rajka od Rasine, Beograd,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 150.000 €
12.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Veoma komforan, prostran i idealno pozicioniran stan na 1. spratu u manjoj zgradi. Stan je odličnog rasporeda i fantastične strukture. Ima 55m2, i dvosobnog je tipa. Sastoji se od ulaznog dela, hodnika, trpezarije, kupatila, kuhinje, velike terase, dnevnog boravka i lepe spavaće sobe.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju funkcionalan i lepo organizovan dvosoiposoban stan od 55m², smešten u mirnom delu Kumodraža, u ulici Vojvode Stepe, na samo nekoliko koraka od okretnice autobusa 25P. Stan se nalazi na 1. spratu manje i uredne zgrade. Stan je bez dodatnih ulaganja i odmah useljiv, uredno....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.250 €, 55,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2025.,

www.heroldo.com

Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje sa trpezarijom , jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i komforne terase. Mogućnost dobijanja još jedne sobe. Stan je u manjoj zgradi, intimnija atmosfera. Prednost samog stana je što se nalazi na prvom spratu a u blizini....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 117.785 €, 55,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan u izgradnji u LUX gradnji na 1. spratu, gas podno grejanje, mogućnost kupovine garažnog ili parking mesta, cena je 2150 e/m2 + PDV. Rok završetka je 01.09.2026. godine... .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se moderan, odmah useljiv stan od 55 m2 na prvom spratu novogradnje u mirnoj ulici u Borči. Spreman za uselenje, idealan za život ili investiciju. Stan je uknjižen 1/1. Upotrebna dozvola: ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. Cena stana je 2400E + 10% PDV. U cenu je uključeno jedno parking....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 77.992 €, 55,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokacija 9 Jugovića , naselje Tozino Voće U blizini TC Roda i Lidl, dečijeg vrtića, osnovne škole kao i gimnazije, u mirnoj ulici idealnoj za porodičan život , u prilici smo da Vam ponudimo stanove različitih struktura. 1. Dvosoban stan broj 2, Suteren, pov. 44m2, cena: 53.240 Evra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.400 €, 55,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad ,Adamovićevo naselje,komforan i lep dvosoban stan na prvom spratu (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053268 .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 180000 eura 1.sprat 60 m2 što manji (819)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>